Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ale chwila, drony to nie sterowce, a to właśnie o sterowce chodzi, o te wolno (lecz jakże majestatycznie i z gracją) poruszające się jajowate balony. A by je dosięgnąć strzałem trzeba niekiedy wbić na jakiś budynek. Miałem przez moment robienia challengy jakiegoś buga bo wyniki przestały się zapisywać, a zestrzelone sterowce naliczać, zresetowałem, zrobiłem inny challenge i jakoś się odblokowało.

Odnośnik do komentarza

Wyzwania porobione ;] Biorąc pod uwagę wszystkich których mam we friendsach z 54 wyzwań wykręciłem 1sze wyniki w 39ciu. Nie żyłowałem wielu także zapraszam ekipę sunsetowców do pobijania.

Ze znajdziek brakuje mi jeszcze butów, papierów, neonów i billboardów. Zostało po kilka sztuk ale cały zapas "kasy" poszedł na wszystkie bronie i by dozbierać po klika brakujących znajdzik z innych kategorii dzięki mapkom. Na liczniku mam pewnie coś z 55h i ponad 75tys. parchlaków ubitych. Odstawiam na jakiś czas by złapać świeżość i zacząć chaos squad, a także docisnąć challenge których jak najwięcej mam nadzieję pobijecie.

 

PS. Ale ta gra jest zayebista.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź czy te wyzwania solowe/grupowe są aktywne, bo pokazują się tam i te aktualne i te przyszłe czekające na swoją kolej. Dostaje się za nie różne popierdółki, ostatnio dali bodajże 650 vote points, chociaż potrzebne mi to jak kórvie majtki, wolałbym ze 20tysi overcharge'a np.

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest dobra! Po tych wsyztskich tytulach na jedno kopyto w koncu jakis "powiewem świeżego powietrza". Na wczesnych gameplayach nie specjalnie mnie interesowala, ale wasze opinie przekonaly mnie do wlasnej kopii.

Gra masakryje jakoscia, gameplayem, miod wylewa - jedna z nielicznych gier, ktora na premiere zostala w 100% skonczona ! Gra nalezy do tych przyjemnych i beztresowych, drwiąca ze wszystkiego, z czego sie da, ale przy okazji nie mozna sie od niej oderwac ! Nie wiem, czy nie zaryzykowalbym stwierdzenia, ze dla takich gier jak Sunset warto miec Xbox Ona! Mega exclusiv, swietne nowe IP - jak dla mnie pozytywne zaskoczenie tego roku!

 

PS. w jaki sposob moge powtorzyc wybrana misje ? 

Edytowane przez easye
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

SO to tak pozytywna rozpierducha w erkejdowym stylu, ze chyba moze sie nie podobac tylko dzieciarni, ktora zaczela swoja przygode z konsolami generacje temu z tymi wszystkimi sirius biznes fpsami.

Pamiętajcie, ze jutro wychodzi fabularne dlc, jak sie kupi season passa ze zdrapek z allegro to wychodzi 56zl, a dostajemy 4 nowe bronie i 2 fabularne dodatki z nowymi miejscowkami i umiejetnosciami.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...