Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ins: IQ nie ma nic wspólnego z rozdzielczością. Halo 4 i Horizon na X360 były w 720p i miały IQ jak bullshoty.

 

Nie zgodzę się. Im wyższa rozdziałka tym mniej ząbków widać, przykładowo gra w 720p z FXAA będzie wyglądać na bardziej postrzępioną niż 1080p z FXAA. Tak samo więcej widać na dalszym planie. Im wyższa rozdziałka i im lepsze AA tym lepsze IQ. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli faktycznie idą w 60 FPS to pięknie nie będzie. Mają mój kredyt zaufania - to co pokazali w Halo 4 teoretycznie nie powinno pójść na pastgenach. Trzymam kciuki za 60 FPS z niewielkimi fluktuacjami. W betonowe 60 FPS nie wierzę, ale nadzieja umiera ostatnia ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Tylko dlatego ze nie ma coopa na splicie ? :lapka:

Tak. Każdą część tak przechodziłem i miałem nadzieję że piątkę też, a tu niestety 343 dało do zrozumienia że ponoć już nikt tak nie gra i się nie opłacało tego robić. Cóż, jednak jak się okazuje, nie tak mało osób czekało na ten tryb sądząc po burzy jaka się rozpętała na oficjalnym forum.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Frankie powiedział, że nie będzie splita bo gra jest robiona pod 60 FPS łącznie z fizyką itp., więc żeby split dobrze działał, to też musiałby chodzić w 60 FPS, a to jest niewykonalne.

Odnośnik do komentarza

I tak w splicie zawsze były cięcia grafiki, animacja była mniej płynna. Nikomu to nie przeszkadzało.

Błędna decyzja moim zdaniem. No ale może gra obaroni się innymi aspektami.

Oprócz Halo 4, to split działał zawszę w miarę płynnie i jakoś mocy nie brakowało. Co to ma być za next-gen? Już wolę n64, tam się dało grać na splicie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może byście tak przeczytali co napisałem poprzednio :P Halo 5 jest w 60 FPS i żeby split działał dobrze, to to też musiałby chodzić w 2x 60 FPS (dla każdego gracza), a tego się nie da zrobić, czyt. pewnie musiałaby wyglądać jak Halo 3.

 

PS. Mam nadzieję, że na E3 pokażą gameplay z jakiś 2 lokacji, a nie tylko z początku gdzie misja jest na statku kosmicznym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...