Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

@PlastikowySmalec

Kumpel ostatnio kupił golda na PS4 w empiku za 109 zł. Nówka w folii. Cena śmieszna, biorąc pod uwagę że same dodatki kosztują ponad 180 zeta. Na ich stronie nie ma TD na PS4 ale na miejscu w salonie może być więc jak masz gdzieś empik w pobliżu to możesz sprawdzić.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2018 o 13:29, Ryo-San napisał:

@PlastikowySmalec

Kumpel ostatnio kupił golda na PS4 w empiku za 109 zł. Nówka w folii. Cena śmieszna, biorąc pod uwagę że same dodatki kosztują ponad 180 zeta. Na ich stronie nie ma TD na PS4 ale na miejscu w salonie może być więc jak masz gdzieś empik w pobliżu to możesz sprawdzić.

 

 

Byłem w dwóch empikach i brak...

Odnośnik do komentarza

Czyli w marcu będzie prawdopodbnie powtórka wszystkich 4 GE. Zaje. biście się składa bo tak naprawdę w 100% ogarnąłem tylko ostatni. W zasadzie w ciągu miesiąca będzie można bez problemu uzbierać 14 tajnych setów. No i w końcu wbije sobie upragnioną maskę klauna ; ) Wszystko dla wszystkich. Jak dla mnie to Massive chyba powoli kończy z jedynką i dam sobie rękę uciąć że na E3 będzie info o Dywizji 265a55ab6dfebb.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Czy trzeci talent exotica Caduceus faktycznie działa? Powinien dodawać do zdrowia (własnego i drużyny) 1% z umiejętności własnej za każdego krytyka. Umiejętność mam na poziomie ok. 480tys, prawdopodobieństwo krytyka ok. 20% czyli 60 nabojowy magazynek wywalony w npc powinien przywrócić: (około) 12x4800=57600 ( w zaokrągleniu 60tys) zdrowia. Przy zdrowiu własnym na poziomie 320tys około 1/5 paska. Nie zauważyłem jednak żadnego przyrostu ani nie pojawia się żadna ikonka talentu u dołu. Źle widzę czy bug?

Odnośnik do komentarza

Właśnie jest promocja na The Division ps store, wersja gold za 99 zł, a sam season pass 54 zł kosztuje, można korzystać.

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA01262_00-TCTDPOSTGOLD0001 Złota Edycja

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA01262_00-SPDIV10000000000 SP

 

A zwykła za 59 zł.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek tak jak wielokrotnie powtarzałem - dodatki w The Division to naprawdę DODATKI, czyli opcjonalna, dodatkowa zawartość, nie coś obligatoryjnego, bez czego gierka stanie się wersją demo (tak Destiny, do Ciebie piję). Więc naprawdę nie ma ciśnienia, póki masz dopiero 25. level.
Oczywiście jak są w promocji to jak najbardziej brać - sam Survival to jak zupełnie nowa gra, więc warto jak diabli :)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wredny napisał:

Niemniej jednak ciekawy modyfikator, headshoty wyglądają mega soczyście :)

Aż się dziwię że tych pięknych rozpryskujących arbuzów z jeszcze piękniejszą mgiełką nie wprowadzą na stałe :/ A co do Globala to ja postanowiłem sobie że w każdym wbije wszystkie akta. Tak wiem nie sumują się do łącznej liczby ale tak dla zasady : ) Chociaż masek i naszywek nigdy za wiele. Wczoraj udało mi się za jednym zamachem przejść Smocze Gniazdo na samym pistolecie, bez używania apteczek i na śmiertelnym modyfikatorze. Do tego robiłem to z randomami gdzie jeden z nich (odzysk) też walił tylko z pistoletu. Normalnie aż sam w to nie wierzę :D  w następnym Globalu maska klowna za przejście "czystego nieba" w drużynie. Żadnych powalonych i reanimowanych. Te akta podobno mocno dają w kość.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...