Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

24lvl w 17h to nie wiem czy to taxi, raz dla testu było gdy miałem 5lvl i po jednej misji na 24lvl wskoczyły mi 5 leveli+

Reszta to chyba normalna gra w party z robieniem misji, generalnie 30lvl w 2 dni idzie wbić

 

Na górze strony sam napisałeś, że Ukyo zrobił 19lvl w 1 dzień także spłyń

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Zaczolem grac stosunkowo pozno poprzez pozna Japonska premiere dlatego poprzez niski level wzgledem forumkowego teamu gralem do tej pory sam bo nie lubie grac z randomami. Jedynie Yano na poczatku wprowadzil mnie w technikalia i zrobil ze mna pare misji za co dziekuje.

Dopiero ostatnio zagralem z forumkowym teamem i przez nadal troche niski level a byl raz mniejszy przez co bylem zmuszony skakac z covera do covera bo byle kula mnie zabijala dawalem cover fire teamowi. W tej grze naprawde liczy sie praca zespolowa i ta misja pomnozyla tylko moja zayebista imersje w Mesjaszu.

Juz bardzo dawno tak nie mialem ze wlasnie dzis przy niedzieli spedzajac wolny czas z zona popijajac z nia kawe mysle o poniedzialku jak o 6am wroce do NY.

Jak dla mnie GOTY i multi Mesjasz.

Dla kazdego wachajacego sie jak ja wczesniej bo rak itd napisze tylko brac!!

 

https://youtu.be/8_B8lJbZQmY

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz w pełnej wersji byłem w Dz. Dużo lepiej niż w becie. Więcej przeciwników i więcej lootu przez co rozgrywka jest bardziej intensywna. Trafiliśmy na ekipę która nas zaatakowała i dostała w du.pe. Później nas szukali i polegli kolejne 4 razy żeby w końcu trafić na moment kiedy po większej grupie mobów skończyła nam się praktycznie amunicja. Dzisiaj idziemy w cztery osoby.

 

Co do taxi to takie zagrania psują rozgrywkę. Ja gram od wtorku i mam dopiero 15 lv grając po 3h dziennie z ekipą na podobnym poziomie. Po co pędzić z poziomami skoro tak naprawdę w tej chwili nie są do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza

No ja mam 20 lvl a gram od poniedziałku :) Nie wiem jak to robicie no ale ja gram max 3 h dziennie a czasem krócej :)   Nie śpieszy mi się czyszczę mapkę eksploruje i do dark zone wpadam czasem (tam mam już 17 lvl)

 

My pocisnęliśmy wczoraj DZ Rank i każdy z ekipy ma 30+, więc w strefie lekki grind był , ale za to teraz drużyna lata w purpurze :v

Odnośnik do komentarza
Na górze strony sam napisałeś, że Ukyo zrobił 19lvl w 1 dzień także spłyń

 

Ukyo gral juz wczesniej na kopii znajomego, takze splynac to ty zaraz mozesz, do wyrzutkow :yao:

 

My pocisnęliśmy wczoraj DZ Rank i każdy z ekipy ma 30+, więc w strefie lekki grind był , ale za to teraz drużyna lata w purpurze :v

 

A wkrotce bedzie full bling bling i zlotko :fsg:

 

ba3.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem pograć w the division i error delta. Nie chce łączyć jak w wowie kiedyś :) chyba serwery przepełnione

 

Niektórzy znajomi na PS4 przy łączeniu mają kolejki, Jacek był teraz 960 na liście oczekujących.

Wczoraj chyba limity wejść na serwer zrobili jak gra zaczęła lagować

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...