Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Kilka ostatnich dni to mój powrót do Tytanowego Janusza, pierwszy od czasów okolicy premiery, więc tym razem już z wiedzą z czym to jeść i czego oczekiwać, a nie z poszukiwaniem wrażeń a'la Battlefield. I jest po prostu miodek. Odświeżyłem tutorial, później pomału w miarę odkrywania całego stuffu (bo zaczynałem z 6lvlrm gen2) przypominałem sobie co i jak aż wczoraj nastąpiła kulminacja i wyniki windujące mnie na mvp lub team mvp w niemal każdym meczu, a radocha z gry (w multi fps) nieodczuwalna od czasu MW, BF1943, BFBC2/Viet, z darciem ryja po grubszych akcjach włącznie. Inna sprawa, że gracze przewijający się na serwie byli z przedziału od gen1 do gen3, więc kotów mi oszczędzono, ale i za nich się wezmę bo nie czuję żebym szybko odstawił Te eFa więc forma powinna wzrastać. To jest kurevsko miodne multi.

 

Tak jak napisał terror w temacie dead rising 3, może i exy na XO to nie killery graficzne rodem z kosmosu ale za to kontenery pełne miodu. Także czego chcieć więcej jeśli jesteś graczem, a nie oglądaczem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie gdzieś mi mignęło coś o rankingach, a że nic takiego nie pamiętałem miałem dzisiaj siąść do konsoli i to sprawdzić, ale gdybyś tak z łaski swojej przybliżył temat to bym się nie obraził, chipy i jakieś krejzolstwa z tym związane itp

 

E: terror jak te dlc dobre mapki co się tam wyprawia?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc to mało na nich grałem, ale wydawały się być całkiem spoko. Kupiłem je, jak była zniżka na season passa i kosztował chyba 25zł, więc za taką cenę to mega dobry zakup. W każdym razie ja na twoim miejscu bym poczekał jeszcze trochę, bo teraz codziennie nowe promocje dają na xbox live i bardzo możliwe, że po raz kolejny będzie ta zniżka na season pass i wtedy nie kupienie tych mapek byłoby totalną głupotą ;)

Odnośnik do komentarza

W grze rankingowej możesz zmierzyć się z innymi pilotami na coraz bardziej wymagających poziomach trudności. 

Zaczynasz z brązową odznaką i za zdobyte punkty zyskujesz kolejne typu brązowa 1,2,3,4,5, srebrna 1,2,3... itd

Jak masz słabe ratio k/d to potrafi odjąć rangę np. ze srebrnej trójki na srebrną dwójkę

Coś tam majaczyli że taki ranking resetuje się co miesiąc - u mnie level leci dalej

Raczej nie ma za to żadnych profitów (no chyba że jakiś aczik) i w każdej chwili można to wyłączyć

Odnośnik do komentarza

 

 

Ależ mnie wciągnęło, jest o wiele lepiej niż na premierę, kiedy to szukałem czegoś podobnego do BFa po zawodzie jakim była 4ka. I z innym podejściem od razu miodniej, a do tego dołożyli fajne bajery jak ten chip rankingowy o którym wspominał wcześniej Maciek. Załączyłem go i jak na razie jestem na 2gim poziomie złota ale ciągle rośnie więc sam jestem ciekaw gdzie dobrnę.

Za chwilę przeskok na gen3 więc nie wiem czy nie wyłączę chipa by wbić wpierw ulubione perki i zabawki, się obaczy.

Tytanowy Janusz Mega Miód.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Z końcem grudnia zakończyli 1 sezon rankingowy i lecą teraz z drugim, potrwa miesiąc, jak poprzedni. Nie zresetowali jednak całkiem osiągniętej rangi. Mi cofnęli złoty z 3 poziomu na 1szy.

Dzisiaj dobiłem do 49lvlu i przeskakuję za chwilę w gen 4, a ranking dociągnąłem do platyny 1szego poziomu, ale co się naszarpałem to moje xD Ciekaw jestem czy uda mi się dobić do diamentowego.

Zamknął ktoś z was budzik robiąc diamentowy na 5tym poziomie?

Odnośnik do komentarza

Ściągnął mi się dziś wieczorem patch ponad 500mega, wie ktoś może co zawierał?

 

Jeśli macie jakieś porady do challenga "gooser" (kille na katapultującym się pilocie), typu jaką bronią, w jaki trybie, jakim patentem itp.to chętnie przygarnę. Został mi ten challenge z wymagań na gen6 i coś czuję, że to potrwa.

Odnośnik do komentarza

Spoko, już zrobione, XO-16 zwykły dał radę, na poziom V tego challenga potrzeba ogólem 5ciu zabitych także kilka partyjek w Last Titan Standing i witaj gen 6. Widziałem dziś typa z 5tym poziomem diamentowym, kto chce mnie dotknąć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już tylko challenge ze

100ma wygranymi meczami (jeszcze 79 :obama:) 

dzieli mnie od generacji 9tej. Jak dotąd przez wszystkie generacje trafił się tylko jeden debilny challenge czyli

zrzucić 50typom na łeb tytana

a tak to idę jak przecinak, ciekawe co tam przyszykowali na gen10. Dzisiaj szczytowa forma i w attrition wygrałem/ła drużyna 10 meczów z rzędu o czym dowiedziałem się dopiero gdy wyskoczył mi aczik, okazało się, że właśnie za to. Jak sobie przypomniałem ile razy w ostatniej chwili wyciągane były zwycięstwa to jest to naprawdę gruby acziw do zdobycia jeśli się gra bez znajomej ekipy. Może i w błogiej nieświadomości ale się udało xD Tytan ciągle mnie trzyma i nie chce się znudzić, tak trzyma(j)ć ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...