Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro nawet z sentymentu nie daja wyzszych ocen, to faktycznie musi być słabo :confused:

Jak to nie dają wyższych ocen? Masz przykład w postaci Olszewskiego. Może jak ktoś jest jeszcze bardziej sentymentalny, to da więcej.

 

Proponuję obejrzeć stare części, idę o zakład, że poziomem nowe TMNT specjalnie nie odstają i za 20 lat, dzisiejsze dzieciaki dające im o dziwo A+, też będą krzywić się na kolejne generacje żółwi.

 

edyta. teka te 4h snu to na tydzień, tak?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Byłem widziałem i co mogę powiedzieć ? nie o takie żółwie walczyłem, parę scen daje radę ale jest ich za mało, film o żółwiach a zaczyna się ludźmi i ich problemami (coś jak transformers) Człowiek cały czas czeka na coś za(pipi)istego i tego przez cały film niema, żółwie mają dużo więcej pary niż miały kiedykolwiek, miotają kontenerami itp Parę fajnych nawiązań do pop kultury i tyle, film akcji z żółwiami a nie o żółwiach 5/10 .

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

- fabuła prostacka

------- zmieniono originy żółwi i splintera

- Shredder wygląda jak wyciągnięty z Transformersów

 

+ rewelacyjne efekty specjalne (akcja na zaśnieżonej górze to wielkie WOW niemal jak scena na autostradzie z Matrixa O_O)

+ Megan Fox pasuje do roli April O'Neil idealnie

+ humor

+ relacje między żółwiami

+ Shredder to niezły badass

 

7/10, czekam na sequel.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam tragedii nie było, wpasowała się całkiem nieźle w tą rolę, akcja z lawiną była spoko mi jeszcze bardzo podobała się ta w metrze, ciary obecne, więcej takich by się przydało, ogólni za dużo strzelania a za mało walki wręcz z klanem wielkie stopy :P No i parę jokes całkiem OK, zaklepana itp ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem na TMNT i jestem mega rozczarowany. Lepiej obejrzeć stare części bo biją nową na głowę. Film kompletnie nieciekawy, fabuła jest słaba, modele żółwi ok, ale twarze i mimika jest strasznie dziwna, nie podpasowała mi, żarty w większości są suche i głupie, jedynie Megan daje radę i miło się patrzy na jej tyłeczek. Nawet efekty są średnie, serio jak producentem jest Bay to spodziewam się efektów na wysokim poziomie, a dostałem sztuczne plastikowe chaotyczne (pipi). W niektórych scenach tak wali komputerem, że aż się odechciewa oglądać. Miałem moment, że chciałem wyjść z kina lecz zostałem, ale jedna megaśna scena akcji nie zrekompensuje mi 1,5h. Niby parę rzeczy jest fajnych, totalny crap to też nie jest, ale znacznie poniżej oczekiwań.

4/10

Odnośnik do komentarza

Film jest o wiele lepszy od Transformerow, nie jest nudny.

Design zolwi jest genialny. Poszczegolne turltesy mocno sie od siebie roznia - Raph jest wysokim wielkim koksem, Don chudym nerdem, itp. Shredder wyszedl im kapitalnie - wielka zla maszyna do zabijania, animacja bardzo wymowna - az czuc te potezne szlagi.

Megan nie byla w(pipi)iajaca, co mnie bardzo zaskoczylo (tylko jeden najazd na dupe BTW).

Efekty specjalne (oprocz splintera - wyglada jak z filmu CGI sprzed 10 lat) sa swietne, choreografia walk genialna, zmieniony origin na plus.

7-/10, polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak czezky, mnie też TMNT podobał się bardziej niż nowe transformersy.

 

Przede wszystkim nie był taki głupi i trzymał się scenariusza (jakikolwiek on nie był, nie ma co narzekać, to film o ŻÓŁWIACH NINJA), przekonałem się do designu żółwi, wcale nie jest taki zły, film nie powala na kolana żartami ale też nie powoduje grymasów na twarzy z powodu humoru a walki są całkiem fajnie zrobione. Shredder kozak. No i Megan była w porządku. Trochę ta scena zimowa przegięta. Szkoda też że film nie był trochę dłuższy i nie wrzucili więcej komediowych scen, no i żółwie tylko raz jadły pizzę, HELOOOOOŁ.

 

7/10

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...