Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

To ślij zaproszenie do mnie. Po globalu chętnie możemy pograć. Dzisiaj/jutro będziemy wbijać z ekipą maskę świni i klowna a tutaj są dosyć ostre wymagania (5 misji trzeba przejsc w teamie i żadnych powalonych/reanimowanych i to samo ale bez korzystania z umiejętności medycznych). Także jak dopiero wbiłeś 30lvl to niestety nie dasz rady tego z nami wbić, ale po globalu można pobiegać tu i tam ; ]

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wiem że był kiedyś glitch na każdym oporze. Grało się na pierwszym poziomie świata gry gdzie spokojnie można dojść do 70+ fali. Zbierało się kilka egzotycznych zasobników. Zmieniało poziom świata na 5ty i otwierało się zasobniki. Wszystko co z nich wypadało miało klasę tak jakby zostało zdobyte na 5 poziomie. Naprawili to bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza

Był też glitch z wieżyczką, która zamieniała się w mobka, co dawało nieskończoność przeciwników i powolne, acz łatwe zbieranie kasy na wielokrotne otwieranie skrzynki.
Zrobiłem nawet filmik instruktażowy, ale po tygodniu gdzieś załatali.
 

Spoiler

 


W każdym razie nadal można pobawić się w ten sposób, lekko modyfikując metodę. Po prostu trzeba przeciągać rundy z hakowaniem, oraz z bossem jak najdłużej, używając ich do farmienia jak największej ilości TECHów. Dochodząc do ósmej fali (i w niej kończąc) też kilkukrotnie można otworzyć skrzynkę (chyba 3 razy).

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zakupu Division. Z tego co się orientuje wersji goty jako takiej nie ma. Niby jest ta wersja gold, jednak coś mało jej na aukcjach internetowych itp. W związku z tym mam pytanie. Czy kupując Division bez dodatków, dostaje demo(podobnie jak w Destiny)? Czy bez dodatków można się cieszyć grą, ewentualnie dodatki dokupić później?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pauli87 napisał:

Przymierzam się do zakupu Division. Z tego co się orientuje wersji goty jako takiej nie ma. Niby jest ta wersja gold, jednak coś mało jej na aukcjach internetowych itp. W związku z tym mam pytanie. Czy kupując Division bez dodatków, dostaje demo(podobnie jak w Destiny)? Czy bez dodatków można się cieszyć grą, ewentualnie dodatki dokupić później?


Wielokrotnie było wałkowane w temacie, wiele razy również przeze mnie, ale powtórzę to po raz kolejny:
Kupując podstawkę grasz w pełnowartościowy produkt, który ani trochę nie cierpi na istnieniu dodatków, których nie posiadasz. W przeciwieństwie do Destiny, tutaj nie zostajesz z wersją demo. Najważniejsze update'y zostały wprowadzone dla wszystkich wraz z aktualizacjami, a dodatki są tym, czym być powinny z nazwy - dodatkową zawartością, która rozszerza doświadczenie z gry, dając graczowi do dyspozycji nowe tryby, jeśli reflektuje na nowe doznania (zwłaszcza genialny Survival, który mógłby z powodzeniem być osobnym tytułem).

Jeśli dopiero zaczynasz zabawę to masz maaaaasę grania, zanim w ogóle powinieneś zacząć myśleć o DLC. Przejdź fabułę, poznaj mechaniki rządzące gierką, wbij 30 level, później osiągnij gear set 256+ i przejdź na World Tier 5 - dopiero tutaj zaczyna się prawdziwe The Division, wszystko przed tym to był tutorial :reggie:
Dodatki jak najbardziej warto kupić, ale spokojnie poczekaj na jakąś promocję, w której często można dorwać Season Pass - nie ma pośpiechu.
Ja kupiłem chyba po dwóch dniach - tak mi się The Division spodobało, ale nie odpaliłem ich przez następne 100h - tyle jest do roboty, jak się chce porządnie gierkę ogarnąć :)

Jak już wspomniałem - najlepszy jest Survival - czyli "nowa" postać, startujesz od zera, zarażony, przemarznięty, w strasznej zamieci śnieżnej - eksploracja, crafting, zbieractwo i ciągła walka z czasem - super dodatek.
Underground daje nam kilometry podziemnych tuneli do zwiedzania, wykonywania zadań, ubijania bossów i zbierania gear'u.
The Last Stand dodaje multiplayer dla wszystkich tych, którym mało było potyczek drużynowych  innymi graczami.

