Skocz do zawartości

Need for Speed Rivals


Rekomendowane odpowiedzi

Jak potrafisz względnie szybko jechać to bez broni możesz sobie spokojnie jechać i unikać gliniarzy bo AI cops są wolne. Zestaw na żywego gracza który gra gliniarzem to jammer + shockwave. Gliniarz nie będzie w stanie Cię zaatakować z żadnej broni bo przed wszystkim obronisz jammerem, którym możesz spamować co kilka sekund, jak cop będzie starał się podjechac bliżej i zramować, to używasz shockwave i zwalnia go na tyle że spokojnie będziesz miał kolejnego zanim zdąży znowu podjechać. AI cops nawet nie licze bo oni nic nie robią.

Jammer + turbo to również dobry zestaw, ponieważ turbo w tej grze ogólnie jest za mocne (szczególnie na lvl4), a sam gliniarz ma bardzo słabe pole widzenia na mapie, że wystarczy żebyś się tylko troszkę oddalił abyś mu zniknął z radaru.

Sytuacja się troszkę zmienia jeśli gra ze sobą 2 ogarniętych gliniarzy, ale to już 2vs1 co jest, meh...

 

Repair shopy również psują całą rozgrywkę, ponieważ możesz sobie bez problemu koło niego krążyć i odnawiać sobie bronie i życie co 30 sek. :D

 

Nie wiem po cholere w tej grze jest pościg i cooldown, skoro podczas pościgu możesz sobie bez problemu wjechać do warsztatu.

 

Teamówki i multi w takich grach to podstawa, nie da się jeździć cały czas po tej wielkiej mapie przez 5-10min żeby specjalnie jednego gracza znaleźć. Nie ma żadnej możliwości zrobienia tzw. "sparów" które do dziś robimy w HP.

 

Nawet same czasówki nie ratują tej gry bo można je bez problemu zgliczować, a sam wynik finalny zależy dużo od szczęścia (robisz sobie rekord świata, a tu (pipi), trafiasz na pościg innego gracza, lub walki bota z botem xDDDDD).

 

Glitche:

- Jazda ponad 350 km/h = problemy wczytywaniu grafiki co skutkuje pojawianiem się trafficów przed twoim nosem : )

- Tak jak pisałem wyżej, można bez problemu oszukiwać na time trialach czy innych eventach, przez co mamy wyniki rodem 5sek : DDD

- Spadki frame ratów gdy na drodzę dzieje się dużo (nie wiem jak to jest na ps4), chcesz sie przekonać jak wyglądają spadki klatek? Trasa w nocy, graj jako gliniarz, ustaw sobie blokade lvl4 i helikopter lvl4, włącz tryb hot pursuit na hardzie, spamuj blokadą i helikopterem, look what happens. Pokaz slajdów.

- Dużo różnych kwiatków jakie dzieją się na drodze, takie jak pojawianie się aut gliniarzy przed twoim nosem czy zwiechy kilku sekundowe.

Odnośnik do komentarza

Mi dwa razy zwolnilo do 20 klatek jak jechalem taka boczna uliczka z mnostwem krzeselek stolikow parawanow i nawet raz mialem pokaz slajdow ( ile to jest ze 2-3 klatki na sekunde? ) jak gonilo mnie z 6 policjantow ktorzy byli uwaga ......za mna! Tak przede mna pusty horyzont bez ani jednego samochodu a konsola i tak nie wyrobila :confused: Ale 99% gry to plynna rozgrywka.

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza

Napisałem wyżej co można zrobić aby doświadczyć pokazu slajdów.

 

Timetriale możesz oszukiwać poprzez "wykiwanie" startu, jak naciśniesz "rozpocznij event" w idealnym czasie jak twój samochód sie porusza to nie doświadczysz animacji rozpoczynania eventu, tylko będziesz mógł swobodnie jechać, a timer włączy się od 0 po kilku sekundach jazdy.

Tak samo można oszukiwać w innych trybach, ale tych glitchy niestety nie znam.

 

Jak użyjesz Jammera, to gliniarz nie może używać broni przez 10sek oraz nie widzi Cię na mapie, jak systemy znowu zaczną mu działać, to ty dostajesz nowego jammera w około 5sek i możesz znowu sobie swobodnie użyć : ) Tak, gliniarz ma jakieś około 5sek czasu pomiędzy jammerami na użycie broni! Ale właśnie od tego jest shockwave dla racera, żeby nawet na tą chwilę nie mógł do Ciebie podjechać : D

 

Czyli prościej, jak tylko potrafisz jeździć tak że AIcops nic Ci nie zrobią, jesteś nie do zaje bania : )

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

raz piszesz o AI, a raz o gry w sieci, ze jest z(pipi)ana. Rozumiem, ze to w sieci z zywym przeciwnikiem już nie działa ?

