Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie ta gra nie robi zadnego wrazenia. Strzelanie i zabijanie potworkow wygląda jeszcze nudniej niż w Infamousie, gameplay nie przekonuje (na gifach wygląda o wiele lepiej), a patrząc na ostatnie gry studia ze srednia 60 nie liczyłbym na system sellera.

Takie były też moje wrażenia.

Gra może być ok, ale wyrokowanie, że sprzeda system po tym jednym trailerze jest dla mnie całkowicie na wyrost.

Odnośnik do komentarza

Graficznie wygląda super, ale jeśli chodzi o animację ruchów głównego bohatera... sztywna w chuy. Nie ma tej płynności w jak np. Infamousie. Strasznie mi przypomina Saints Row 3 czy 4 czyli pozytywnie zakręcony klimat i niezła rozpierducha, ale nic więcej i jeszcze robić z tego system sellera? No i co to za określenie że gra wygląda konsolowo? Ya yebie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No ale to normalne, maja taki ból że musza pisać o tym żeby ciśnienie zeszło :) wiesz takie na siłe pocieszanie się

No, mnie na przykład najbardziej pociesza zupełna nijakość tego trailera jak patrzę na XO stojącego pod moim telewizorem.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ale to normalne, maja taki ból że musza pisać o tym żeby ciśnienie zeszło :) wiesz takie na siłe pocieszanie się

 

Nie o to chodziło. Inaczej, nikt nie pisze, że będzie system sellerem - tylko osoby piszące, że nie będzie w ogóle o tym wspominają.

Odnośnik do komentarza

myślałem, że dopiero quantum break będzie exem który sprzeda xbona - oj jak dobrze się tak mylić...

 

Jedynymi osobami piszącymi o system sellerze są osoby, które piszą, że nie będzie system sellerem XD Śmiechłem.

 

Czytanie ze zrozumieniem na "wyższym" poziomie don.

 

 

 

 

 

 No i co to za określenie że gra wygląda konsolowo? Ya yebie.

 

Masz plusa i 53 lvl w battlefieldzie, nie zrozumiałbyś.

 

 

Podaj mi definicję konsolowo wyglądającej gry,  nie wliczając SO.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No ku.rwa po prostu. Czuć tutaj takiego dobrego ducha gier video z przed kilku lat. Bez dynamicznej zmiany kamery, z jajem, bez słabo zaimplementowanych qte, gdzie gameplay jest ponad pseudo dobrą fabułę. Wiem, ciężko mnie teraz zrozumieć, ale nic nie poradzę. Myślę gra na konsolę (konsolowa) XXI wieku i widzę:

 

-Skate

-NBA Homecourt

-pierwszy GeOW

 

Takie no nie wiem, świeże. Nie 34 TPS czy inne ekszyn-adwenczyr, tylko taki pier.dolony sztos, który mogę zanieść do kumpla, odpalić na jego konsoli/przynieść do niego moją w plecaku, odpalić i grać na zmianę, gdy w tle leci MTV, a matka kolegi zrobiła właśnie kanapki.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No ku.rwa po prostu. Czuć tutaj takiego dobrego ducha gier video z przed kilku lat. Bez dynamicznej zmiany kamery, z jajem, bez słabo zaimplementowanych qte, gdzie gameplay jest ponad pseudo dobrą fabułę. Wiem, ciężko mnie teraz zrozumieć, ale nic nie poradzę. Myślę gra na konsolę (konsolowa) XXI wieku i widzę:

 

-Skate

-NBA Homecourt

-pierwszy GeOW

 

Takie no nie wiem, świeże. Nie 34 TPS czy inne ekszyn-adwenczyr, tylko taki pier.dolony sztos, który mogę zanieść do kumpla, odpalić na jego konsoli/przynieść do niego moją w plecaku, odpalić i grać na zmianę, gdy w tle leci MTV, a matka kolegi zrobiła właśnie kanapki.

 

Ja bym podał inne przykłady, ale dokładnie o to mi chodziło, lepiej bym tego nie opisał.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Ludziska, TF nie sprzedał XO a myślicie, ze taki SO to zrobi? Proszę was.

 

Niekoniecznie, ale to będzie kolejna dobra gra w bibliotece tej platformy. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Fakt, że na platformę, która przegrywała w stosunku do PS4 1:10 pojawia się coraz więcej gier dobrze jej prorokuje.

Odnośnik do komentarza

No a wszystko spowodowane jest to bólem, zawiścią ze na swoich konsolach tego nie odpalą

Kubson, czy Ciebie tez juz totalnie powalilo. Idz do CW z takim postami, choc tylko jeszcze bardziej obnizysz poziom.

Na obu nextgenach brakuje dobrych exclusivow, dla ktorych chcialoby sie kupic konsole, wchodze po hypie w statusach do tematu i dostaje sredniawy gameplay (jak na moj gust) ktory nie zainteresowal totalnie niczym. Mam napisac "jaranko" zebys nie wyskakiwal 101 raz z bolem dupy?

 

Jak jeszcze czytam posty Mazzeo, ze liczy by gra byla tak dobra jak Infamous.To tylko pokazuje jak slabo jest z grami na tej nowej generacji, skoro marzeniem niektorych jest to, zeby gra dogonila (pipi)owego Ifamousa...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Ludziska, TF nie sprzedał XO a myślicie, ze taki SO to zrobi? Proszę was.

 

Niekoniecznie, ale to będzie kolejna dobra gra w bibliotece tej platformy. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Fakt, że na platformę, która przegrywała w stosunku do PS4 1:10 pojawia się coraz więcej gier dobrze jej prorokuje.

 

To czy będzie dobra zobaczymy po premierze. Na razie wygląda całkiem przyzwoicie, kupić na pewno kupię, ale nie na premiere. Gdzieś jak bedzie chodziła za 100 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...