Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władca Marionetek

Cześć!

 

Mam pewien problem. Mając problemy z przejściem jednej misji spojrzałem na gameplay na YouTube i zauważyłem, że u zagranicznych gameplayerów w jedny miejscu, które odwiedzali była skrzynia ze skarbami np. o tutaj:

 

https://youtu.be/qmKztr21MG4?t=5m57s

 

Problem jest taki, że u mnie takiej skrzyni nie było, a dodatkowo mimo, że gram już trochę w ogóle takiego typu skrzyni nie spotkałem. To jakiś bug i nie doinstalowały mi się modele tych skrzyń czy jak? Macie podobny problem? Może mógłby ktoś z was skoczyć do tego miejsca z filmiku i sprawdzić czy u niego też nie ma tej skrzyni? Jeśli u was też nie było takich skrzyń to chyba to jest jakiś bug w polskim wydaniu gry i napisałbym o nim na forum twórców.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajna gra. Fajnie się bawiłem, ale jednak wyrosłem z tego. Wolę brutalny dorosłe gry. Co nie zmienia faktu że 

Sunset Overdive fajna kolorowa gra. Gra przepysznie wygląda na dużym ekranie, istna kolorowa kreskówka.

Coś jak filmy Pixara, ale trochę inaczej.  No to czekam teraz na Alan Wake 2 z jakością gry Sunset Overdive.

Dla dzieciaków gra IDEALNA. Ta gra przybiera niesamowitej mocy, kiedy dzieciaki grają w Sunset Overdive.

Mój chrześniak uwielbia Sunset Overdive. W tej grze dużo guwna się dzieje, i różne stwory tam ganiają    :good:

Ja jednak wolę The Last of Us Remastered. Ech a  pomyśleć że za dzieciaka grało się tylko w podobne gry

jak Sunset Overdive (podobne z kliamtem) a szczególnie za czasów poczciwego nieśmiertelnego Makarona.

Halo 5 przybywaj.    

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

OK, zbliżam się ku końcowi tej fantastycznej ropierdałki i pytanie czy warto inwestować w misje DLC? Obie, jedną-którą, czy czekać na jakieś promo, olać?

DLC są przede wszystkim krótkie. Jeśli podstawka Cie pochłonęła i chcesz więcej tego samego to bierz. Trochę inna koloryatyka, dodatkowe misje i wyzwania. Ja kupiłem bo miałem parcie na calaka, a przede wszystkim to gra pochłonęła mnie bez końca. Świetna pozycja do beztroskiego robienia rozpierduchy. Bardzo miłe spędzony czas.

 

Szczerze to jeżeli nie musisz grać juz teraz, a chciałbyś mimo wszystko zainwestować to poczekaj może będzie przecena.

 

BTW. Mam takie życzenie. Niech nie powstaje 2 część tej gry. Niech się skończy na jednej którą zapamiętam jako wysmieninita pozycję ONLY ON XBOX.

Odnośnik do komentarza

Właśnie pękła. Mega ześwirowany tytuł co jest jak najbardziej na plus.

 

Dubbing polski na plus, nieraz się nieźle uśmiałem. Pełno bekowych patentów, fabuła pier.dolnięta jak ta lala, spoczko boss fighty.

 

Chociaż pod koniec z dopakowanymi 'helikopterkami' i wybuchowym szprajem do włosów plus dopałki było za łatwo. Ale co się działo to JAJE.BIE :obama:

 

ZDECYDOWANIE TRZEBA OGRAĆ.

 

Tym bardziej że można kupić za śmieszne pinionszki.

Edytowane przez koval
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jaki ta gra to megacrasher... miałem na premierę i nigdy nie ograłem przez Destiny. Zabrałem się w końcu i siedziałem z 25h w przeciągu 4h. gra pękła. Wszystkie znajdzki... kurna mega uber giereczka.Wszystkie challenge mam na złoto, muszę tylko pomasterować je jeszcze na punkciki. Absolutny megacrasher.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...