Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gre skonczylem i mialem prawie wszystkie trofea wbite, tak na luzaku chcialem z nim przejsc w coopie.

jak masz wysoko lvla postać to serio uważaj z nowym kolegą. żeby sie nie okazało że on ma lvl1 a ty masz max lvl . i wszystko sie będzie skalowało do wyokiego poziomu.

to jest masakra dla nisko levelowców

 

to już lepiej zrobić nową postać. pamiętaj że możesz wymieniać sprzęt między postaciami. więc nawet jak zaczniesz od nowa możesz przerzucić w pewnym momencie dobry sprzęt na aktualną postać

 

ale nie rób koledze taxi, to mu zepsuje przechodzenie gry

 

 

tak czy srak jak sie zdecydujecie to dajcie znać, ja chętnie pogram

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to obecnie 259 jest chyba najmocniejszy.

 

Znalazłem teraz nówke The Division Gold Edition za 109zł (z wysyłka 119zł). Sam się zastanawiam czy nie wrócić, porzuciłem dywizje po ograniu "singla" w coopie i troche w dz. Dobra cena, czy gdzieś da rade dorwac taniej?

Też widziałem ten motyw, cena mega dobra. Sam się zastanawiam czy nie brać bo nie mam season passa. Masz możliwość to bierz bo okazja dobra.

Odnośnik do komentarza

pograłem chwile samemu, zdechłem pare razy ale to dratego że nie pamietałem nawet sterowania, musze sie wkręcic na nowo

 

Sugeruje nie wydawać kasy na nic innego jak skrzynki w sklepach (fenixy to co innego) + przenieść się do 5 poziomu świata (wiem że trudno, ale to gwarantuje wysoko lvl drop itemów ) i jak ktoś ma dlc to od razu idźcie do Podziemi tam za 15 min 1 poziomowe podziemia zgarniecie + - jakieś 6-8 itemów na 259.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj przywrócić licencje.

 

Kurde zastanawia się nad powrotem do tej gry. Jest sens grać bez płatnych dodatków?

 

Sens teraz jest bo bez dlc nie masz dostępu tylko do podziemi i do zrzutów które są 1 i 15 każdego miesiąca na mapie dla sezon passowców.

Itemy lecą te same bez Podziemi tylko czas ich zebrania będzie pewnie dłuższy ale zabawa obecnie jest przednia nawet samemu.

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie to leci? W DZ czy po całej mapie bez pvp? Sam zastanawiam się wrócić do gry, fakt platyna dawno wbita, gear jakieś 229 mam? No ale kiedy grałem, chyba 3 m-ce temu :)

 

Jak jesteśmy w 5 "lvl" świata to itemy 259 (złote i zielone) mogą lecieć z wszystkiego (nawet ze zwykłego mobka)  i to hurtowo, kwestia czy tobie pasują to już inna kwestia .

Tak jak pisałem wcześniej Bossy na mapie mają co 3h respawn, a nie jak kiedyś raz i koniec (jest mapka w necie z ich lokalizacjami).

Kluczem dla ciebie będą wspomniane wcześniej skrzynki z losowymi itemami 259 lvl + fenixy, a owe skrzynki dostajemy (lub kupujemy) za zadania dzienne,tygodniowe,za misje, za awans.  Level świata sprawia czy lecą na max lvl stąd tak ważne aby wybrać najwyższy ale i najcięższy.

Co do DZ nie uczęszczam i na 79 lvl zakończyłem tam przygodę i po obecnej sytuacji nie ma już takiej potrzeby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za jak bardzo obszerne i szczegółowe wyjaśnienie, bo widzę, że warto jest wrócić teraz do gry mając teraz takie urozmaicenie w całym mieście dzięki ustawieniu "lvl świata", a nie jak tylko kiedyś non stop dz i tam polowało się na lepsze itemki, które było nudne po jakimś czasie, ja skończyłem na 75 lvl chyba.

Odnośnik do komentarza

Minus (dla mnie plus) obecny grania w Division obecnie to taki, że po kilku dniach intensywnego grania masz już prawie wymarzony sprzęt i set, a resztę sprzedajesz dla kasy u lokalnych sprzedawców aby kupić skrzynki ale tylko po to aby dostać fenixy  (bo w każdej może być 13-25) i jest to najszybszy sposób na tą walutę.

 

Obecnie odpalam grę dla relaksu robię x3 podziemia dla zabawy a nie grindu jak kiedyś bo przedmioty nie mają już dla mnie znaczenia (co chciałem  mam) i to jest dla mnie najlepsza zmiana na +

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Lol rolowanie perków w broniach? Tego jeszcze nie miałem i nie grałem na takim patchu, fakt odrobinę łatwiej teraz mieć dobrą broń jeśli te rolowanie aż takie ez mode jest. Kiedyś broń z brutalnością i drugim perkiem podobnym (nie pamiętam już jakim) miażdżył tak wszystko.

 

Ten poziom świata to zrobili tak jak na wzór Diablo 3, im wyższy, trudniejsi przeciwnicy i lepszy loot. Pomysł spoko zaczerpnięty nawet, co ino wydłuża zabawę :)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

a gdzie sie zmienia lvl świata i czy jak zobacze że przesadziłem to moge zmnienic na mniejszy znowu?

 

mam 178 gear score dopiero

 

Mając odpaloną mapę masz w górnym lewym rogu informację o tym jakiś lvl aktualnie. Można dowolnie zmieniać, ale na nowo się mapa wczytuje. Zresztą gra podpowiada kiedy już jesteś "za mocny" na dany lvl świata :) 

Odnośnik do komentarza

Ehh, troche kusicie.

 

Jak dzialaja podziemia, mozna lepszy sprzet wyfarmic niz w DZ? Moga wam gracze do dupy nakopac w podziemiach?

 

Dodali w ogole jakies story dodatkowe, lub nowa baze wypadowa?

Podziemia to czysty pve. Polega to na robieniu misji, a w późniejszym etapie można sobie dodać różne modyfikatory żeby było trudniej.

Sprzęt leci wszędzie tak samo dobry.

Odnośnik do komentarza

Ok zadzialalo mi dlc ale zeby wejsc do podziemi trzeba wykonac misje naziemna.

 

I chyba dostalem jakiegos uposledzenia bo 4 razy podchodzilem do misji i mnie zabija ten pierwszy boss przed budynkiem (nie wiem czy to juz final czy nie)

Nawet jak wzialem snajperke i ucieklem sporo do tylu do dowalaja mi granatami

 

 

Cos chyba podbili poziom trudnosci. A nawet nie wybralem wyzszego "tiera"

Zreszta tiery wymagaja GS. Nie moge odrazy wybrac tier 5

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...