Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze mnie zastanawiało to zyawisko niebywałego sentymentu do bajek z dzieciństwa. przeważnie jak widzę odcinek animowanego serialu dla dzieci, którym kiedyś się jarałem, to robi mi się głupio, że byłem takim małym obsmarkanym dałnem

 

Niby tak, ale jak się człowiek zagłębi w temat, to wystarczy odczekać parę lat, żeby gardzić filmami, które te kilka lat wcześniej nam się podobały. To samo będzie z Mad Maxem, zobaczysz "No cześć, to ja Kazub, a Mad Max to (pipi) obesrane, wpie.rdol?"

Odnośnik do komentarza

 

zawsze mnie zastanawiało to zyawisko niebywałego sentymentu do bajek z dzieciństwa. przeważnie jak widzę odcinek animowanego serialu dla dzieci, którym kiedyś się jarałem, to robi mi się głupio, że byłem takim małym obsmarkanym dałnem

 

Niby tak, ale jak się człowiek zagłębi w temat, to wystarczy odczekać parę lat, żeby gardzić filmami, które te kilka lat wcześniej nam się podobały. To samo będzie z Mad Maxem, zobaczysz "No cześć, to ja Kazub, a Mad Max to (pipi) obesrane, wpie.rdol?"

 

 

w sensie, że zmiany w mózgu i osobowości, jakie zachodzą po okresie dojrzewania to regularny cykl i za kilka lat sytuacja się powtórzy ? super, nie moge się doczekać zostania nadczłowiekiem  

Odnośnik do komentarza

Może po prostu obejrzysz parę filmów więcej, dostrzeżesz coś czego wcześniej nie widziałeś w oglądanych filmach. Coś w ten deseń. To raczej nie działa tak, że jest jakaś magiczna bariera po której człowiek może o sobie powiedzieć "już mnie nic nie zaskoczy i nie spowoduje, że zmienię zdanie".

Odnośnik do komentarza

ja to rozumiem, bo to jest proste jak yebanie. kwestia jest teraz taka, czy ty rozumiesz różnicę między kształtowaniem się psychiki, a jej docieraniem, szlifowaniem i obrabianiem. no nie pozmienia mi się tak, jak mi się pozmieniało z małego kazubka na dużego kazuba. skala progresu drastycznie zmalała, bo kurczak się wykluł, orzeł wylądował

 

sugerujesz, że za x lat ("parę lat") będę patrzył na mad maxa, jak teraz na transformers. nie, nie będę, nie ma chuya we wsi. 

Odnośnik do komentarza

No ty moze nie, bo jak twierdzisz osiagnales swoj intelektualny szczyt. A ze szczytu mozna juz tylko zejsc.

Zeby sie tylko nie okazalo, ze to wcale nie jest kilimandzaro, tylko kierwa gorka dla dalniakow do zjezdzania na sankach.

 

Glownym problemem mad maxa jest to, ze nie jest na podstawie jakiegos komiksu.

Ze widac ze do efektow specjalnych, do rozpyerdolu, do drogi, do pedu, muzy trzeba bylo dopisac historyjke.

Najbardziej bola dialogi - o ja yebie, jakie to jest slabe, boli mnie dusza za kazdym jednym razem jak sie odzywaja :(

A bedzie coraz slabsze. Trzeba to ogladac ze zmute'owanymi dialogami.

 

Serio, jestes jedyna osoba, dla ktorej mad max dzielem totalnym.

A nie jest.

Dzielem to moze jest w swojej kategorii - transformers/power rangers/van damme.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja to rozumiem, bo to jest proste jak yebanie. kwestia jest teraz taka, czy ty rozumiesz różnicę między kształtowaniem się psychiki, a jej docieraniem, szlifowaniem i obrabianiem. no nie pozmienia mi się tak, jak mi się pozmieniało z małego kazubka na dużego kazuba. skala progresu drastycznie zmalała, bo kurczak się wykluł, orzeł wylądował

 

sugerujesz, że za x lat ("parę lat") będę patrzył na mad maxa, jak teraz na transformers. nie, nie będę, nie ma chuya we wsi.

Powiesz: pajgi miał rację, niepotrzebnie spaliłem jego zwłoki.

 

W tle będzie leciała muzyczka z jakiegoś spagetti westernu, skiniesz kapeluszem, wyciągniesz wbity w ziemię bastard sword, odpalisz cygaro i odejdziesz w stronę zachodzącego słońca.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...