Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz 3dsa i nintendo id, tyle ze jest to amerykanski 3ds, jeśli kupiłbym europejskie wiiu to bylyby jakies problemy z zalogowaniem sie na wiiu przy uzyciu nid z 3dsa, ewentualnie jakies inne problemy? 

 

Gry z Wii miały blokadę regionalną, czyli np gra na wii kupiona w us bedzie działac na europejskim wii u? 

 

Na wii wyszło twilight princess czyli gra z GameCube, jeśli chciałbym w nie pograc na WiiU to mógłbym używać kontrolera od GC? 

 

1. Nie zalogujesz sie USA ID na EU konsoli bo sie poprostu nie da, musisz zalozyc drugie oddzielne nintendo ID (tez mam taki setup, 3ds z usa i eu wii u)

2. Wii U tez ma blokade regionalna, ale co do gry Wii to nie wiem, sprawdze w wolnej chwili ale zapewne nie odpali sie.

3. Wersja na Wii ma sterowanie pod wii lota i nunchaka, mozliwe ze da sie grac padem od wii ale GC napewno nie, chyba ze odpalisz gre z GC.

Odnośnik do komentarza

 

@Velius

 

Dzięki za odpowiedzi, jeszcze ostatnie pytanie Amiibo nie mają żadnych regionalnych blokad? Np kupione w USA będą w razie potrzeby działać z WiiU z EU ?

Amiibio nie maja region locka. Najlepiej kupowac w PL albo Japonii, najkorzystniejsza cena.

 

 

Dzięki jeszcze raz. Zamawiam z VGP i przesyłka i tak już drogo wychodzi, a od figurki 45zł chyba nie jest zbyt dużo ;)

Odnośnik do komentarza

45zł to dobra cena i wtedy wart kupna. Śmieszy mnie jak nasze Polskie sklepy sztucznie zawyżają ceny niektórych figurek i od początku już kosztują po 100zł itp. najtaniej i najbardziej stałe ceny widziałem w Ultimie ale również te 63zł (jak się ma zniżkę to jest poniżej 60zł) ale niech ktoś mi powie że nie dałoby się zejść do 55zł (no ale co się dziwić u nas inne wersje kolorystyczne konsol mają podbitą cenę o kilkadziesiąt zł a jest to zwykłe oszustwo i sztuczne zawyżanie ceny),

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troszkę jestem zmęczony cyckaniem mnie przez wielką dwójkę 8gen i coraz mniej mi się chce grać i praktycznie żadna gierka mnie nie jara już w perspektywie tego roku na PS4/X1 (Cody, Battlefieldy, Bloodborne, Wiesiek? meh) a złapałem się, że ostatnio albo w kółko ogrywam remastery, albo kupuję gierki po to żeby po tygodniu odsprzedać ze stratą, bo okazało się, że mnie nie jarały w ogóle (Dying Light, Mortal, Metro, Alien etc.)

 

Wypisałem sobie interesujące mnie gierki na Wii U: Lego City Undercover, New Super Marian U, Zombi U, Captain Toad, Donkey Kong: TF, Nintendoland, Pikmin 3, Zelda Wind Waker HD (nigdy nie grałem), Marian 3D World, Mario Kart 8, Bayonetta 2.

 

Nada się Wii U na ratunek? Chętnie pograłbym na luzie bez wkręcania sobie że gaming musi być wielkim głębokim przeżyciem i miał nieco bardziej każualowo w co pyknąć czy to sam czy z kobitą. Może ktoś miał już taką zagwozdkę? Poratujcie :)

 

PS. Bonusowe pytanie - czy aby sobie coopować w ww. gierki i inne potrzebuje dwóch padletów czy można legalnie normalnie pykać na classicach?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Wypisałem sobie interesujące mnie gierki na Wii U: Lego City Undercover, New Super Marian U, Zombi U, Captain Toad, Donkey Kong: TF, Nintendoland, Pikmin 3, Zelda Wind Waker HD (nigdy nie grałem), Marian 3D World, Mario Kart 8, Bayonetta 2.

