Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem w Destiny: czy tam również rajd polega na wpakowaniu się w miejscówkę i obronie przed kilkunastoma falami przeciwników?

 

Szczerze mówiąc akurat Najazdem jestem zawiedziony. Spodziewałem się bardzo trudnej ale rozbudowanej misji z przechodzeniem cały czas do przodu (taki tunel tylko dłuższy i trudniejszy).  A dostałem nawalankę z bieganiną po hali.

 

Zresztą zrzut w DZ też szału nie robi: dopadłem jednego i dostałem dwa fiolety plus kilka feniksów. Nic o co by się specjalnie być z innymi agentami. No chyba że w DZ5 i 6 zrzuty są lepsze ale jako samotnik rzadko tam bywam.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w Destiny: czy tam również rajd polega na wpakowaniu się w miejscówkę i obronie przed kilkunastoma falami przeciwników?

 

Tam rajdy wyglądają jak rajdy, tam takie coś by nie przeszło ;) odpowiednik w tam tym świecie (jak jeszcze grałem) w Destiny to były "Areny"

Edytowane przez Cottage
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie zapadlem pod ziemie dwa razy a jeszcze mesjasza nie zdradzilem bo mi nadal Dark Souls 3 z UK idzie.

Nowe zielone przedmioty sa przegiete moim strikerem jak wparowalem wczoraj z Yano do DZ to sami rozwalalismy zlotych przeciwnikow na lv'u 32 jeden magazynek i mieli po armorze.

Dzieki Cottage za wspolne farmienie na Challenge misji.

Po tym wielkim update'cie pojawily sie dosc duze miejscami lagi wszystko inne na plus.

Update - Po 144h gry platynka wpadla.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Panowie może wy mi to wytłumaczycie.

Kupiłem sobie schemat na ak47 czarnorynkowy pokazywało mi tam obrażenia od 11-13 tys.

Następnego dnia chciałem znów sobie takiego wycrafcić pokazuje mi nagle ze schematu 10-11.5 tys ?

Czy na crafcenie wpływa to co nosimy ?

Kumpel sugeruje że im większa broń palna tym lepiej, ale ja przez ten czas wręcz zwiększyłem ten parametr i mam go na poziomie 3450.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wkurzajcie sie, ze zapytam( pewnie nie pierwszy) ale jak sie w tow koncu gra w offline? Jest w ogole sens kupowac do dla singla?

Bez plusa nie pograsz, chyba nawet na pudle z grą jest że PS+ wymagany, możesz grać sam ale musisz być cały czas połączony z serwerami.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Plus jest wymagany tylko aby wejść do DZ. W singla można grać bez plusa.

Odnośnik do komentarza

Ile razy kończyłeś najazd by to zdobyć?

 

Nakolanniki najprostsze bo do kupienia za feniksy w bazie.

 

W sumie ciekawe: masz niemal same zestawy wyposażenia i pkt. za wyposażenie 198. A przy kolejnej misji jest z tego co pamiętam: minimum wyposażenia 220. Jakim cudem się pytam.

 

A na koniec: patrząc na DPS tego vectora oraz, że grasz na XONE tak sobie myślę iż nie chciałbym spotkać się z tobą ogień w ogień w DZ ;)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...