Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun Panowie. Ja nie umiem tak się wgłębić w tę grę. Po prostu czasem odpalę, wybiorę typ rozgrywki - trochę na ślepo, tam gdzie najwiecej ludzi i program 2-3 mecze i wyłączam. Nigdy w gry multi, szczególnie shotery, nie grałem za dużo. Jest ok, ale trochę bez celu się gra, czasem coś tam wpadnie - odznaczenie/aczik, ale nie umiem odnaleźć tego czegoś co by mnie złapało że chcę ciągle w to grać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i mam 2000/2000 i 89 z 89 achievementów :P garść statystyk

 

- 125h rozegranych

- 832 mecze z czego 495 wygranych i 258 MVP

- ponad 28 tysięcy killi

- użycie tytana: Stryder 31%, Atlas 38%, Ogre 30%

- 1847 kilometrów przebytych z czego 38 kilometrów po ścianach

- najczęściej używana broń jako pilot: R-101C, jako Tytan 40mm Cannon

- najczęściej grana mapa: Outpost 207

- 1790 razy wezwałem tytana, 41 razy uciekłem w epilogu, 27 razy zabiłem pilotów podczas katapultowania się

 

Dla mnie najlepsza gra poprzedniego roku i wiele świeżych pomysłów, najciekawszy multiplayer ostatnich lat. Największa wada to oczywiście strona techniczna - nie ma stałych 60fps a grafika wygląda słabo, momentami szkaradnie. Ale Respawn to było małe studio, które podczas developingu się formowało jeszcze, liczę że przy Titanfall 2 się postarają o wygląd gry.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W calakowanie już się nie bawię (chyba, że samo w praniu wyjdzie) ale jak dobiję do gen10 to wrzucę swoje statsty. Na szybko tylko powiem, że moja ulubiona broń dla tytana to Triple Threat, a dla pilota EVA-8 Shotgun. Co do opinii o multi sama prawda, świeżością i miodnością Tytan łyka ostatnie CoDy i BeeFy bez popity.

Odnośnik do komentarza

Niestety zrobiłem ten sam błąd, podstawka za 8 dych, no ale co zrobić... Po becie H5 musiałem pograć w coś gdzie się wbiega na ścianę ;] Pograłem wczoraj chwilę pierwszy raz, przyjemne i bezstresowe nawet jak się dostaje. Zawsze coś tam da się ubić. W każdym trybie pałęta się tyle botów? Słabe to. Grałem w tę pierwszą od góry playlistę. Trochę chaotycznie.

Odnośnik do komentarza

Na początku uważałem te boty za pomyłkę, aż w końcu zatrybiłem jak pomysłowy to patent. Zabijasz (zależnie od trybu) łapiesz punkty i skracasz czas do zrzutu tytana. Nie zabijasz, nie zdradzasz swojej pozycji i łatwiej o zaskoczenie i zabicie pilotów. Ja tłukę boty ile wlezie, a z odpowiednimi kartami ujawnianie własnej pozycji na mapie tylko (mi) pomaga. Osobiście najlepiej odnajduję się w Attrition, a CTF czy Hardpoint uważam za chaotyczne ale nie skreślam ich bo po ograniu pewnie i w nich bym zamiatał. Tytan to zaye multi, trzeba tylko trochę czasu, ale jak już rozkminicie o co tu chodzi, jak i w jakich trybach najlepiej wykorzystywać to co gra ze sobą niesie to potem już tylko sam miód.

Wracam po paru tygodniach przerwy przeprowadzkowo wyjazdowej. Gen10 sam się nie wbije ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Masteruje obecnie ostatnie achievementy... i taki fajny mecz mi nawet wyszedl

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2015/02/titanfall-w-showshowshowshow.html?_sm_au_=iVV5qNvSqjqTWHQW

 

Ogólnie ma w końcu 9 gen... trochę wstyd ale miałem chyba 6 miesięczną przerwę...

Odnośnik do komentarza

Plusy mi się skończyły, widzę, że z tą samą plakietką co ja latasz (w sumie pod Polaków skrojona idealnie) i nie ważne, że tytany nie latają, bo latają, tyle, że w jednym kierunku xD

Miałem już wracać do kabiny ale odkopałem pspka z monster hunterem i przepadłem już na 40h, może dziś się w końcu uda wrócić i postrzelać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...