Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie, czy we wszystkie gry można grać tylko na padlecie, bez TV? Kiedyś miałem WiiU na premierę i absolutnie wszystkie tytuły śmigały bez potrzeby włączania pudła, ale od tego czasu sporo wody upłynęło, czy może uległo zmianie coś w tym temacie?

 

Fachowo nazywa się to Off-Tv Play i nie we wszystkie gry da się tak grać. Lista (nie wiem na ile aktualna) gier, które korzystają z tej opcji jest tutaj:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Off-TV_Play

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ogólnie, bez zastrzeżeń, myśle ze koleś kupuje hurtem x konsol niesprawnych po taniości z "europejskich marketów z wyprzedaży" i kompletuje z tego sprawne zestawy. brałem basic 8gb, karton dostałem od bundla z wiilotem i party wii u (wygladał jak psu z gardła wyjęty) których nie było (no bo aukcja ich nie obejmowała) ale w gratisie dostałem stacje dokującą z ładowarką do padletu, która pochodzi na bank z premium i nintendo land z pakietu premium xd, także dostalem małego frankesztajna, konsola z tego co sie doczytałem z dystrybucji niemieckiej. ogólnie foty dobrze odwzorowały stan rzeczy, padlet i konsola bez najmniejszych rys, nawet pod słonce.

oczywiście brak gwarancji od nintendo, no ale dałem z wysyłką 538zł ufam w bezawaryjność nintendo. co do 8 gb pamięci. podłaczyłem dysk zew. 2tb i hula. 2008 gb przestrzeni dyskowej, moge cały eshop zainstalować. widze że poprawili system wii u, juz nie muli między aplikacjami kilkudziesięciu sekund. No i na konsoli było już jedno konto czyjeś, szybka lustracja i było bez znajomych i zakupów, pewnie koleś sprawdzał konsole czy bangla wszystko.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja mam podpiętego pendrajwa. Działa super, nie ma żadnych różnic między pamięcią wbudowaną. W ustawieniach systemu możesz przenosić dane między pamięcią zewnętrzną, a wbudowaną. Poniżej wklejam link do mojego posta jakiego kupiłem pena i jak to wygląda:

http://www.psxextreme.info/topic/103654-wii-u-temat-dla-zielonych-w-temacie/page-25?do=findComment&comment=3267275

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...