Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Główny wątek ukończony, początek może być męczący, ale im dalej w las tym bardziej micha się cieszy :banderas: eksploracja, bronie, pułapki, ważenie :dynia:, soundtrack (jest gdzieś do kupienia, ewentualnie udostępniony przez developera do ściągnięcia?) Różne płacze na temat tej gry słyszałem, ale moim zdaniem są one nie uzasadnione, przecież tu się tona miodu co chwilę wylewa. Tu się liczy jak największy rozpi.erdol nie ma pójścia na łatwiznę trzeba cały czas być w ruchu, przeskakiwać, odbijać, ślizgać i czego tylko dusza zapragnie :fsg:

 

Hardcore: HARDCORE!!! :dynia:

 

co do oceny to, sam używam tylko dwóch: albo mi się podoba, albo nie podoba

w tym przypadku

chuck-norris-approved.gif

 

nie grałem tylko w coopa bo z randomami drącymi jape do mikrofonu nie mam ochoty, ale jakby ktoś z forum chciał zrobić zadymę to się pisze :)

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja ukończyłem wątek główny, właśnie zacząłem pierwsze DLC na platformie. Czy u was też ten oksfordczyk w DLC mówi po hiszpańsku? Pozostałe postacie jadą po polsku a on klepie coś w jakimś esperanto. Czy mieliście ten sam błąd? Generalnie polskie tłumaczenie trochę na pałę wykonane - kiedy opisuje poszczególne pułapki czy bronie - czasem brakuje dubbingu.

Gra jest genialna tak czy siak! / Figuś - ja będę chętny na online, które nawet nie uruchomiłem na razie - szczególnie na osiągnięcia online!

Odnośnik do komentarza

Czy jest ktoś chętny na 10.07.2015 r. tj. na jutro, na piątek - na godzinę - ustalmy - 19:00 na Brygadę Chaos w Sunset Overdrive? Mi szalenie zależy na wszelkich osiągnięciach związanych z rozgrywka wieloosobową - inna sprawa, że chętnie poczuję też tzw. "fun" z zabawy w sieci z której raczej nie korzystam.

Podpisujcie się, spotykamy się już jutro o 19:00 w Sunset City!

Wykazałem inicjatywę - bo mi na osiągnięciach zależy - bezinteresowny polak, który teraz próbuje wpasować się w klimat żartu płynący z gry i mu nie wychodzi. Fail.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram i ja to odkopię.

 

 

Najlepszy sandbox tej generacji (remastery mam w pupie). Infamous mnie znudził wymeczylem jedno przejście. Ta gra to takie saints row 4 tylko trudne, śmieszniejsze i bez samochodów. Gra która wie że jest grą i robi sobie z tego jaja.

 

 

Miałem w tytana grać czy forze. Tą grę tylko sprawdzić na 'sekundę' 4 h później nadal gram:)

 

Minus to brak możliwości zmiany języka inaczej jak zmiany języka w ustawieniach konsoli. Czyli tak samo (pipi)owo jak na ps4. Nie wiem czemu tak trudno to zaimplementować. Polecam grę po angielsku bo polski tradycyjnie kiepski.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam po angielsku gram bo polska mi się nie podoba za bardzo bajkowa :)

 

 

Swoją drogą cała gromada larpowców Genialna !

 

HARDCORE !

 

 

Sunset i Forza horizon 2 to dwie perełki dzięki którym od razu wiem że zakup xbox one był opłacalny. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

O właśnie, tak przy okazji, jak będę chciał ponownie zrobić wyzwania Bucka to mi resetuje postęp gry czyt. cofa całą grę do momentu gdy to wyzwanie zostało odblokowane? Bo raz próbowałem i pokazała się informacja, że postęp będzie zresetowany czy coś w tym stylu i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza

O właśnie, tak przy okazji, jak będę chciał ponownie zrobić wyzwania Bucka to mi resetuje postęp gry czyt. cofa całą grę do momentu gdy to wyzwanie zostało odblokowane? Bo raz próbowałem i pokazała się informacja, że postęp będzie zresetowany czy coś w tym stylu i odpuściłem.

Restartuje raczej postęp wyzwania, wynik inaczej byłoby to bez sensu.

 

Tak poza tym to pogralem i bardzo mi się podoba. To co się tu dzieje, ten świat, jego wygląd o wiele bardziej trafiają do mnie niż w Infamous. Bronie na duży plus, zresztą jak w każdej grze od tego studia. Warte to ogrania najkrócej pisząc.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wczoraj znowu grałem, już prawie 50h na liczniku i cały czas nie mogę się nadziwić ile pracy musiało ich kosztować żeby zrobić tak złożone miasto. Każdy budynek, każdy element musiały być przemyślane, a tych wszystkich detali, zakamarków itp. jest ogrom. Chyba będę musiał sobie jakiś spokojniejszy rajd po mieście zrobić (tak jakby się dało :P) żeby powyłapywać te wszystkie smaczki :) Oby na następnym E3 zapowiedzieli sequel na 2017  :banderas:

 

Moja zabójcza pszczółka :D

 

fx8kme.png

 

1z5pxu9.png

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...