Skocz do zawartości

Elysium


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Myslalem jednak, ze predzej zrealizuja kolejny dystrykt, ale i tak jest spoczko. Sci-fi w wykonaniu tego pana bardzo mi podpoasowalo.

 

Na trailerze widac typowa zagrywke, czyli "nie mamy wizji jak moga wygladac samochody w okolicach 2200 roku to wezmy popularny sportowy samochod, wysmarujmy go rdza i przyczepimy troche zlomu" tym razem padlo na nissana gtr.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zgadzam się z Masorzem. Naprawdę świetne widowisko, fajnie trzyma w napięciu mimo dość sztampowej fabuły. Co prawda nie lubię za bardzo przewidywalności w filmach ale w tym wypadku mocno trzymałem kciuki żeby się akcja potoczyła tak jak myślałem - na prawdę kibicowałem Mattowi ;) \Co do czego jeszcze Masorz ma rację to mało rozwinięte postacie, niby tam jakoś background jest zarysowant ale chciałby się więcej, żeby lepiej poznać motywy działania - ot choćby głównego złego.

natomiast trzeba przyznać, że czuć było rękę kolesia od Dystryktu, co w sumie zalicza się na plus bo tamten film również mi się podobał.

Jedyne na co mógłbym narzekać w Elizjum to muzyka, nudna, sztampowa i w ogóle nijaka, ot coś sobie plumkało żeby podbić niektóre momenty.

 

ode mnie solidne 8 z 10

Odnośnik do komentarza

(pipi)a ile razy mam powtarzać, że z drugim podejściem D9 już mi o wiele bardziej siadł. Nadal drażniły pewne głupoty i umowności no i zbyt nachalny polityczny wydźwięk, ale to jednak jedno z fajniejszych s-f ostatnich lat. A recki Elysium możesz się nie doczekać, bo jak czytam o tym filmie i patrzę na trailery, to nie widzę niczego wartego poświęcenia 2 godzin życia, nie mówiąc już o płaceniu za to pieniędzy. Damon z tą swoją mordą pastucha biega z zawieszeniem hydraulicznym przyczepionym do pleców i robi tratatatata z karabika, bo źli bogaci ludzie przenieśli się z rozpizgniętej Ziemi do jakiejś uberkolonii niedlaplebsu i on też by tam chciał.

 

Może kiedyś na kacu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

A jak dla mnie średnio. Fabularnie nawet ok, za to wolno się to jakoś rozwija. Połowa filmu troszkę nudnawa, efekty w miarę ok(roboty wyglądają świetnie), ale nawet druga połowa filmu, bardziej dynamiczna nie jest jakaś rewelacyjna. Końcówka przewidywalna znacznie wcześniej. Walka na końcu była fajna. Ode mnie 6/10.

Można obejrzeć jak wyjdzie w 1080p. ;) Zawiodłem się szczerze mówiąc. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
Gość _Milan_

pieprzenie, zadne sci-fi jakie by teraz wyszlo nie rownałoby się dla Ciebie z tymi filmami.

Film o niczym, powiedz mi o czym byl predator a  o czym elysium, wtedy moze zobacze tą różnice i ten geniusz predatora.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o czym bylo Elysium. Przestalo mnie to interesowac w polowie filmu. O niesprawiedliwosci i o tym, ze trzeba miec marzenia i je realizowac? Chyba tak.

Ja wytrzymalem do konca, film jest o tym ze ludzie sa rowni i bogaci powinni oddac swoje dobra biednym, leczyc ich za darmo itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.