Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja. Kupiłem wii u zlinkowałem z nim swój nnid. Wii u okazało się zepsute więc je zresetowałem do ustawień fabrycznych i oddałem. Teraz planuje kupić ponownie konsole i cos mi mówi że się na tej nowej nie zaloguje na swoje nnid bo ono jest zlinkowane z tą starą konsolą. Dobrze myślę? Co zatem zrobić?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja. Kupiłem wii u zlinkowałem z nim swój nnid. Wii u okazało się zepsute więc je zresetowałem do ustawień fabrycznych i oddałem. Teraz planuje kupić ponownie konsole i cos mi mówi że się na tej nowej nie zaloguje na swoje nnid bo ono jest zlinkowane z tą starą konsolą. Dobrze myślę? Co zatem zrobić?

Pisz do nintendo i opisz sytuacje? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Taka sytuacja. Kupiłem wii u zlinkowałem z nim swój nnid. Wii u okazało się zepsute więc je zresetowałem do ustawień fabrycznych i oddałem. Teraz planuje kupić ponownie konsole i cos mi mówi że się na tej nowej nie zaloguje na swoje nnid bo ono jest zlinkowane z tą starą konsolą. Dobrze myślę? Co zatem zrobić?

Pisz do nintendo i opisz sytuacje? :)
No ale czy tak rzeczywiście jest czy to tylko mój wymysł?

Jeśli tak jest to będę musiał napisać

Odnośnik do komentarza

Konsola jest dosyc ciasno zapakowana w taka jakby miekka folie, wiec raczej widac czy ktos ja otwieral czy nie bo ciezko byloby znowu ja tak idealnie zapakowac.

 

Dodatkowo na czarnej konsoli bedzie widac odciski palcow lub ryski jesli ktos ja wczesniej wycieral.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Czy pudelko z nową konsolą, nie wyjmowaną jest jakoś specjalnie zabezpieczone? Chodzi o to aby nie kupic konsoli np. w Madgames ktora niby jest nowa a w rzeczywistosci byla użytkowana.

 

Jak kupujesz w mad games to na bank uzywana. Nie polecam sklepu.

 

Sklep jest ok kiedyś kantowali teraz jest wszystko tiptop odbiór osobisty dla niedowiarków ceny też najniższe w Waiwe, ze swojej strony nie polecam ED bo jak bufony się zachowują.

 

 

 

Ps. Przepraszam teraz bundle z mario kart najtaniej jest w Karen

Edytowane przez Meser
Odnośnik do komentarza

Mad Games kantują i to w luj. Te ich konsole niby używane to są jakieś zwroty z marketów czy coś. Nie dość że porysowane jakby po nich ktoś chodził to sprzedali mi z niesprawnym napędem. Co prawda oddali pieniądze bez gadania, ale ja bym trzymał się od nich z daleka.

Odnośnik do komentarza

Panowie proszę o rade kupiłem dla syna wii u i chcę dokupić dodatkowy kontroler i teraz co wybrać? i na czym polega róznica? po za krzształtem kolorem i ceną rzecz jasna:) gry głównie mario, donkey kong, toad itd.

 

http://www.redcoon.pl/B408413-Nintendo-Wii-U_Akcesoria-Wii-U

 

http://www.redcoon.pl/B408436-Nintendo-Wii-U_Akcesoria-Wii-U

Odnośnik do komentarza

Pierwszy to wiilot do gier z wii a drugi to pro kontroler do gier tylko wii u. Willota można też użyć z grami które wymieniłeś bo jest kompatybilny z grami wii u.

 

Jeżeli chcesz grać w gry z wii kup wiilota + nunchuck a jeżeli tylko gry wii u to pro kontroler lub w ogóle na razie nie kupuj i graj na tabletopadzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy to wiilot do gier z wii a drugi to pro kontroler do gier tylko wii u. Willota można też użyć z grami które wymieniłeś bo jest kompatybilny z grami wii u.

 

Jeżeli chcesz grać w gry z wii kup wiilota + nunchuck a jeżeli tylko gry wii u to pro kontroler lub w ogóle na razie nie kupuj i graj na tabletopadzie.

 

Serdeczne dzięki za odpowiedz, tak jak pisałem konsola jest dla syna więc on bedzie cisnął na tabletopadzie a dla mnie chyba najlepszy bedzie pro controler, podobno mariany w multi/split dają radę :) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lepiej zapiszcie sobie numer seryjny swojej konsoli. Kupiłem wii u ale okazało się mieć defekt, oddałem je do sklepu. Zrobiłem sobie przerwę od wii u ale po pewnym czasie kupiłem nowe. Problem w tym że moje NNID się przypisało do tamtej starej konsoli. Teraz support nintendo aby odlinkować moje nnid ze starej konsoli potrzebuje numeru seryjnego którego nie idzie odzyskać bo niby skąd. Ogólnie już z miesiąc przerzucam z nimi maile i nic. Nagle mnie oświeciło, wszedłem na 3ds (nnid zarejestrowane pierwotnie na 3ds i dlatego walczę bo chce mieć jeden wspólny) i w rachunkach do ściągniętych rzeczy na wii u (całe 3 ale tylko w jednym był rachunek) udało mi się odnaleźć numer tamtej konsoli. HURRA !!! a nintendo samo nie wie chyba gdzie się zapisują te numery seryjne bo mogliby mi podpowiedzieć gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza

Pytanko do posiadaczy. Czy wii u potrafi byc glosne? Facet chce sprzedac i podaje,ze glosno chodzi. Jak go zapytalem czy moze do czegos porownac to niby mial kiedys x360 i niby jego wiiu jest troszeczke cichsze niz xbox. Jak myslicie ryzykowac?

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Mam juz 3dsa i nintendo id, tyle ze jest to amerykanski 3ds, jeśli kupiłbym europejskie wiiu to bylyby jakies problemy z zalogowaniem sie na wiiu przy uzyciu nid z 3dsa, ewentualnie jakies inne problemy? 

Gry z Wii miały blokadę regionalną, czyli np gra na wii kupiona w us bedzie działac na europejskim wii u? 

Na wii wyszło twilight princess czyli gra z GameCube, jeśli chciałbym w nie pograc na WiiU to mógłbym używać kontrolera od GC? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...