Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dal bym plusa ale mi sie skonczyly. Insomniac kreca beke z branzy po calosci, mam nadzieje, ze w pelnej wersji znajdzie sie kilka odwolan do 'gejming industry', wlasciwie jestem przekonany o tym, ze znajdziemy je w SO. Tworcy nic nie mowia o czasie jaki bedzie potrzebny do ukonczenie tytuly. Uwazam, ze zdecydowanie lesza opcja to fabula np na 15 godzin, w ktorych co roz bedziemy obserwowac zroznicowane misje, niz 40 godzin, z schematycznymi, powtarzajacymi sie misjami. Bo tak naprawde moja jedyna obawa jaka mam wobec SO to wlasnie zroznicowanie rozgrywki, czy nie bedzie tak, ze pierwsze 2 godziny zabawy 'super!', ale pozniej jakos odechce sie grac. Zobaczymy, licze na mocny tytul, ktory po zakupie XOna wyladuje w mojej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Co do zróżnicowania, koleś z Insomniac coś takiego napisał:

 

 

 

one of the main things is that the main storyline missions are all trying to be designed with specific things for each one that make them special. So in the mission we were showing all the footage from, you have those shockwave pads you can jump on + a boss fight, that are all moments and elements you won't find elsewhere in the game.

there's a definite effort to ensure the main campaign missions are all well curated and have unique and/or scripted elements that set them apart from just cruising around the city or side quests.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słowa insajdera Maciomaniaka versus słowa developera (jeszcze z czerwca, po wyzwoleniu 10 procentów), który już potwierdził 900p.

 

Fight.

Developer potwierdził ze na E3 gra była w 900p/30fps - prezentowano dosyc stary, stabilny build. W dniu premiery gra dobije do 1080p ;)

 

@Don - tego nie wiem niestety, moze byc problem w multi na 8 osob ze stabilnoscia, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wiem ze to chodzi o koszta, ale chciałbym pójść do sklepu i miec np 5 kolorów konsol do wyboru. już pomijam wersje specjalne z okazji jakiejś gry, ale chciałbym np mieć niebieską konsole zamiast standartowego czarnego.

miałem x360 w wersji limitowanej star wars. GOTY. teraz poluje na białą x360 jak będzie w ludzkiej cenie to nabęde <3

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...