Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Będziesz grał z 10 ludźmi online?: D

Na tych map packach nikt nie gra.

Po patchu mam wraznie, ze zrypali spawny,w kampanii albo dm zawsze ziomki spawnuja sie za moimi plecami.

Ja za nimi tez,więc dochodzi do ze wszyscy strzelamy sie po plecach.

Januszowy system spawnow:D

Odnośnik do komentarza

Zostaną tylko fanatycy gry, a ich jest zbyt mało. Już w ostatnim tygodniu zaobserwowałem problemy z wypełnianiem graczami danej sesji. To nie jest zarzut w kierunku samej gry, która jest świetna, ale będzie musiała dać pole komuś znacznie potężniejszemu. Normalna kolej rzeczy. Drastyczna obniżka ceny za season passa była rozpaczliwą próbą ratowania sytuacji, ale okaże się ona daremna...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Zabawne że masz problem z wypełnieniem sesji gry jak w każdej chwili gra w tytanka parę tysięcy osób na attrition.

 

A cod w multi nawet nie ma startu do titanfalla, z resztą widać po pre-orderach że AW to początek końca serii. No ale jasne, więcej gimbów przesiądzie się na AW bo jest więcej pukawek pierdziawek i kolimatorów, a skakania od ściany do ściany nie ogarniają.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Multi w Titanie to świetne połączenie prostoty CoD'a z wymagającą jakiegoś skilla strzelanki. Z jednej strony mamy typowe pif paf z CoD'a, ale z drugiej system biegania po ścianach otwiera ciekawe możliwości i wprowadza element do masterowania, a walki tytanów wprowadzają powiew świeżości. Mi w grze brakuje tylko jakiejś pełnowartościowej kampanii bo uniwersum ma potencjał. I cieszy mnie fakt że perki nie stanowią podstawy gry, można coś ugrać nawet domyślnymi klasami.

To tak w skrócie co myślę o Titanfall, a poza tym to skusiłem się na Seasson pass, ktoś chętny żeby coś pograć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...