Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem od alienatora kod na CS:GO i postanowilem wyprobowac gierke. Gralem sto lat temu w starego CS i dostawalem w dupe i mi nie przypadlo do gustu. W tym tez dostaje po (pipi)e i jestem wielka lama, ale gra niesamowicie mi sie spodobala i mam syndrom "jeszcze jednego meczu".

 

Pewnie za rok bede juz umial kogos zabic bez czekania na niego w drzwiach z karabinem wymierzonym w glowe :reggie:

Odnośnik do komentarza

No niestety. Z titanem pasza brylował, a tutaj ostatnie miejsce w tabeli. Wynik niby nienajgorszy bo jednak trochę ugrali, ale gdyby zaczynali jako T to by chyba katastrofa była

 

e: co do grania to odpuściłem po paru meczach, za dużo bym musiał czasu na to poświęcić, a wolę sobie singleplayery jakieś poprzechodzić. Za to mój młodszy brat sporo w niego ciśnie i ostatnio nawet global elite wbił. Ogląda się to za to wybornie bo gra jest stworzona do esportu

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ja w ostatnim czasie właśnie postanowiłem się przyłożyć, znalazłem stałą piątke która do przegranych podchodzi tak jak ja czyli bez spiny i wyciągamy konsekwencje zamiast się kłócić czy zniechęcać. Poprawiłem aima, nauczyłem się sporo fajnych sztuczek, smoke'ow i flashy, wbiłem Supreme i 13 czerwca gramy w pierwszym turnieju online który będzie castowany na twitchu :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy to nie jakiś hax z tą ofertą, bo to nigdy nic nie wiadomo.

Dla mnie to było podejrzane, dostał taką ofertę ot tak o. 

 

 

Przy rozmowie z easy'm się popłakałem ze śmiechu. :dynia:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś ogląda ale dziś w rozgrywkach ESL ESEA Pro League wygrały 2 amerykańskie drużyny z topowymi teamami EU. C9 vs Envy i CLG vs Fnatic. W drugim przypadku amerykanom na CSLounge dawano 6% szans na wygraną.

Chyba pierwszy raz na LANowym turnieju jakieś teamy ze stanów tak dobrze zagrały, szczególnie trzeba wyróżnić n0thinga z C9 - 25 fragów, 80% headshotów :o

Jak narazie tylko Virtusi dziś wygrali z amerykanami 16:5, za chwile KeyD vs TSM. TSM jest oczywiście faworytem.

 

http://www.twitch.tv/esl_csgo

 

Postawiłem dziś jakieś zalegające śmieci na C9 i nie żałuje, będzie na gierki :D

UIu6VfG.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...