Mam zamiar wbić 100%, więc zakupiłem wszystkie DLC, ale gdyby nie trofea to pewnie ostatni bym sobie odpuścił, bo PvP w tym tytule niezbyt mnie jara (tu zdecydowanie wolę Destiny).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, Wredny. Teraz już wszystko wiem. Chciał bym też się wytłumaczyć, dlaczego zadaje pytanie które było pewnie wałkowane ze 100x. Rok temu zacząłem zabawę z Destiny(w sumie już skończyłem). Czytałem wiele postów starszych na temat tej gry na tym forum. I cóż się okazało? Wszystkie starsze informacje na temat gry były nie aktualne(np. zdobywanie światła). Destiny tak zmieniło mechanikę grindowania i ulepszania postaci, że człowiek czytający starsze posty często miał nie aktualne informacje itp. Wydawało mi się że Division jest podobną grą, gdzie co chwile coś zmieniają, stąd moje pytanie. Oczywiście przed zadaniem pytania przejrzałem kilka stron wstecz, czy ktoś podobnego pytania nie zadał i nie znalazłem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kalel napisał:

Ziomki mam 15/16 level, jeszcze nie rozwinięte skrzydła. Czy powinienem robić wszystkie potyczki zanim przejdę do nowych dzielnic?


Ja uważam, że TAK, ale jestem pierd#lnięty :D
W każdym razie mój agent jest moją wizytówką, sam go stworzyłem i chciałem, by jak najwięcej rzeczy miał zaliczonych. Wyczyściłem całą mapę z każdego starcia i sidequesta i dopiero wtedy uznałem, że jestem gotowy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja wiem, że może później do nich wracać - nie pytał, czy można je przegapić, tylko czy powinien je robić - ja uważam, że tak. Jestem zwolennikiem powolnego, metodycznego czyszczenia mapy, żeby później mieć spokój :)

Ryo - napisz mi proszę, kiedy teraz będzie GE z Nomadem do wyrwania. Bo mam 10K na koncie, no i tam będę grindował - nie ma bata :)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pauli87 napisał:

 Czy bez dodatków można się cieszyć grą, ewentualnie dodatki dokupić później?

Kup sobie podstawkę na allegro czy tam OLXie za 20/30 seta. Zrób to co napisał Wredny.  Zresztą i tak nie odpalisz dodatków nie mając 30lvl. (Nie wiem jak z Survivalem ale mimo to że każdy tam zaczyna od zera to i tak trzeba mieć polatane w Light/Dark Zonie dobre kilkadziesiąt godzin żeby nie ginąć co 5 sekund ). A poźniej poluj na SP na PSNie. Biorąc pod uwagę że teraz w Dywizji co chwila coś się dzieje (GLOBALE) to pewnie promo na SP będzie niedługo. Tydzień temu był SP za 54 zeta ale niestety cena obowiązywała tylko do 6 marca.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎08 o 17:21, Ryo-San napisał:

Tyle dla jedynki w tym roku

25792a2ba5ecd.png

Wow, w kwietniu łatka dla XOX.

Wczoraj pograłem dłużą chwilę i coraz bardziej się przekonuje do gry i mam zamiar dalej zgłębiać tą grę.

ps. Na początku też często ginęliście, czy to moja wina? :) Gram solo na tą chwilę. 

