Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem wszystkie odcinki sprint, jezu jaka to będzie giera. Wyjaśniony cały kontekst tego co się dzieje w tej misji w kampanii, Warzone pokazany jak jest tworzony od podstaw i dla mnie sporo jaśniejszy jest. Nie jestem fanem Big Team Battle, a warzone się jaram, nie dość że większa skala działań to zwyczajnie jest ciekawszy.

 

nie ma dużo pukawek ale każdy gnat ma parę tierów które się odblokowuje podczas meczu w tych stacjach, różnią się wyglądem oraz statystykami (celność, dmg etc), aż w końcu możemy trafić na tzw legendę np. na snajperkę Lindy albo pistolet Chiefa z Halo CE.

 

Podoba mi się, z jednej strony skillowa mechanika z halo i szczypta zabawy typowo casualowo-januszowej, będzie dobra odskocznia od Areny.

Odnośnik do komentarza

A nie boicie się premiery? Ja serio w tym roku poczekam z tydzień zanim kupię. Za MCC biegałem jak debil żeby w to zagrać od razu i co? wiadomo. Nie ufam typom. Zresztą materiałami z tego E3 nie zrobili mi sieczki w głowie jak swego czasu z H4 więc spokojniej będę czekał.

 

Oglądając gameplaye widzę, że 343i na rzęsach staje, żeby przycelowanie z wielu broni jak najczęściej przypominało ADS...słabe, no ale rozumiem, takie czasy trzeba przyciągnąć graczy choćby takimi detalami, a raczej nie zniechęcić ich brakiem czegoś co ma duża konkurencja. Całe szczęście, że to tylko animacje.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Ja się premiery nie boję. Po tym co widziałem zwłaszcza w becie nie przewiduję ze swojej strony decyzji innej jak zakup w dniu premiery. Waham się jedynie w kwestii takiej czy wziąć podstawkę, czy szarpnąć się na jakąś bogatszą wersję. Gra zapowiada się na najlepsze multi fpp na konsolach w historii. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obejrzałem tylko pierwszy sprint. Świetnie się ogląda, tylko szkoda, że można oglądać tylko z poziomu apki.

 

Ktoś nagrał i wrzucił na jutuba.

 

Oglądam sprinty i ten hud symuluje wnętrze hełmu łącznie z odbiciami światła na wizjerze :D

 

W ogóle jakich technologii używają do nagrywania scen. "Rysują" sobie prostokąt na podłodze, chodzą z jakąś kamerą z wielkim wyświetlaczem na którym widzą nagraną wcześniej scenę w 3D :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Szkoda, że nie potrafię grać jak ludzie na tych filmikach :P

 

545957f35d1e6f.gif

 

:P

 

 

Cyborgów z multi Halo nie da się przeskoczyć. Chociaż i tak postępy zrobiłem, kiedyś w multi pierwszego Girsa nikogo przez pół godziny nie byłem w stanie trafić, a teraz może będę miał stosunek bliski 1.0  :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...