Skocz do zawartości


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1672
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zdrowywariat

 1. zdrowywariat

  New Super Mario Bros. U Deluxe

  Takie se te Mario, widać że zrobione pod dzieciaków. Jakoś level design mnie nie zmiażdżył. Ot przyjemny platformer, ale bez tego czegoś, co nie pozwala oderwać się od ekranu. No i ten Yoshi znowu na siłę wepchany, tak jak w SMO, nic praktycznie nie wnosi. W SMG2 miał sens, był w różnych kolorach, z różnymi fajnymi umiejętnościami. Na razie skończyłem dwa światy, na raty, ale już widzę, że do małpy (R), czy Celeste nie ma startu. Bo w platformerach najważniejszy jest design, design, design leveli.
 2. zdrowywariat

  Mortal Kombat

  Trailer mega za(pipi)iozo, mam wrażenie, że to będzie taka rewolucja, jaka była przy dziewiątce.
 3. zdrowywariat

  Celeste

  Co tu się odwala? Kto śmie bluźnić na Celeste?
 4. zdrowywariat

  Gris

  Dla mnie autyzm to wystawić takiej grze 6/10. To tak jakby wpuścić dresa do muzeum. update: jeszcze odnośnie zakresu ruchów, miałem na myśli ciężkość i lekkość, co też mi dało do myślenia. Jak Ty widzisz tam tylko odzyskiwanie... (twój spoiler) to straszna bieda. Bo to tylko część, tego co ona odzyskuje. No chyba, że masz czarno-biały telewizor to mogłeś nie zauważyć kolejnego elementu.
 5. zdrowywariat

  Gris

  Na samym początku już masz upadek z... i odzyskiwanie... nawet zakres ruchów coś mówi, tam co chwilę coś jest do interpretacji. W takim razie tego typu gry nie są dla Ciebie i tyle.
 6. zdrowywariat

  Gris

  Nie. Są gry, w których na niektóre aspekty można przymknąć oko. Tak jak w platformerach na fabułę, tak w sztuce na gameplay. Ja od tej gry nie oczekiwałem super platformówki, czy nie wiadomo jakich zagadek, tylko czegoś innego. Duchowego doświadczenia! Dzięki genialnemu artystyle i genialnej muzyce i dowolności w interpretacji. Twoja jest strasznie biedna.
 7. zdrowywariat

  Gris

  Właśnie, że tego się nie da ot tak opisać, bo cały czas czegoś doświadczałem, na każdym kroku. Ja tam widziałem wychodzenie z depresji, dzięki pojawianiu się kolorów na przykład. Czy samo karmienie tego typka dało mi dużo do myślenia. Musiałbym referat o tym napisać. A czego Ty oczekiwałeś po gameplayu? Inside na ile oceniasz? W tego typu sztuce gameplay ma tylko spełniać swoje zadanie... i spełnia!
 8. zdrowywariat

  Gris

  Taa... Journey na przykład, czy Inside, też jest na 6. Chyba nie rozumiesz tego typu gier, sztuki. Gameplay spełnia swoje zadanie, nie wiem czego oczekiwałeś po tego typu grze? No i strasznie spłyciłeś fabułę, gdy do interpretacji jest dużooo więcej.
 9. zdrowywariat

  Gris

  Dusza artysty czyili innymi słowy dobry gust . Gierka kozak, podobnie interpretuję jak Celeste, sam czegoś takiego doświadczam... i podoba się mi to... choć nie ma lekko... a będzie jeszcze trudniej :).
 10. zdrowywariat

  Hollow Knight

  Klimacik przez duże K, mam nadzieję, że się nie pogubię.
 11. zdrowywariat

  Gris

  Zamurowało mnie.
 12. zdrowywariat

  Gris

  Czytam już, któryś z kolei twój wykład, jesteś jedyny w swoim rodzaju :). Właśnie stoję przed decyzją zakupu...
 13. zdrowywariat

  Celeste

  Tylko analog, pudełko na Switcha śliczne wchu, brać albo nie brać, oto jest pytanie...
 14. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  Ile Ci to zajęło?
 15. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  7 zawodników gotowych do online, którzy kupili/zamówili grę
 16. zdrowywariat

  Super Mario Odyssey

  Trzeba nie za późno zacząć skakać i trzymać rytm, no i kamerę sobie wygodnie ustawić. Im wcześniej ją przeskoczysz, tym będziesz miał więcej ułamków sekund na ewentualne gubienie rytmu. Nie wiem, czy coś z tego rozumiesz?
 17. zdrowywariat

  Nintendo Switch - temat główny

  Chyba potrzebna jest jeszcze jedna bomba na 28 lutego.
 18. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  WiFi. Gdyby nie dziurawa podłoga na arenach to byście dostali baty, a to tak to niestety robiłem za kamikadze, spadając w otchłań, niejednokrotnie z mniejszym uszerbkiem na zdrowiu.
 19. zdrowywariat

  Usuwanie konta

  Krzysiu wracaj! Bez Ciebie będzie nudno!
 20. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  Ale ta gra jest śliczna, a plansze pomysłowe, kcem się naumieć w to grać!
 21. zdrowywariat

  Celeste

  Ale po co, w jakim celu? Dla mnie każda gra to za(pipi)iste jednorazowe doświadczenie, 1% gier przechodzę więcej, niż raz. I zwykle po długiej przerwie wracam.
 22. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  Ale w tej grze jest potężny OST, na razie słucham muzy xD.
 23. zdrowywariat

  Celeste

  Nie jestem skillowym graczem. Dla mnie była trudna. Nie skończyłem przed SMBya czy TEINa. Za drugim przejściem miałem wynik podobny do skillowych graczy. Grę przeszedłem 6 razy, bo mi się podobała, na tyle, że chciałem poprawić wynik. Nie mam czasu na bzdury. Zebrałem kongi, puzzle i to wystarczy. Poza tym gra nie podobała się mi, aż tak. Dla mnie to był zawód, ale to zawsze małpa, więc... Nie jara mnie przechodzenie gier w lewą stronę. A czasówki są faktycznie trudne w Returns/TF, więc mam to gdzieś. Returns jest wspaniałe, tylko z tego powodu trzymam jeszcze 3DSa.
 24. zdrowywariat

  Metroid Prime 4

  Zawsze masz wybór: 1. Możesz wysiąść z tej karuzeli 2. Albo kręcić się dalej (coś jak kolega z SO)
 25. zdrowywariat

  Metroid Prime 4

  Rozumiem, że oczekujesz teraz od Ficka plusa (czyt: haha). Wyręczę go ;).
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.