Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ze zdziwieniem spostrzegłem, że normalnie można wbijać tokeny na Lexington... Myślałem, że tylko te wyszczególnione misje, które wchodzą w skład tego GE będą dawały monety, a tu niespodzianka - Lexi też daje 750 :)
Ale nie chce mi się farmić teraz, choć mógłbym nazbierać te 5000 (chyba taki jest limit) i później już mieć na kupno skrzynek z następnego GE, gdzie będzie Striker...
Poczekam jednak, bo znudziło mi się już takie farmienie :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz jak masz epidemie gdzie umiera 99% populacji to raczej ciężko o tłok na Manhattanie :D Tłok w tej grze robi społeczność graczy która jest naprawdę olbrzymia. A co do tego że nie masz z kim grać. Ja jak pierwszy raz odpaliłem Dywizje to miałem na liście znajomych chyba 10 osób i nikt z nich nie grał w Dywizje. Teraz mam prawie 100 i w Dywizje gra jakieś 90% ludzi z listy(sami Polacy), także o to się nie martw!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2018 o 12:44, Ryo-San napisał:

A więc leci to tak:

G1: Lone Star, Dead Eye, Final Measure

G2: Striker, Sentry, Reclaimer

G3: Predator, Defense, Banshee, Nomad

G4: Alpha Bridge, Tactican, Firecrest, Hunters

Człowiek cały czas dowiaduje się czegoś nowego. Dzięki za info - wiem już, iż nie mam co liczyć na rękawice taktyka w tym evencie i ostatnie 5 skrzynek oraz 1900G zostawię na na następny GE. Dead Eye złożony. Fajnie się strzela :)

(striker - najemnik, reclaimer - odzysk, sentry - wartownik?)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, friedrich napisał:

Człowiek cały czas dowiaduje się czegoś nowego. Dzięki za info - wiem już, iż nie mam co liczyć na rękawice taktyka w tym evencie i ostatnie 5 skrzynek oraz 1900G zostawię na na następny GE.


Może się mylę, ale skrzynki tu zakupione, będą zawierać gear z TEGO eventu, więc raczej możesz je otworzyć.
Ja teraz farmię Lexi, żeby mieć tokeny na zakupy w przyszłych dwóch eventach, gdzie będzie Striker i Nomad :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kalel napisał:

(pipi)a, AI w tej grze to najgorsza rzecz na świecie. Ubisoft sie nie (pipi)i i juz na misjach tutorialowych sugeruje żeby sobie kumpli znaleźć.


Bo tu nie ma AI jako takiego. Grasz solo, abo z kumplami, a JTF to banda NPCów, którzy udają, że strzelają do przeciwników.

Ja tam na liczniku mam praktycznie równe 10 dni (wiem, niewiele, w porę udało mi się uwolnić od uzależnienia, ale na pewno będzie więcej:)), z czego gdzieś 85% grałem solo, świetnie się przy tym bawiąc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:


Może się mylę, ale skrzynki tu zakupione, będą zawierać gear z TEGO eventu, więc raczej możesz je otworzyć.
Ja teraz farmię Lexi, żeby mieć tokeny na zakupy w przyszłych dwóch eventach, gdzie będzie Striker i Nomad :)

 

Być może. Albo gra losuje zawartość dopiero w momencie otwierania. Przekonam się podczas kolejnego GE :)

 

(A obóz "zadżumionych" mam w małym palcu po niemal 40krotnym przejściu w ciągu 2 dni)

 

 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie: pod koniec niedzieli odpuściłem w końcu farmienie, założyłem na siebie świeżo wylosowany 6x Dead Eye i wybrałem się go potestować na bossach na mapie. I tutaj ciekawostka: każdy boss podczas GE daje 150GE. Ośmiu bossów zachodnich daje więc 1200 punktów, a robi się ich krócej niż jedna misja ambitna. No i jakaś odmiana.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kalel napisał:

SP zakupiony, po pracy lecę po pudełko i widzimy się w NY.

Tak naprawdę to powinniśmy zobaczyć się w NY kiedy zrobisz 4 poniższe rzeczy:

1. Przejdziesz fabułę

2. Wbijesz 30 lvl postaci w LightZone

3. Wymaksujesz wszystkie skrzydła bazy na 100% (techniczne, medyczne, ochrony)

4. Zdobędziesz min. 256 klasę sprzętu i wejdziesz na 5 poziom świata gry.

 

Punkt pierwszy jest opcjonalny no ale bez sensu omijać fabułę.

Chodzi o to że my mamy za mocne postacie i na chwilę obecną gra z nami zabije Ci radość z gry. Wyglądało by to następująco. Wjeżdżamy na misje na poziomie np. ambitnym. Ty jesteś tak słaby że musisz trzymać się z tylu bo jedna kula od najslabszego nawet przeciwnika Cię zabija. Natomiast my kończymy misje w 5 minut. Wpada Ci 5 czy 6 lvl w górę, dostajesz od nas mega itemy których i tak nie będziesz mógł teraz użyć. Tak więc reasumując: graj sobie spokojnie sam, odkrywają fabułe i zakamarki NY. Zbieraj sceny echo, rozmowy telefoniczne, szukaj zaginionych agentów i poznawaj mechanikę tej wspaniałej gry. Ewentualnie leć na misje z randomami którzy są na Twoim poziomie. Rozkminiaj statystyki, premie i modyfikatory. I jak będziesz miał jakieś pytania to wal tutaj albo na PSNa.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...