Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Z Returns nie ma żadnych szans. Taka prawda bez trollingu. A skończyłeś w ogóle, że się wypowiadasz?

Gdybym nie ukończył tych tytułów to bym się nie wypowiadał , oczywiście to tylko moja opinia jeśli dla kogoś DK to mesjasz to uszanuje to zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Gdybym nie ukończył tych tytułów to bym się nie wypowiadał , oczywiście to tylko moja opinia jeśli dla kogoś DK to mesjasz to uszanuje to zdanie ;)

 

No to spoko :). Dla mnie Returns to mesjasz. Legends było ok, ale jednak granie małpą daje więcej frajdy, bo sterowanie jest super, czuć wagę małpy, a tym samym, że przeciwnik dostał szlaga. No i levele z wagonikiem i beczką wymiatają, miażdżą konkurencję :). Oczywiście szanuję twoje zdanie, mi na przykład Mariany 2D się przejadły. Mogliby w końcu coś z tą serią zrobić, albo zmienić styl graficzny, albo coś na wzór Pandemonium, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Coraz lepszy ten Donkey, szoda tylko, że niektóre levele trochę odstają od tych wyczesanych, są zbyt zwykłe, jeśli chodzi o „tor przeszkód”. Ale za to 2-4, 3-4, 4-2 i ten podwodny CAŁY świat i ten OST, na przykład pod wodą... wszystkie pod wodą, albo w 3-1 miazga. No i samo pływanie, jeszcze chyba nigdy w platformerach nie było tak przyjemne.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Niezależnie kto jaką część woli bardziej to nie da się ukryć, że ostatnie dwie odsłony DK to czysty cud, miód orzeszki. Ograłem niedawno Rayman Legends i jest naprawdę dobry, tak jednak brakuje mu tego szlifu czyniącego z niego świetną platformówkę. Przy DK jest inaczej, po prostu tutaj wszystko pasuje do siebie idealnie. Zwłaszcza sterowanie to mistrzostwo, człowiek wie, że jeżeli dał ciała to z własnej winy. Mam nadzieje, że Retro Studios tworzy nie 1 a 2 projekty i nowy DK jest jednym z nich. Nie chciałbym aby kolejną odsłonę małpiszona robiło Next Level Games ponieważ poziom trudności spadłby na łeb na szyje (nie mówiąc o pozostałych aspektach, gdzie ich gry pozostawiają wiele do życzenia). 

 

P.S. Co do OSTa to Tropical Freeze ma tą przewagę że twórca oryginalnych kompozycji David Wise skomponował nowe kawałki (Country Returns ma zremiksowane utwory z poprzednich odsłon). 

Edytowane przez chrno-x
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ten soundtrack podwodny z TF, to z tego co kojarzę utwór z pierwszych Donkey Kongów na SNESa. Może inaczej zagarny. Najbardziej mi sie podobał ten z pierwszego świata w dodatkowym levelu. Muzyka w grze jest w ogóle fantastyczna. Co plansza, to inny utwór i do do tego pasujący do tego, co rozgrywa się na planszy. W CR wiele utworów sie powtarzało. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Papaj napisał:

Ten soundtrack podwodny z TF, to z tego co kojarzę utwór z pierwszych Donkey Kongów na SNESa. Może inaczej zagarny. Najbardziej mi sie podobał ten z pierwszego świata w dodatkowym levelu. Muzyka w grze jest w ogóle fantastyczna. Co plansza, to inny utwór i do do tego pasujący do tego, co rozgrywa się na planszy. W CR wiele utworów sie powtarzało. 

 

Ten co ja dodałem to jest nowy utwór, tak jest kilka z DK ze SNESa, ale ten jest nowy. CR był bardziej dopracowany, pedantyczny wręcz. TF ma lepszą grafikę, lepszą muzykę, zabawę kamerą, majestatyczny wodny świat, ale w ogólnym rozrachunku CR > TF. Oczywiście rozumiem, że komuś bardziej podoba się TF, bo jest również bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Wpadł do mnie kumpel i pierwsze trzy światy zrobiliśmy w  cztery godziny w tym jeden ze wszystkimi literkami i planszami ukrytymi. Jednak dużo pamiętam z przechodzenia na WiiU, ale mimo wszystko gra dalej niesamowicie wciąga, a plansza 1-K, którą widziałem pierwszy raz pokazała mi, że tym razem nie ma innej opcji jak wymaksowanie całości. Naprawdę genialny tytuł 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
4 godziny temu, Papaj napisał:

Ten soundtrack podwodny z TF, to z tego co kojarzę utwór z pierwszych Donkey Kongów na SNESa. Może inaczej zagarny. Najbardziej mi sie podobał ten z pierwszego świata w dodatkowym levelu. Muzyka w grze jest w ogóle fantastyczna. Co plansza, to inny utwór i do do tego pasujący do tego, co rozgrywa się na planszy. W CR wiele utworów sie powtarzało. 

 

 

b88.png

 

 

dobrze, że switcha pożyczyłem, bo jeszcze bym kupił drugi raz

 

genialna, powtarzam genialna gra. top platformerów 2d, nowe raymany nie mają podejścia już za samą fizykę skoku

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...