Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita

Featured Replies

Opublikowano

A to jestem w szoku. Wszyscy trabia ze sie nie da a sam nie potrzebowalem sprawdzac.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Wyświetleń 198,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Wiem, że forum Vity martwe, ale daję znać, bo może ktoś kiedyś będzie mieć podobny problem.   Moja Vita boża (OLED 3G) po kilku miesiącach użytkowania zaczęła strasznie szybko się rozładowyw

  • Moim zdaniem wersja Slim jest znacznie lepsza od pierwszej - oczywiscie pomijajac wyswietlacz bo pierwsza ma OLED, ale mi ten LCD bardzo odpowiada.   Slim znacznie lepiej wyglada i co wazne - lepiej

  • Gość Orzeszek87
    Gość Orzeszek87

    no dobra nie mam znajomych

Opublikowano

a nie jest tak przypadkiem ze przez robienie tego restore tyle razy to zablokuja nam konto na jakis czas?, bo jak ja na poczatku z czyms sie zamotalem i kilka razy (chyba dwa) zrobilem deaktywacje konta to zblokowali mi to konto na kilka dni, i nie moglem nic z PSS sciagnac. Nie wiem czy to ma z ty cos wspolnego , ale tak jest i potem trzeba czekac kilka dni na odblokowanie, ale dotyczy to deaktywacji systemu

Opublikowano

Ale Ty mówisz o dezaktywacji konta SEN. A do tego co w linku nie trzeba konta dezaktywować, jedynie przywrócić ustawienia w PSV.

Opublikowano

Ja nie wiem co ich ten japoński ps store taki zapchany. No rozumiem, że chcą tam sprzedawać swoje konsolki, ale ilość wszystkiego mnie przytłoczyła. O wiele ciekawsze demka mają i w końcu miałem okazję zagrać w Gravity (genialna animacja i w ogóle wykonanie), Ragnarok (to akurat mnie w ogóle nie przyciągnęło), Lord of Apocalypse (ciekawa gierka ale grafika słaba). Najciekawszą grą jaką udało mi się pobrać z J PSS to Power Smash. Takie gry mogą wychodzić na PSV. Grafika jak ze stacjonarki, gameplay przyciągający na długie godziny.

 

Aktualnie absolutnym killerem graficznym na psv jest: Fifa Football, Uncharted, Power Smash (u nas Virtua Tenis?). Oby więcej takich gier.

Opublikowano

zapowiedzieli juz jakies akcesoria do tego serial portu obok slotu na gry?

Opublikowano

Niech wypuszcza devkit dla amatorów jak ma to miejsce u Apple. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w programowaniu i może pojawi się kilka ciekawych gierek/ programów.

Opublikowano

devkity poszły już do kilku "pracowni" indie developerów :) w przypadku sony raczej nie ma co liczyc na ogólnodostępne narzędzia developerskie - przyczyna? groźba piractwa, które byłoby gorsze w skutkach niż na platformie apple. chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

przez media go powinno sie dac

 

Niestety ale Media Go nie działa. Oczywiście MOŻNA ściągać dzięki Media GO gry z PSS na PC ale do wrzucania tego na PSV trzeba użyć osobnego oprogramowania o nazwie Content Manager Assistant, ktory mozna pobrać z tej strony:

 

http://cma.dl.playstation.net/cma/win/pl/index.html

 

Tzn tak to działa w teorii. W praktyce gry z PSP na PSV za pomocą tego programu wrzucić mi się nie udało (pewnie ja zrobiłem gdzieś błąd ale zamiast się bawić to po prostu ściągnąłem na PS3 i przerzuciłem bez problemu po kabelku).

Opublikowano

Czy można ładować Vite przez USB czy zawsze muszę używać ładowarki ?

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie. W niektorych grach na PSP jest opcja instalacji gry (Gran Turismo, Tekken 6). Czy jest sens instalacji tych plikow na ps vita czy nie zmieni to nic a zmarnuje tylko miejsce? :>

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma sensu już nic instalować, bo opcja ta przydawała się przy graniu z powolnego UMD :) Tutaj wszystko mamy na MC.

Opublikowano

dokładnie tak, tylko te memorki do psv nie grzeszą szybkością i trzeba pamietać, ze niektóre dane gry sązawarte w kontenerach na wzór zipow czy rarów, a po instalacji tracą kompresję.

 

jeśli instalka zajmuje jakies 300-400mb i faktycznie cos daje to mozna się w to bawić, ale fakt, gra jest już na karcie i nie ma tu problemu wolnego wczytywania umd

Opublikowano

czy jak mam wersje 3g bede mógł sobie dzwonic z skypa?

Opublikowano

jutro sprawdzisz, ale 3G obsługuje wszystkie aplikacje, więc tą też powinien ;)

Opublikowano

nie mam woogle skypa, ale widze ze bede musiał założyć, nikt u mnie z znajomych nie uzywa skypa, facebook wyparł tego typu wynalazki

Opublikowano

na facebooku są wideo czaty i rozmowy jak przez telefon?... ja akurat mam sporo znajomych na skype

Opublikowano

no dobra nie mam znajomych

Untitled-1.jpg

Opublikowano

czy jak mam wersje 3g bede mógł sobie dzwonic z skypa?

 

w oficjalnym press info jest adnotacja, ze skype moze nie działać w niektórych krajach na konsoli 3G. niestety nie napisano, czy w polsce bedzie taki problem. mysle, ze nie, bo akurat u nas infrastruktura sieci jest dobrze rozwinięta.

 

u mnie w górach mam bardzo dobry zasięg 3g i wszystko działa na innych urzadzeniach.

Opublikowano

Witam.

Znalazłem w podręczniku użytkownika taką informację:

 

"Jeśli temperatura systemu PS Vita jest zbyt wysoka, zostaje wyświetlona ikona X (Tymczasowe zawieszenie). Kiedy ikona ta jest widoczna, system nie może korzystać z połączenia w sieci telefonii komórkowej do momentu schłodzenia. Kiedy temperatura systemu spadnie, ponownie zostanie wyświetlona ikona mocy sygnału sieci telefonii komórkowej."

 

Czy ta ikona pojawi się tylko w wersji 3G, czy w WiFi też? Czy pojawi się też, gdy konsola nie jest podłączona do sieci?

 

Pytam, bo grałem dziś w Uncharted około 1,5 godz. i zauważyłem że konsola dosyć mocno się rozgrzała. Żadna ikona się nie pojawiła więc nie wiem czy to normalne. Napiszcie proszę, czy u Was też tak jest? Czy mocno się nagrzewa podczas grania w Uncharted?

 

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

ja mam 3G, ale takiego info jeszcze nie miałem, może dlatego że nie gram na dworze jak są upały, bo przez słońce i tak nic nie widać

Opublikowano

tyczy sie to obu wersji konsoli. jak przegrzeje się moduł wifi to jest to samo.

 

pewnie pierwsze sygnaly od userów pojawią sie razem z wydaniem jakiejś dobrej gierki z online.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.