Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec koncow kazdy skill jest przydatny w jakiejs sytuacji, nawet jesli opis wcale na to nie wskazuje mozna sie zaskoczyc, wczoraj tak mialem z kulka i modem na niej ktory powoduje confuse'a u wrogow, bardzo przydatne. Chodz obecnie troche OP jest imo smart cover jak ma go wiecej niz 1 osoba, bo efekt sie stackuje.

 

@Zeratul

 

Ogranicz sie do linkowania swoich filmow tylko w jednym miejscu ok? Wybierz sobie czy wolisz statusy, czy JEDEN temat i tego sie trzymaj.

Odnośnik do komentarza

Ten rajd co jest oznaczony na żółto i wkrótce za darmo dostępny, wiadomo kiedy będzie można to grać?

Początek kwietnia?

 

Nie jestem pewien czy to jest rajd. Bardziej to wygląda na pierwszą misję z nowego wątku fabularnego. Podejrzewam, że będzie on powiązany z tym statkiem co to go ludzie eksplorują po wyjściu za mapę - tam może być finał.

 

Niby wypuścili informację, że pierwszy dodatek ma być dostępny w kwietniu, tylko pytanie czy od razu dla wszystkich platform czy tylko dla sprzętu M$, które ma 30 dniową ekskluzywność na wszystkie DLC?

Edytowane przez PiaTeK
Odnośnik do komentarza

Jest duża zawartość tylko ludzie szybko robią i non stop grają jak to w każdym typowym mmo jest, bardzo dużo potyczek, fakt powtarzające schematy misji i pobocznych, masz wyzwania na 30 lvl i ogólnie zawartość jest dużo większa niż w takowym destiny na premierze, gdzie szło się tam szybciej zanudzić i odstawić na bok. A potencjał jak fakt ma i to duży, na które trzeba czekać na nowe raidy, przedmioty i ogólnie bajery szmery.

Odnośnik do komentarza

Contentu nie brakuje ale z tego co widzę dużej zachęty żeby grać dalej też nie, w Borderlandsach było fajnie bo po przejściu gry szło się następny playthrough z wyższym poziomem trudności od nowa i tak w kółko aż do wymaksowania postaci, ta gra nigdy mi się nie nudziła ale była też tam duża dawka humoru :)

Odnośnik do komentarza

Ja się z graniem nie śpieszę bo i czasu nie mam za dużo na nie. Obecnie lvl 10 i około 11 godzin. wczoraj robiłem misję fabularną z randomami, i muszę przyznać że jak na niskich levelach grało się bez problemu, tak tutaj kilka razy padłem. Musiałem zmienić umiejętności na leczenie drużyny, żeby jakoś brnąć do przodu. Współpraca i ogarnięty team to podstawa :D

Edytowane przez SebaStianO85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...