Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra lamerskie fhui pytanie. Chcialem dzis pograc z Czezkim i reszta, ale pomijajac ze sobie usunalem CSa ktoregos dnia, to okazuje sie ze jakies rangi musze wbic pierw. Jakies rady jak najszybciej?

Musisz mieć 3 lvl postaci. Najszybciej grać turniejówki, ale turniejówek nie możesz więc zostają uproszczone lub po wykupieniu przepustki misje. Niestety xp po wykorzystaniu bonusów potem bardzo wolno idzie więc i tak to zajmuje ok. tygodnia. 

Odnośnik do komentarza

A co to za randomy? :reggie: Ja będę bardzo zdziwiony jak walka o mistrzostwo nie będzie rozstrzygać się pomiędzy fnatic, tsm, navi, envy, virtus.pro i ewentualnie nip

Polski team któremu niespodziewanie udało się awansować na ten turniej. Po eliminacjach grali mecz z jakimś tier 4 teamem, oddsy na CSLounge były 80:20 na nich i przegrali, 4 rundy z rzędu Gruby kupił Negeva tłumacząc to później missbuyem. Wszyscy zaczęli pisać że mecz został oddany szczególnie, że jeden z graczy eBettle (Rallen) ma w znajomych gościa który przekupował już kiedyś teamy żeby wygrywać tysiące zielonych w skinach na CSGOLounge. Dziwne, że żadna organizacja się w tym throwa nie dopatrywała.

A w tej sytuacji z Grubym o której pisałem chodziło o to, że na jakiekolwiek zarzuty wobec nich po tym oddanym meczu Gruby odpowiadał jak gimbus na oficjalnym fanpage'u pisząc ludziom żeby zamknęli mordy i używając oczywiście słów takich jak gó.wno, ch.uj, pizda  itd itp. Pro gamer pełną gębą, nie wiem czy on z CoDa przyszedł czy co.

Odnośnik do komentarza

Titan i HR zaorali w kwalifikacjach, myślisz że nie dadzą rady i Na'Vi zaorać? ;)

To jakiś wyczyn jest? Titan nigdy nie byli jakoś super mocni, a teraz bez dwójki czołowych graczy to już w ogóle może być im bardzo ciężko cokolwiek ugrać. HR przemilczę bo to chyba nawet tier 2 światowych drużyn nie jest. Co do navi to wystarczy, że guardian będzie miał dobry dzień z awp i będzie pozamiatane, ale wiadomo to CS, więc szanse mają zawsze. Mimo wszystko po tych rewelacjach od adiego nie będę im kibicować. Niech VP to zgarnie i będę bardzo zadowolony, ale jak bym miał postawić pieniądze to fnatic lub ewentualnie envy

Odnośnik do komentarza

Patologii w randze kałach ciąg dalszy: boosting.

 

W praktycznie każdym z ostatnich 8 meczy (może nawet więcej) miałem jakiegoś wyboostowanego dzieciaka, przysięgam.

 

Jeden ma 0-1-8, płacze i wychodzi z gry. Inny 1-1-10, nic nie kryje, nic nie broni. Jeszcze parę innych asów z master guardianem którzy 20 sekund po rozpoczęciu rundy nadal kupują na respie...

 

A w ostatniej grze to już w ogóle dzieciak którego podejrzewałem sam się przyznał.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...