Odnośnik do komentarza

Też ginąłem jak szmatka, trzeba się ciągle przemieszczać, strzelać zza osłony i ogólnie mieć przegląd pola. Wiele misji powtarzałem, bo mnie osaczyli, ale i tak cieszę się, że grałem solo - przynajmniej na spokojnie wysłuchałem rozmów/audiologów, wkręciłem się w ten post-apo klimacik itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@yab - oczywiście że tak. Każdy na początku był "papierowy" i nie znał mechaniki gry. Wiele razy musiałem wrzucać ambicje do kosza i lecieć na łatwiejszym poziomie trudności niż początkowo zakładałem. Pamiętam kiedyś w terminalu jako kompletny leszcz na 5 czy 10 lvl spotkałem kolesia z klasą 256+. To byl dla mnie totalny szok bo nie wiedziałem że może być coś więcej niż 30. Podszedłem zasalutowałem mu i koleś wyslał mi zaproszenie do teamu, poleciałem z nim na Rosyjski konsulat na wtedy dla mnie zupełnie nieosiągalnym poziomem trudności. Oczywiście wyczesał wszystkich w 5 min(ja trzymałem się cały czas z tyłu bo nic nie mogłem innego zrobić). Poleciało mi z 6 leveli w góre i dostałem mase  zayebistych itemów których i tak nie mogłem używać bo były dostępne od 30 lvl. Po tej akcji stwierdziłem że zdecydowanie lepiej grać samemu (ewentualnie z kimś na Twoim poziomie ale ze stałą komunikacją głosową) i tak jakoś dobiłem do 30lvl, skończyłem fabułe, podkręciłem klase na 256+ i tak naprawdę dopiero wtedy gra pochłonęła mnie w 100%. To było jakieś 1000 godzin temu :D

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zresztą mając nawet nastukane kilkaset godzin czy jak niektórzy po kilka tysięcy (znajomy ma w Dywizji przegrane 3.5 tysięcy godzin O.O) można paść jak szmata na poziomie Legendarnym czy Bohaterskim najeździe ; ) . Chwila nieuwagi i jesteś trup. Teraz wbijamy Legandarki i Bohaterskie bez padnięcia i reanimacji (cała drużyna) i powiem Ci że jest piekielnie trudno mimo że każdy ma przegrane w Dywizje naprawdę DUŻO i wie o tej grze chyba WSZYSTKO.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Szczerze powiem, że  tak około 25 poziomu gra mnie strasznie znużyła.... Jakoś totalnie nie chciało mi się dobijać do 30.... bo nie wiedziałem co tam czeka. Po wbiciu 30 lvlu okazało się, że jest sporo do zrobienia i tak gra wciągnęła mnie ponownie. Dodam, że praktycznie całą grę przeleciałem na dropionych itemkach, bo spodziewałem się, że to co zaoszczędzę (kasa, materiały) podczas wbijania, będzie miało jakieś znaczenie na koniec. Jednak chyba tym zabrałem sobie trochę przyjemności, bo spokojnie mogłem kaskę inwestować w bronie i itemki.

 

Odnośnie następnych GE, akurat mam tak niefartownie się złożyło, że nie będę miał wtedy dostępu do konsoli. Rozumiem, że lepiej farmić w tym wypadku tajne sety gdzie indziej? Czy nafarmić sobie kredyty "na kiedyś" ?

Odnośnik do komentarza

Też wróciłem do gry po dłuższej przerwie :) W końcu wbiłem 30 poziom i aktualnie podwyższam swój World Tier. Zgadzam się, że dopiero po wbiciu maksymalnego poziomu gra pokazuje ciekawsze oblicze jeśli chodzi o nabijanie poziomu, bo robienie tego za pomocą powtarzalnych i przewidywalnych Encounterów było strasznie nudne. Jednocześnie można zdać się na matchmaking i spokojnie przechodzić misje z podwyższonym poziomem trudności wraz z randomami.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie itemów. Kto ogarnięty, może powiedzieć mi, co mam robić z tymi wszystkimi rzeczami w skrytce. Aktualnie cały czas mam ja full, bo staralem sie zebrac jakis set. Wiadomo, tajnych nie kasuje, ale co zrobić z tą masą innych? Aktualnie staram się wybierać może 2 najlepsze z tego co mam, a reszta na rozbiórke. Tylko z tym jest troszkę zabawy.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...