Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zagrałem pierwszy mecz w turnieju (wymagany był do tego 3. poziom wtajemniczenia - kapral, czy coś). Gralimy drugiego dusta. Walczyłem głównie z pingiem (rozrzut 100-500), a i tak znajdowałem się w środku tabeli. Mieliśmy szczęście, że w drugiej drużynie były większe lamy i wygraliśmy pojedynek różnicą chyba 2 punktów. XP skoczyło jak szalone. W grupie rezerwowej na taki progres trzeba by grać dziesiątki meczów (w moim przypadku, bo ciągle lamię). Może jeszcze nauczę się w to grać, choć recoil jest znacznie trudniejszy do wyczucia niż kiedyś (skończyłem "karierę" z CS na v1.5).


O. Nie scaliło postów.

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie, że w ustawieniach możecie limitować serwery do danego pingu? :|

 

gramy w CSa dopiero od kilku dni,poznajmey mapy :pawel:, cwiczymy sobie odruchy w TDM i w turniejowym uproszczonym.

Jak wszyscy beda mieli odpowiednia range, to wskoczy sie na turniejowy.

 

Zwykły DM i mapy aim są do tego lepsze. A tryb uproszczony to największe (pipi) jakie spotkało CSa (tuż po zwykłym graniu w CS:S).

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że w legii cudzoziemskiej na takie bajery, jak stałe łącze, nie można sobie pozwolić. Gdyby nie to, że jesteśmy w bazie regularnej armii francuskiej, gdzie do użytku za frajer dali nam hasło na łajfaj, to jedyną opcją dla mnie byłoby grać przez telefon (4G w porywach). O myszce wspominałem w innym temacie - tak, gram na bezprzewodowej :reggie:


Dobry człowieku. Twój steamID z powyższego profilu wysyła mnie do lasu.

Odnośnik do komentarza

hmm no nie obrażając ale 900h i ranga kałach to trochę beztalencie xd

 

Większość czasu grałem na kaszulu, naprzemiennie z wygłupianiem się w Team Fortress 2.

 

Dopiero z miech czy dwa temu, od czasu rzucenia Doty 2, zacząłem więcej grać kompytytyw i wspinam się tak jak mi czas wolny pozwala.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Raczej standard, widziałem ludzi mających 1500h+ na koncie z rangą Silver. Wszystko przez te nieszczęsne puby.

Nie no 1500+h i silver to wg mnie powinien pójść uninstall i przerzucenie się na jakieś Battlefieldy czy inne gierki online bo bym się chyba załamał jakbym miał świadomość, że poświęciłem tyle czasu nie robiąc progresu.

 

Jak chcecie easy rundy na nizszych rangach to polecam ten wjazd. Jak potrafimy trafić głowę to nawet samemu można zając bombsite, ugrywałem tak kiedyś 4-5 rund na mecz więc potwierdzam że działa

 

Na inferno polecam ten filmik, jest tu kilka bzdurnych granatów ale też trochę użytecznych po których zwyzywają was od wallhackerów

 

I te smoke'i potrafią być mega skuteczne, gwarantuje wam że większość graczy nawet mających orzełki nie ma pojęcia o większości takich trików i zaraz lecą oskarżenia o hacki i flame :P

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...