Ja mam problem by dojść dojsc do 10tego levelu poszukiwania, dzisiaj wyprobuje Twój sposób offline.

No i o co chodzilo z tym pościgiem i cooldawn, ze możesz wjechać do warsztatu ?

Odnośnik do komentarza

Dobry sposob na zdobycie 10 lvla poszukiwania oraz przy okazji zainkasowania 500k punktow za jednym podejsciem jest powtarzanie interceptora tego przy moscie gdzie sa dwie duze wyskocznie. Uzywamy do tego shocka oraz pola elektrycznego , bijemy sie z policja jadac caly czas do przodu ( bedzie repair shop ) zanim tam dojedziemy powinnismy zdobyc golda w zadaniu co automatycznie daje nam + 2-3 do mnoznika oraz +2-3 do poziomu poszukiwania. Wracamy na miejsce i powtarzamy questa 2 razy. Powinny wpasc 2 pucharki . Ja przechodzilem normalna metoda tzn jezdzilem po mapie ,robilem zadania uciekalem przed policja , ogolnie pielucha wskazana jak juz sie ma 480k punktow , zycia na wlosku i 10 policjantow na ogonie...

Odnośnik do komentarza

raz piszesz o AI, a raz o gry w sieci, ze jest z(pipi)ana. Rozumiem, ze to w sieci z zywym przeciwnikiem już nie działa ?

Ja mam problem by dojść dojsc do 10tego levelu poszukiwania, dzisiaj wyprobuje Twój sposób offline.

No i o co chodzilo z tym pościgiem i cooldawn, ze możesz wjechać do warsztatu ?

 

To właśnie jest sposób na żywego gracza, bo AI są głupie i nawet Cię nie dogonią jak potrafisz jeździć.

 

Co do pościgu, dobra, wyboraź sobie że żywy gracz rozpoczyna pościg za tobą, a ty bez problemu możesz sobie podjechać pod warsztat, kliknąć jeden guzik i po pościgu, a gracz który gra gliną jedynie się w(pipi)ia. Po cholere w takim razie jest ten pościg? : D

 

@Texz Ja ponad połowę tych rzeczy odkryłem grając poprostu w grę. : P

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Mam tą grę na PS4 i napiszę kilka słów...

 

MINUSY!!!

 

- Ta gra hucznie była nastawiana na multiplayer (jak na grę wydaną w 2013/2014 roku przystało), zresztą umówmy się że w dzisiejszych czasach w grach typu NFS pościgi z konsolowymi przeciwnikami są mało fascynujące .... A tak naprawdę ta gra nie ma MUltiplayera !!!!!!! Co z tego że po dość dużej mapie jeżdzi 5 innych graczy (tak!!!! tylko 5 ), spotkać którego z graczy to żadkość. A rozegranie  jakiegoś "wyścigu" / "pościgu" z więcej niż 1 graczem to RARYTAS i cud nad Wisłą!!!!!!

 

Przykład:

Siedze w kryjówce i mam podgląd na mapę, gracze jeżdzą pororzucani po całej mapie, namierzam GPSem najbliższego gracza, pojawiam się w kryjówce nabliżej niego i jadę.... Po 3-5 minutach, doganiam delikwenta (zazwyczaj z ogonem gliniarzy na ogonie, sterowanymi przez konsolę) i rzucam mu wyzwanie a ten albo odrzuca, albo wjeżdza do kryjówki albo jedzie gdzie popadnie i "wyścig" się kończy zanim się wogóle rozpoczął....

Nam natomiast pozostało dalsze uganianie się za głupimi konsolowymi  glinami albo rzucanie wyzwań innym samochodów wymykającym się gliniarzom sterowanbymi przez konsolę.

 

Ż E N A D  A!!!!!!!!!

Wyścig z więcej niż 1 graczem to CUD, Rarytas, unikat!!!!

Wczoraj grałem z 4-5 godzin i uało mi się 4 razy (tylko 4 razy!!!!) uciekać razem z innym graczem przez policją wyznaczoną trasą do mety..... TRAGEDIAAAAAAAA

 

 

- Skoro ta gra nastawiona jest na takie bzdurne "polowanie" na rozegranie wyścigu z graczami to czemu nie ma jakiś statystyk pokazujących jak takie "polowanie" przebiega ile razy złapałem gracze ile razy uciekłem a ile razy mnei złapali itp. ???

 

- NUDA, NUDA i jeszcze raz NUDA, ta gra jest po prostu NUDNA!

 

- Minimapa jest nie czytelna, podczas wyścigu ciezko się polapać i odróznić kto jest gliną a kto ucieka a kto jest graczem. Wszystko podobne mało czytelne.

