Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W komciach pod nowym trailerem już się zaczyna klasyka: "słaba grafika", "nie rozumiem fenomenu Halo", "piu, piu, zielone gluty i krasnale", "Halo skończyło się na...(i tu wpisują wedle uznania cześć)" itd... :Coolface:

 

gdzie, na ppe? przecież to portał sponsorowany przez sony

 

jakby ktoś nie zauważył to w trailerze jest Arbiter <3

 

GFE2seY.png

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy tylko ja się hajpuje samym singlem. Ja multi nigdy jakoś mocno nie ogrywałem ( w kolekcji szefa kuchni ani razu nie odpaliłem) . Za to singiel w każdej części to dla mnie top fps. Gram w halo dla fabuły i cholernie ciekawi mnie halo 5 pod tym względem.  Halo 5 to tak naprawdę jedyna obok xenoblade 2 gra na którą mam hajp pod koniec roku. Fallout, tomb raider, project zero czy just cause to będą faje szpile ale czekam bez ciśnienia. Halo 5 chce już :D Nawet przechodzę ponownie halo 3 i halo 4 aby mieć historie na świeżości. (myślałem że z kolekcji master chiefa łyknę tylko 2 pierwsze odświeżone bo h3 i h 4 przeszedłem dosyć niedawno) .

 

JA wiem że multi w halo 5 będzie super ale ja chcę już tego singla przechodzić :D

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Halo to primo multi. Długie katowanie pada, zawalanie nocek, zmęczone oczy i obolałe palce.  Singiel to dodatek. Jak tylko zainstaluje H5 odpalam multi, podłączam kroplówe i znikam. Singla w przerwach zrobię, tak jak z H4.

 

Tak Mazz, chodzi mi o komcie na ppe. Płacz tych co pewnie brandzlowali się Destiny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy tylko ja się hajpuje samym singlem. Ja multi nigdy jakoś mocno nie ogrywałem ( w kolekcji szefa kuchni ani razu nie odpaliłem) . Za to singiel w każdej części to dla mnie top fps. Gram w halo dla fabuły i cholernie ciekawi mnie halo 5 pod tym względem.  Halo 5 to tak naprawdę jedyna obok xenoblade 2 gra na którą mam hajp pod koniec roku. Fallout, tomb raider, project zero czy just cause to będą faje szpile ale czekam bez ciśnienia. Halo 5 chce już :D Nawet przechodzę ponownie halo 3 i halo 4 aby mieć historie na świeżości. (myślałem że z kolekcji master chiefa łyknę tylko 2 pierwsze odświeżone bo h3 i h 4 przeszedłem dosyć niedawno) .

 

JA wiem że multi w halo 5 będzie super ale ja chcę już tego singla przechodzić :D

W CoD-ach singiel nie interesuje mnie zupelnie, calkowicie i dokumentnie.Tylko i wylacznie multiplayer. Singla odpalam zazwyczaj tylko na pare minut, aby wyregulowac ustawienie pada. Innymi slowy singielek w CoD-ie moglby dla mnie nie istniec. W Halo jest nieco inaczej, ale tylko nieco. Po bardzo intensywnym, wrecz narkotyczno-uzalezniajacym ograniu bety H5 wiem jedno: singla nie liznę bardzo dlugo, ale w odroznieniu do CoD-a kiedys go na pewno przejde, choc z cala pewnoscia nie od razu. Szybkie ustawionko sterowania i hajda na otmęty multiplayera! :rolleyes: Singla pewnie bede trzepal w chwilach jakis np awarii XBL (odpukac!!) or smth... ;)

Odnośnik do komentarza

Limitka w dobrej cenie się pojawiła, jak się ktoś zastanawia nad kupnem, to taniej chyba nie ma nigdzie:

http://allegro.pl/halo-5-guardians-edycja-limitowana-xone-pl-i5728224436.html

Sam Warzone REQ Bundle dodawany do tej edycji ma kosztować około 100 zł. Planuję na dłużej zostać przy multi w Halo 5, więc możliwe że się skuszę na limitkę. Czekam jeszcze co EURO pokaże jako ekskluzywny dodatek.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mamy już playliste dostępnych trybów w Halo5 oraz trochę info dotyczącą innych trybów!!

Warzone:
-Escape from A.R.C.
-Raid on Apex 7
-March on Stormbreak

""Warzone Assault"" zupełnie nowy tryb 12v12 gdzie trzeba będzie zdobyć i zniszczyć ""serca bazy (core)"" przeciwnika ale i także bronić swojej, wystąpi na mapach:
-Dispatch
-Array
-Summit

""Team Arena"" wystąpią 4tryby – Breakout, Slayer, CTF, Strongholds a mapy występujące w nich to:

-Breakout on Gambol
-Breakout on Trident

-Slayer on Coliseum
-Slayer on Eden
-Slayer on Plaza
-Slayer on Empire
-Slayer on The Rig

-Capture the Flag on Coliseum
-Capture the Flag on Truth
-Capture the Flag on Fathom
-Strongholds on The Rig
-Strongholds on Eden
-Strongholds on Empire

""Team Slayer"":
-Coliseum
-Plaza
-The Rig
-Truth
-Regret
-Fathom

""Breakout" zupełnie nowy tryb:
-Gambol
-Altitude
-Trench
-Trident
-Crossfire

""Free-For-All"" czyli aka Rumble Pit:
-Slayer on Eden
-Slayer on Regret
-Slayer on The Rig
-Slayer on Plaza
-Slayer on Orion
-Slayer on Pegasus

""SWAT"" oraz ""SWAT Magnums"" będą grywalne na mapach:
-Eden
-Regret
-The Rig
-Plaza
-Orion
-Pegasus

A teraz info dla fanów 2v2 oraz Team Snipers. Zapraszam do ankiety a racej głosowania w apcee Halo Chanel na tą playliste!!Wkrótce także się pojawi Weekend Social playlist.
A dokładnie jak wszystko już będzie na miejscu. Czyli tryby oraz mapy wykonane we Forge wystąpią w tym trybie. Osoby które stworzyły interesujące tryby oraz mapy i zdobyły najwięcej głosów otrzymają ekstra punkty REQ oraz EXP!!
Quinn DelHoyo podczas wywiadu z IGN dodał że BTB także powróci wraz zupełnie nowymi mapami stworzonymi pod ten tryb.

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

jakby ktoś był zainteresowany kupnem konsoli limitowanej halo 5 albo którymś z tych dwóch padów Locke'a albo Master chiefa, a zauważył że w żadnym polskim sklepie nie ma, to może zadzwonić do polskiego microsoft store i zamówić przez nich. Zapłata będzie w euro a wysyłka będzie darmowa.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...