 

Nada się Wii U na ratunek?

 

 

 

Napisałeś tego posta żeby zadać pytanie na które sam sobie odpowiedziałeś? ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Troszkę jestem zmęczony cyckaniem mnie przez wielką dwójkę 8gen i coraz mniej mi się chce grać i praktycznie żadna gierka mnie nie jara już w perspektywie tego roku na PS4/X1 (Cody, Battlefieldy, Bloodborne, Wiesiek? meh) a złapałem się, że ostatnio albo w kółko ogrywam remastery, albo kupuję gierki po to żeby po tygodniu odsprzedać ze stratą, bo okazało się, że mnie nie jarały w ogóle (Dying Light, Mortal, Metro, Alien etc.)

 

Wypisałem sobie interesujące mnie gierki na Wii U: Lego City Undercover, New Super Marian U, Zombi U, Captain Toad, Donkey Kong: TF, Nintendoland, Pikmin 3, Zelda Wind Waker HD (nigdy nie grałem), Marian 3D World, Mario Kart 8, Bayonetta 2.

 

Nada się Wii U na ratunek? Chętnie pograłbym na luzie bez wkręcania sobie że gaming musi być wielkim głębokim przeżyciem i miał nieco bardziej każualowo w co pyknąć czy to sam czy z kobitą. Może ktoś miał już taką zagwozdkę? Poratujcie :)

 

PS. Bonusowe pytanie - czy aby sobie coopować w ww. gierki i inne potrzebuje dwóch padletów czy można legalnie normalnie pykać na classicach?

 

 

Dodaj do tego ogromnie bogatą bibliotekę Wii a teraz nawet nie trzeba płyt szukać tylko co smaczniejsze konski lądują w ich sklepiku. Ostatnio np Pandora Tower.  

 

Polecam na start 4 gry : Mario 3d World (bo jak konsola nintendo to platformer mario na start obowiązkowo) , Mario Kart 8 (bo multi przez neta i multi na kanapie) , Bayonetta 2 (aby troszkę cukierkowość wygładzić :) ) oraz Pikmin 3 (dla mnie najlepsza gra na wii u i naprawdę oryginalna).

 

Do twojej listy must have dodałbym Wonderful 101. Super gra może nie na start ale polecam sprawdzić bo naprawdę wciąga jak się już opanuje sterowanie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

PS4 kupujesz z buta bez zastanowienia a przy nadkonsoli Wii U rozeznanie jakby od tego zalezala niepodleglosc burkina faso. Kup sobie konsole uzywana na allegro, tylko koniecznie z wazna gwarancja i paragonem bo niektore lubia sie psuc i tylko Nintendo umie to naprawiac, albo nowke, gierke, siadaj na (pipi)e i graj. Gwarantuje pokłady zabawy.

 

Jak sie nie spodoba to zawsze mozesz sprzedac.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Proszę Cię nówkę możesz kupić za śmieszne pieniądze gdzie i tak konsola jest o blisko 400zł tańsza od używek XO/Ps4. Sam sobie kolego w sumie odpowiedziałeś na swoje pytanie a dodatkowo gwarantuje Ci że bardzo się zdziwisz jak w Mk8 na 150CC dostaniesz po (pipi)e a Bayo i ZombiU na wyższych poziomach wytrze o Ciebie swoje trzewiki ;-] Ale fakt faktem, możesz pykać sobie od biedy ale parcie na zdobycie wszystkiego w grach "dla własnej satysfakcji" (nie dla achievów) będziesz chciał mieć ;-] Opisywałem Ci na shoucie, że miałem podobnie ale przy Wii U miska sama się cieszy i człowiek widzi lepsze jutro dla growego biznesu. A jeżeli stacjonarka Ninny nie pomoże, to kup sobie 3DS'a :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, coraz bardziej sie przymierzam i przekonuje (w sumie to już decyzja prawie podjęta). Czy ktoś tutaj jedzie jedynie na Nintendo? Gdzieś kogoś chyba czytałem, że miał tak samo jak ja przesyt i żałość z 8gen i nic z kalendarza premier go nie kręciło i przerzucił się tylko na WiiU i mega zajarany sobie pyka.