 

- HUD gry, na ekranie wyświetlane są liczne informacje, zasłaniające ekran, połowa z tego jest nie potrzebna, po co tak zaśmiecać ekran ?

 

- Zniszczenia aut. Jak uderzymi w jakiś słup i oleci nam zderzak.... Samochód wygląda jak z kartonu....

 

- Gra kosztowała 250 zł, (umówmy się że to nie są małe pieniądze) a mam ją po Angielsku... Na PS3 i PC jest po polsku na PS4 po angielsku. Czemu??!!

 

 

PLUSY:

 

- Ładna grafika (ale bez szału niestety, po prostu ładna) i płynna animacja.  W sumie też nie wiem czy to plus, w końcu po to kupiłem PS4 aby o takich rzeczach jak brzydka grafika czy mało płynna animacja zapomnieć.

 

- Fajne samochody, powrót Ferrari ale tutaj tez niedosyt. Bo nawet w garażu jak już odblokuje samochód to nie mogę go sobie dobrze "pooglądać" z każdej strony bo się go obracać nie da.

 

Zawiodłem się na całej lini..... Hot Pursuit z 2011 roku (chyba) zjada tego Rivalsa na śniadanie ....

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Jeden, wielki znak zapytania dotyczący posta Tideka.

 

edit: A może i nie. Rozumiem, że można być zawiedzonym nowym NFS pod względem trybu multi. Powiem szczerze, że nie udało mi się jeszcze w tej grze uruchomić wyścigu z innym żywym przeciwnikiem :(

 

Jako samotny grajek za to ponad przeciętna szpila ze świetnym modelem jazdy, ogromnym otwartym terenem, wymagającym AI, masą wyzwań i bardzo miodnym systemem mnożników jak i punktów SP.

Od czasów NFSHP z 2010 tak dobrze się nie bawiłem przy szpili od EA. Wybrałem tą grę jako tytuł startowy na PS4 i teraz widzę, że lepiej zrobić nie mogłem. 

Zgadzam się gra jest bardzo fajna mam 21 poziom i świetnie dalej się bawię. Z tego co pisze Tidek wynika, że jest zupełnie odwotnie. Miałem kilka spadków animacji, jedno wyjście z gry, ale  nic poza tym. Tiduch z Tojego PSN widziałem, że grałeś na PS3. Na PS4 chyba mam inną grę. Już chciałem kupić jąsynowi na PS3, ale jeżeli jest rzeczywiście taka słaba to sobie daruję. Nie chce mi się jednak wierzeć, że jest tak kolosalna różnica.

Odnośnik do komentarza

Tidek - na jakiej platformie grasz, bo u mnie nie dostrzegłem prawie większości rzeczy o których piszesz, albo po prostu nie potrafie oszukiwać tej gry.

Ani razu nie wystartowałem TT bez animacji, podobnie jak zadnego wyścigu.

Majac level 14 grając nawet offline mam nie lada trudności nie raz by uciec glinom, bo ciagle wszczynają pościg.

Heat Level 4 i czuje ze jestem w (pipi)e, wystarczy jedno drobne podkniecie, uderzenie przypadkowe, by zaraz 3-4gliniarzy probowalo mi wjechać w fure, a nie raz się zdarza ze po wygranym wyścigu mam 5-7km do rapair shopu.

Na początku nawet 100tys trudno przez to ugrac - nie wiem jak Ty to wszytsko robisz,  może masz już 60 level, najlepsza fure w grze i jesteś nie do tknięcia ? jak tak to napisz mi czym jeździsz i jak bardzo musze zainwestować w usprawnienia samochodu, po jednym Pursucie uż mnie sciga heli i 4 gliniarzy, uciekanie przed nimi to katorga...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi, ja ten tytuł właśnie platynuje i po Multi gram jedynie ze znajomymi i jest świetna zabawa. Dla mnie chyba najlepszy NFS ze wszystkich. Nie mogę sie oderwać, a wbicie tutaj platyny bedzie rewelacyjnym podsumowaniem, co myśle o tej części. Dostarcza mnóstwo funu. Ponad połowy twoich minusów w ogóle nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

ta gra może robi się latwiejsza, jak się wykorzysta INTERCEPTOR na pustyni by zarobić banke w 10 minut. Jasne - wtedy możesz sobie zrobić super fure, ale grając normalnie od początku nawet nie jest jakas za specjalnie prosta.

PS. Maciomania - zapraszam do przyjaciol! :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W większości się zgadzam, ale ogólnie dałeś za mało plusów jak i za mało minusów.

 

Może dlatego że grałem tylko kilka godzin w to CUDO. To wystarczyło aby podziękować i pozbyć się tego arcydzieła ....

Szkoda bo bardzo liczyłem na ten tytuł i tak się  zawiodłem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...