Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

A z czego ten ace? Ja raz zrobiłem ace'a z AWP, jarałem się mocno, ale to na Gold 4 było.

 

Raz prawie zrobiłem ace'a z noża - na inferno przegrywamy sporo, zgadzamy się na nożówkę na midzie, kosimy się, patrzę, 3 fragi :D Na bananie jednego jeszcze wziąłem od tyłu jak leciał z paką. Niestety ostatni był afk na respie i mi teammate zabrał killa :/

 

Ogólnie na 500h gry z 5 czy 6 ace'ów było, ten z AWP i jeszcze z USP na mirage (4 headshoty) wspominam najlepiej.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No powiem Wam ze wciągnełem sie znow w giereczke, na monitorze 21:9 gra się po prostu bosko, jest duzo szersze pole widzenia no i to odswiezanie dziala na mnie jak na bestie, koncze gierki na gorze listy zawsze z minimum 8 mvp i wbiłem właśnie dzisiaj 

 

k2avfNg.jpg

 

Juz teraz trzyma sie w w miare równy poziom gry, nie ma czegos takiego ze wchodze i mam np 40/1 tylko team raczej współpracuje, chociaz połowe gry gram z ruskimi to i tak dajemy rade. Duzo zmian weszlo w gre i wsumie zobaczymy co dalej, ale moze uda sie dojsc nawet do Globala? Wbilem od Silver Master Elite do Master Guardian Elite od 7 lipca jakoś to co wstawiłem tu filmik, z tym że zagrałem jakies 40 meczy z czego 4 przegrane :) 

Na koniec dla kazdego cos dobrego


Odnośnik do komentarza

Ja od rank upa, poki co 6 meczy pod rzad wygranych, ale gram rozwaznie i nie przesadzam z gierkami :)

Podoba mi się to że raczej juz gracze utrzymują rowny poziom na takiej randze, i mecze są bardzo wyrownane - ale nie wiem czemu caly praktycznie czas gram z ruskimi :D

Odnośnik do komentarza

Dobrych graczy Ci dobiera ;)

Bo czesto nie chodzi o umiejetnosci grania, tylko o umiejetnosci komunikowania, jesli umiem zbic druzyne do kupy - kazdy mecz jest do wygrania - a sam, skromnie wydaje mi sie ze nie gram najgorzej :D

 

A żeby nie być gołosłownym

 

FojwZHX.jpg

 

I dostałem mecz temu jakieś konto prime, że niby lepiej itp, zobaczymy to wyżej to właśnie meczyk wrzucony tylko Prime

 

No i macie pokazane jak na monitorze 21:9 widać scoreboard :D

 

6ZWEkag.jpg

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

odnoszę wrażenie ze tylko ruscy lub turki grają tą grę :diablo:

bo co mam losowanie to tylko oni mi wpadają :frog:

 

sporo jest też Rumunów. Turków najłatwiej wyprowadzić z równowagi pisząc albo mówiąc że Xantares to je'bany cheater :D

 

Swoją drogą widzę że Fnatic się rozeszło, ale nie dziwię się, ostatnie wyniki to jest dramat odkąd olof z tym kciukiem coś odje'bał.

Odnośnik do komentarza

Kurde szkoda że mam tak wolnego neta jesli chodzi o upload, bo o streamowaniu CS'a moge zapomniec, chyba ze znacie jakies sztuczki zeby to obejsc.

A no i przed chwila :D
 

O i własnie dostałem Overwatch'a, cos sie za to dostaje wsumie ?

 

_revised__legendary_eagle_rank_remastere

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

(pipi)a (pipi)ana mać! Taki za(pipi)isty mecz grałem i to po poprzednim wygranym, czyli ten w teorii powinien być trudniejszy. Po pierwszej połowie byłem i (pipi)ana biurokracja o sobie przypomniała i musiałem papiery pójść wypełniać. (pipi) by to strzelił. Tak za(pipi)iście szło. Znowu w granie w laptopa się wczuwałem, a to 3 raz w przeciągu niecałego tygodnia coś wypadło, że z gry musiałem wyjść... 7 (pipi)anych dni. (pipi)ać papierkową robotę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...