Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Co do gier do grania z dziewczyną:

 

- Mario 3d world

- New Super Mario - tutaj może być troche ciężko na początku

- Mario Kart

- Klasyki z pegasusa ;)

- Yoshi za jakieś 3 tyg ;)

Nie zapominajmy o Mario Gay Party  :) Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z serią powinno Wam się podobać, ja tak miałem z poprzedniczką na Wii :) Super Smash Bros jeszcze :) 

Odnośnik do komentarza

hej, czy ktos korzysta z zamienników i mógłby sie wypowiedzieć? 

 

http://allegro.pl/pad-kontroler-do-konsoli-wii-u-pro-czarny-i5430216670.html

 

a tu jaka chamska podróbka

 

http://allegro.pl/kontroler-pro-do-konsoli-nintendo-wiiu-czarny-i5227385056.html?source=mlt

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Co prawda nie korzystam/korzystałem, ale czytałem że nie warto się bawić w te podróbki. Lepiej dołożyć te kilka zł i mieć oryginał który jest na prawdę super sprzętem. BTW na alledrogo widziałem używki po 130 zł ostatnio więc warto się zainteresować jak ktoś chce kupić trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba jestem przewrażliwiony, ale wymieniłem już jednego gamepada na inny i teraz męczy mnie co innego. Może ktoś mógłby sprawdzić jak działa mu d-pad. Chodzi mi o to że kierunek w prawo wydaje nieco inny głośniejszy dźwięk jak się go wciska niż inne kierunki. Może to kwesta wyrobienia ale mnie to męczy. Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Jaka wersje wii u lepiej kupic czarna z mario kart czy biala z wii u party nintendoland i new mario i luigi plus dodatkowym remotem? Teoretycznie czarna ladniejsza ale biala wydaje sie miec ciekawszy zestaw. Konsolka ma byc glownie do grania we dwojke

Odnośnik do komentarza

@Wojtasso88

 

Zdecydowanie lepiej brać białą. 8GB wersje już nie produkują (w Japonii wydali za to białą 32GB), no i podobno jest mniej awaryjna (i powiem Ci że jednak prezentuje się lepiej niż czarna wersja). Dodatkowo tak jak piszesz masz w zestawie Wii Remote plus, sensor bar, dobre party game i za niewielką sumę dorwiesz do tego nunchuka i masz zestaw do grania we dwoje bez najmniejszych problemów. 

Odnośnik do komentarza

Niemal rok temu stałem przed podobnym wyborem. Wii U 32GB z MK8 czy biale z 8GB zremotem plus, sensor barem i Rayman Legends (zamiast Nintendo Land i Just Dance). Wybralem białe (wygląda świetnie, nie rysuje się) i nie żałuję. Za różnicę w cenie kupilem pena 32 GB i New Super Mario Bros. U, dołożyłem parę złotych i starczyło jeszcze na LEGO City Undercover. Po zakupie gruchy miałem już gotowy zestaw do ogrania hitów z Wii, a samego MK8 kupiłem kilka tygodni później.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze to rozegra to dzięki niższej cenie kupi bardziej przydatne akcesoria czy nawet gry. Ja przy TV również mam wszystko czarne/szare i nie przeszkadzało mi kupić białe Wii U (tak samo Wii) a dzięki temu że konsola była tańsza kupiłem sobie nowiutkiego Pro Controllera oraz Zombi U.

Odnośnik do komentarza

No jeszcze bede myślał bo obydwie wersje kuszą a faktycznie czarna lepiej by mi się wpasowała w całość przed tv i bardziej pasowała do new 3dsa którego w końcu też mam czarnego bo jak kupowałem wyprzedali białe:)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Chcę sprzedać Wii U z Zeldą Wind Waker HD, i żeby nowy użytkownik mógł w nią grać, to mam zrobić coś takiego:

- utworzyć nowego użytkownika na konsoli

- w swoim koncie wyłączyć auto logowanie (mam do tego samego konta przypisanego 3DS, więc nie chcę żeby ktoś mi mieszał)

- nowego użytkownika zrobić jako głównego

I będzie wtedy Zelda działać? Czy coś innego trzeba zrobić? Czy nie da się zrobić tak, żeby Zelda działała na innym koncie?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Przymierzam się do kupna Wii U i mam pytania.

Czy na eshopie nintendo w naszym regionie , można zakupić starsze gry z WII np. Xenoblade i całą resztę jrpg ,arpg i czy będą działać bez problemu.Rozumiem , że konsola bedzie przypisana do nintendo polska i nie będę mógł zakupić gier w eshopie europejskim.

Czy gry z GameCuba również są tam dostępne (np. Metroid) i są kompatybilne z WII U, jesli tak to czy trzeba mieć jakiś specjalny kontroler.

Czy bardzo awaryjna jest ta konsola, bo czytałem takie posty.

Odnośnik do komentarza

Czyli rozumiem ,że o większości hitów z WII mogę zapomnieć , chodzi mi o jrpgi i arpgi bo są niedostępne na eshopie.

Na allegro okazało się ,że też nic nie ma, poza marianami, kleksami i innymi smerfami.Pozostaje amazon ale ceny za kilkuletnia grę to jakiś kosmos i nigdy nie wiadomo czy nie trafi się ntsc.

Trochę mnie to zasmuciło bo na samo WII U do tej pory w wymienionych gatunkach znalazłem jakieś 3 gry z czego 2 mają się dopiero pojawić.

Odnośnik do komentarza

Gry z Wii na eShopa pojawiły się stosunkowo niedawno i zajmuje się tym samo Nintendo. Zewnętrzne firmy które nawet stworzyły dane gry wydają tylko zgodę na przerzucenie tytułu do eShopu a to już takie proste nie jest jak się wydaje. Co do gier NTSC to jeżeli będziesz brał z Angielskiego amazona to jak możesz się naciąć? Sprawdzasz czy jest to wersja PAL (ew. Australijska która podchodzi pod PAL) i tyle a co do cen to sorry ale taki jest standard platform Nintendo od niepamiętnych czasów. Prawdziwe rzadkie perełki są trudno dostępne i musiałbyś być cierpliwy aby je dorwać na allegro, czasami ceny spadają drastycznie i lepiej brać niż się zastanawiać a jeżeli to Ci nie odpowiada to nie masz czego przy Wii U szukać ;-] 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, ogrywam Bayonette 1, złapałem na OLX xenoblade z WII za 59 z przesyłką. Poluję na pandora's tower, The last story, dragon questy, metroid trilogy. Gdy odpaliłem nintendoland, to żona spojrzała na mnie z politowaniem, gdybym jeszcze odpalił mario to pewnie by się mnie wyrzekła, aż mi wstyd było przez moment ,że kupiłem wii u i będę grał w jakieś "smerfy".

 

Pytanie czy da się jakoś wyłączyć ekran pada , bo niepotrzebnie np. przy bayonette pokazuje to samo co na tv przez co szybciej trzeba go ładować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...