Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

LittleBigPlanet z welcome back będzie normalnie działać na PSV, czy to dwie różne gry są? I jak to ogólnie jest z tymi gierkami? Niektóre są kompatybilne z PS3 i PSV, jak kupię na PS3 to będę mógł grać też na PSV? Trofea zdobywa się osobno, czy tylko jeden komplet można uzbierać?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

kurde, bez karty pamięci nie mogę zagrać nawet w lbp :confused: jak wrócę do domu i podepnę vitę do neta to sejvy będą zapisywać się w chmurze? Mam ps+ więc niby powinno tak być.

 

co to są AR Cards? miałem to w kartoniku z konsolą, po niemiecku i rusku piszą i nie ogarniam co

 

e: dobra, już wiem co to za karty są ;)

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Gry bez karty Ci się nie włączą w ogólę.

Też mam plusa ale nie korzystam z save'ów w chmurze. Nie wiem jak to dokładnie działa bo tylko jedna gra (big sky infiniti) spytała mnie czy chcę upnąć save'a na serwer.

 

Ciekawi mnie jak robicie z grami mając plusa? Pobieracie grę i za każdym razem przenosicie/nadpisujecie plik z grą na pc w celu zachowania backupu save'a? Czy właśnie trzymacie w "chmurze"? Ja mam kartę 4GB (fuuuck) i żeby pograć w Mortala (3,1GB) musiałem prawie wszystko pokasować/poprzenosić na pc. No właśnie, brakuje mi w menadżerze zawartości opcji przenoszenia tylko saveów. Grę to ja sobie pobiorę kiedy chcę, a po co mam np. trzymać na dysku pc Mortala 3.1GB jak save ma 1MB? Dysk na pc mi sie zapcha przez tego plusa.

 

Yakubu: Weź już na ps3 włącz zasysanie, aby w poniedziałek rozpocząć już tylko kopiowanie i granie :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Link znam, ale ten podpunkt mi nie wychodzi:

"- Gry z PSX'a wrzucamy na kartę pamięci i uruchamiamy w ten sam sposób co homebrew"

Gry mają być w CSO czy tam EBOOTy? Miałem kiedyś PSP, ale wyszedłem z obiegu czym to się robi, a i większość linków z tamtego okresu - nie działa. Ok, coś tam pokombinuję.

 

Napisz na pw czego szukasz. Moze bede mogl pomoc w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pewien dziwny problem. Nie mogę zalogować się do PSN na Vicie, mimo iż to samo konto bez problemu śmiga na PS3. Konsolka ma najnowsza aktualizacje, z netem tez jest wszystko wporządalu. Test połączenia idzie ok do momentu, jak przychodzi do łączenia z PSN. Jaka cholera może za to odpowiadać? Dodam, ze mam do Vity dwie kary, ale to raczej nie ma znaczenia, bo na początku ich używania było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam zamamiar kupic Vite i w zwiazku z tym pytanie. Na ps3 ma dwa konta tzn. moje glowne gdze sa trofea i tak dalej. Jest to konto zalozone na Polske oraz drugie konto niemieckie gdzie mam plusa. Jak wyglada to w przypadku vity. Mozna miec dwa konta na jednej konsoli zeby ze sklepiku DE sciagac giery ale odpalic je na koncie PL i tam nabijac poziomy z pucharkami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...