Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogolnie chyba nic miodniejszego w tym roku nie wyszlo. 

Amen bracie. Jakby dodali voice chat(przeciż ten padlet ma mikrofon do ch.uja !) i poprawili kilka błędów w online to byłoby goty.

 

W smashu obstawiam,że też nie wpadli na rewolucyjny pomysł voice chatu ? Przecież smash i mario kart, aż się proszą o komentarze w czasie grania jak wywalisz komuś wielkiego luja.

Odnośnik do komentarza

Punkty imo rzadko oddają ogólny skil graczy. Nawet ziomki z 1000 punktów mogą pozamiatać. A grający od premiery cieniol, może spokojnie napykać 5 kafli. No ale jak  kolesie z którymi grałeś rzeczywiście prezentowali taki poziom jak ich punktacja, to respekt za 5 miejsce, a nie pierwsze od końca -- choć pietnastotysieczny koleś jest ostatni, co potwierdza tylko moją tezę ;)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

O tego kolesia z 15k mi chodziło. Przez pół godziny gry robił co chciał, kończył wyścigi odstawiając stawkę o 1/4 okrążenia. Ten wyścig po którym zrobiłem fotę, to wyglądało jakby pada odłożył na chwilę, wziął go z powrotem i skończył wyścig. Po zakończeniu wyszedł z pokoju.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Powiedzcie mi co muszę wcisnąć żeby przy wyskoku pojazd nie rozbijał mi się o ścianę? Niby wciskam spust ze skokiem w czasie najazdu na wyskok, ale to nic nie daje i spadam w przepaść za każdym razem.

 

EDYTA: Już wiem.

 

A co do samej gry - kozak. Sam fun :D

 

I matchmaking działa niesamowicie szybko :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Singiel to jednak jest kupsztal przy multi :P

 

Gra masakrator, od wczoraj ponad 6h przegrane :P Matchmaking działa bardzo sprawnie. Sama gra to miks skilla i sporego farta :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...