Odnośnik do komentarza

Dobra, coraz bardziej sie przymierzam i przekonuje (w sumie to już decyzja prawie podjęta). Czy ktoś tutaj jedzie jedynie na Nintendo? Gdzieś kogoś chyba czytałem, że miał tak samo jak ja przesyt i żałość z 8gen i nic z kalendarza premier go nie kręciło i przerzucił się tylko na WiiU i mega zajarany sobie pyka.

 

To ja w skrocie napisze zanim pojde na (pipi)z grac w HS.

 

Kupilem Wii U, odpalilem demo bayonetta 2, obsrało mnie po sama glowe jak to wyglada, jakie to plynne (PLYNNIUTKIE, nie jakies tam playstation 28 fps). Nastepnie odpalilem donkey kong tropical freeze (ktorego musze skonczyc), trudna gra, ale za to wynagradza trud i jest mega miodna i na moich 46 calach mega piekna.

Przyjechal szwagier i szwagierka, oni zadne gry "no co ty (pipi)a gry jakies dla dzieci?", zarzucilem Mario Kart 8 na 4 osoby, byli u nas 3 dni. Codziennie sie gralo 8h i nie mozna bylo przestac. Oprocz tego sochi olimpiada z mario ale to mega sredniak i Nintendoland na granie po alkoholu w wiecej osob - mega zabawa ale trzeba zainwestowac w kontrolery. Teraz jak szwagier wpada to zawsze chca Mario Kart 8.

 

Gierki na Wii U daja po mordzie gameplayem i miodnoscia, poprostu wsadzasz plytke, odpalasz gre i toniesz w niesamowitym gameplayu jak za dawnych lat. Moze i biblioteka Wii U nie jest jakas wielka, ale kazda gra to mały hit godny posiadania.

Odnośnik do komentarza

Dobra, coraz bardziej sie przymierzam i przekonuje (w sumie to już decyzja prawie podjęta). Czy ktoś tutaj jedzie jedynie na Nintendo? Gdzieś kogoś chyba czytałem, że miał tak samo jak ja przesyt i żałość z 8gen i nic z kalendarza premier go nie kręciło i przerzucił się tylko na WiiU i mega zajarany sobie pyka.

Jeśli będziesz jechał jedynie na WiiU to mimo za(pipi)istości exów dopadnie cię prędzej czy później przesyt nimi , najlepiej mieć drugą platformę i grać na niej na przemian z WiiU :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie da sie jedynie na Wii U cisnac, na tych kilku exach, mimo ich zayebistosci, daleko sie nie zajedziesz, szczegolnie ze (wylaczajac mk8) multi dosc mocno kuleje na tej konsoli, wiec jak juz wszystko ograsz wzdluz i wszerz to predzej czy pozniej bedziesz chcial pograc w jakas multiplatforme na pc/ps4/xo, jakies multi czy co cie tam kreci, zobaczysz. :) Ja tak mialem po sprzedazy Xbona kiedy tylko z Wii U zostalem.

 

Konsola perfekcyjna do exow, ale nie samymi exami czlowiek sie moze zadowolic przeciez jak ma 1 platforme, tym bardziej ze nie wychodza one zbyt czesto. Chyba ze - masz spore zaleglosci z Wii jeszcze, no to wtedy bedziesz mial multum godzin grania i sama konsola w zupelnosci Cie utrzyma przez gruuuuby kawal czasu.

Odnośnik do komentarza

Jedynie Donkey Konga i Mariana Galaxy obczaiłem, więc będzie co robić, tym bardziej, że czasu na granie coraz mniej a dużo innych rzeczy do roboty ważnych przede mną. Będzie dobrze, a przynajmniej idąc za cenną radą:

 

Jak sie nie spodoba to zawsze mozesz sprzedac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...