Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Trailer wygladal jak polaczenie Sunset Overdrive z Watch Dogs 2. Milenialsom moglo sie podobac.

 

O ile Wiedzmin byl robiony zgodnie ze "slowianskim kanonem", ktorym to dopiero w drugiej kolejnosci udalo sie zachwycic reszte swiata, tak po trailerze CP widac, ze nie ma juz miejsca na oczarowywanie i trzeba wpisac w gre w ramy globalnego gracza. YOLO, ELO, SWAG.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Cedric napisał:

I  w ogóle Redzi zostali potraktowani jak jakiś (pipi)y Rockstar. Duma jak skur.wiesyn.

Nigdy tego nie zrozumiem, jesteś dumny bo jakaś grupa ludzi pokazała trailer gierki na konfie? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

O ile Wiedzmin byl robiony zgodnie ze "slowianskim kanonem", ktorym to dopiero w drugiej kolejnosci udalo sie zachwycic reszte swiata, tak po trailerze CP widac, ze nie ma juz miejsca na oczarowywanie i trzeba wpisac w gre w ramy globalnego gracza. YOLO, ELO, SWAG.

Ty ale wiesz, że papierowy Cyberpunk to nie jest jakkolwiek zwiazany z polską kulturą więc na ch,uj mieli by nie trafiać w globalnego gracza? Mieli zrobić Cyberpunk Sosnowiec?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

Ty ale wiesz, że papierowy Cyberpunk to nie jest jakkolwiek zwiazany z polską kulturą więc na ch,uj mieli by nie trafiać w globalnego gracza? Mieli zrobić Cyberpunk Sosnowiec?

Ale wez to jeszcze raz przeczytaj i zastanow sie czy mi przeszkadza fakt, ze CP nie dzieje sie miedzy Bugiem a Odra. Na wiedzmina mam wyje.bane ale wlasnie dzieki temu, ze nie poszli w utarte schematy i "smoki i rycerzykow" gra wyrozniala sie z tlumu. CP (w trailerze) nie wyroznia sie niczym i widac, ze leci na wiedzminskiej fali popularnosci. Polecam temat dedykowany CP - "nie lubie CP ale gre robia Redzi wiec mi sie podoba" xD.

 

A duma z tego, ze firma z polski pokazala trailer na e3 to juz jest beka fest. Myslalem, ze to ja mentalnie siedze w latach 90.

Odnośnik do komentarza

DL2 to na razie chyba najlepsza duża gierka targów. Sporo zmian w settingu, w fabule grzebie Chris A., świetna oprawa, czekam z wywieszonym jęzorem.

 

Cyberpunka nie komentuję, bo... nie ma czego, ocenianie gier na podstawie renderów to moda której nigdy nie zrozumiem. Jedyne co wiemy to, że gierka powstaje w bólach.

 

Z gyrosów póki co tylko wersja taktyczna zwróciła moją uwagę. Główna seria skończyła się dla mnie na drugiej części, a piątka oprócz podbitej grafy pewnie dalej będzie dokładnie tym samym szuterkiem z przypadkowo poustawianymi paletami.

 

Nowe soulsy fajowe, chociaż widać, że co lepsi producenci tychże pod względem settingu niespecjalnie odchodzą od kanonu.

 

Wystąpienie Spencera co najmniej intrygujące (na wielu płaszczyznach), widać, że dział gier dostał kolejny zastrzyk gotówki od wielkiego brata. Pewnie na efekty przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, ale miło, że mimo FATALNEJ generacji nadal widzą szansę w zarabianiu pieniędzy na robieniu gier. Na razie nie ma się specjalnie czym jarać (chyba tylko Froza zrobiła na mnie jakieś wrażenie), ale w obliczu tego co Micro pokazywało przez ostatnie lata, tutaj spodziewałem się "zamykamy ten interes".

 

Generalnie chyba nikt się nie bawi w rewolucje, ciągle te same tematy i podobne patenty.

 

Edyta.

Co do jarania się polskimi grami, to nie rozumiem co w tym złego. Polski dev jest stosunkowo mały i to, że jest w stanie konkurować z największymi chyba robi jakieś wrażenie (zwłaszcza robienie z zapowiedzi polskiej gierki truskawki na torcie całej konferencji). Może przynajmniej część tych lajków przerodzi się w przyszłości w nowych programistów, grafików itp. itd. Ludzie lubią się utożsamiać z różnymi rzeczami, np. co mi z tego, że Poliaki grają na mundialu albo Poliak zdobywa Nobla? Mnie interesuje to co mam do gara włożyć, a nie jakieś tam prestiże! 

Serio ten "dystans" i "wy(pipi)anie" są już dosyć smutne. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pajgi napisał:

Serio ten "dystans" i "wy(pipi)anie" są już dosyć smutne. 

No ale co ja mam wspólnego z tym, że jakaś gierka wyglada dobrze? Jakbym tam pracował to bym moglbyć dumny bo pracuje nad czymś. Tak jak gratuluje pingowi, że pracuje w Techlandzie przy DL 2, ktore wyglada naprawdę dobrze, Chris Avelone jest scenarzystą i pokazali normalny gameplay. Tutaj można być zajaranym, ale pisanie o DUMIE NARODOWEJ jest konceptem, którego nie rozumiem, ale już nie podejmuje dyskusji bo to rzecz, która jest osobistą preferencją ale czuć w tym kompleksy. 

 

NOTICE ME SENPAI, O MATKO SPANCER POWIEDZIAL POLAND <3 <3 <3 

Teraz, milan napisał:

Chyba dlatego że REDom ludzie ufają

No spoko, po masywnym downgradzie W3 ja im nie ufam więc mogę być sceptyczny prawda?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

to było za brzydkie na render

 

to po prostu będzie gra na następną generację konsol

Render na silniku gry kolego 

6 minut temu, froncz piotrewski napisał:

no plus nie zapominajmy o tym, że wiedźmin najbardziej robił settingiem, ogromem świata, klimatem

Czynniki, które w głownej mierze dostali kupując prawa od Sapkowskiego :usmiech: 

 

No ale nic, czekam na pierwszy pokaz gameplayu i może wtedy odpali. 

Odnośnik do komentarza

Beka jak beka, nieuchronność zmian w tej materii jest faktem, a jak to się odbije na branży inna rzecz. Ogólnie ten fragment w którym ziomek o tym mówił był najciekawszą gadką z targów od dobrych paru lat, bo w sumie powiedział na tyle dużo, że trochę się dziwie medialnej ciszy jaka po tym panuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...