Opublikowano 19 sierpnia19 sie Teraz, Paolo de Vesir napisał(a):The Outer Sztos 2 Wyglądało jak gra z generatora
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Czemu teraz wszystkie gry są do siebie podobne? Od pewnego czasu widzę co chwile jakieś nowe gry które mają podobne do siebie światy, podobnych przeciwników i ich typy, takie same archetypy postaci, podobne animacje i ogólną stylistykę.I jeszcze te anime gierki dla pedofili, też każda taka sama.ChatGPT już im to wszystko robi czy co?
Opublikowano 19 sierpnia19 sie 1 minutę temu, GearsUp napisał(a):Wyglądało jak gra z generatoraZ generatora to bym Ci garści na gębę nakładł co najwyżej. :)
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Maskarada 2 pewnie będzie drewnem, ale jak odziedziczy chociaż 5٪ z Bloodlines to jestem content.
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Teraz, Paolo de Vesir napisał(a):Z generatora to bym Ci garści na gębę nakładł co najwyżej. :)No nie wierzę, że pisałeś to z poważnym wyrazem twarzy
Opublikowano 19 sierpnia19 sie 1 minutę temu, UberAdi napisał(a):Czemu teraz wszystkie gry są do siebie podobne? Od pewnego czasu widzę co chwile jakieś nowe gry które mają podobne do siebie światy, podobnych przeciwników i ich typy, takie same archetypy postaci, podobne animacje i ogólną stylistykę.I jeszcze te anime gierki dla pedofili, też każda taka sama.ChatGPT już im to wszystko robi czy co?Po prostu wszystko „gdzieś już było” i co sprawia, że takie gry jak Returnal, Psychonauts 2 czy COE33 wyróżniają się na tle konkurentów.edit: kuuuurła fajną kobitą, zdrowa baba :))1 minutę temu, GearsUp napisał(a):No nie wierzę, że pisałeś to z poważnym wyrazem twarzyNo nie, ale nie stać mnie na więcej (nie jestem zbyt ambitny). ;)
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Szkoda, że nie zagram, ale pewnie trailer będzie boski.edit: Holly jakaś zapłakana??
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Widzę, że co się nie udalo z Jailerem to będą próbowali z Xal’atath. Szachy 4D o które nikt nie prosił.
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Jeszcze ta gierka twórcy Małpiej fajna była, takie Commando naszych czasów
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Są ciareczki, szkoda, że w grze nudy.2 minuty temu, Shen napisał(a):Czemu w tym wowie teraz same baby?bo woke nie istnieje i to wymysł prawaków :)
Opublikowano 19 sierpnia19 sie 1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):A co to za fejk.Szkoda, bo wygląda zajebiście.
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Zostało 10 minut i nie pokazali żadnej nowej ciekawej gry. Teraz pewnie Resident i koniec.
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Teraz, Paolo de Vesir napisał(a):Szkoda, bo wygląda zajebiście.Nie ufam grom, co maja w nazwie project.
Opublikowano 19 sierpnia19 sie Każdy jebany trailer czegoś co ma przypominać dynamicznego shootera wygląda absolutnie tak samo
Opublikowano 19 sierpnia19 sie 1 minutę temu, pawelgr5 napisał(a):Każdy jebany trailer czegoś co ma przypominać dynamicznego shootera wygląda absolutnie tak samoBo my nie jestesmy tego targetem.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.