Skocz do zawartości

Yakuza Ishin


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

sorrki nie sledze tematu ale czy ta wersja 22lutego bedzie z j.ang czy tylko krzaczki?

 

Bardzo prawdopodobne, że wersja anglojęzyczna nawet nie powstanie.

 

W swietle tego co stalo sie z Yakuza 5 to jest to niestety wiecej niz pewne. :confused:  Szkoda...wielka szkoda, ze wszystko wskazuje na to, ze w ta genialna serie juz nigdy nie zagram :(

Odnośnik do komentarza

Granie w Y5 lub Ishin po japonsku jest rownie bezsensowne co polow planktonu u wybrzezy Nowej Kaledonii coby nakarmic nim polskie swinie, wszak rewelacyjna, rzeklbym nawet genialna fabula nieomal wszystkich czesci Yakuzy jest glowna sila napedowa tej serii. Zadna...powtarzam...zadna z fabul zachodnich gier nie moze sie z taka np Y3 i 4 pod tym wzgledem rownac...

Odnośnik do komentarza

Takie tam stanowisko promocyjne Yakuzy Ishin:

tumblr_n09owwbbUS1r01jsno5_1280.jpg

tumblr_n09owwbbUS1r01jsno4_1280.jpg

Pewnie u nas będą podobne za jakiś rok wraz z ang języczną premierą.

 

 

 

 

Tjaaaa :teehee:

 

A z ciekawostek to ruszyła na nowo po małych zmianach fanowska strona TojoHQ poświęcona serii:

http://www.tojohq.net/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Demo  Yakuzy Ishin już 13 lutego:

 

A downloadable demo for the PlayStation 3 version of Yakuza: Ishin will hit the Japanese PlayStation Store this Thursday, February 13, Sega announced.

Producer Masayoshi Yokoyama and director Hiroyuki Sakamoto confirmed the demo’s release during a premium talk show event at the Sony Building in Ginza.

Yakuza: Ishin will launch for PlayStation 4 and PlayStation 3 in Japan on February 22.

Read more at http://gematsu.com/2014/02/yakuza-ishin-demo-coming-ps3-february-13#BV0E8WAEGvz45qKC.99

 

Świetna wiadomość, będzie okazja zapoznać się z wersją na PS3 i tym jak się prezentuje. Jako, że Kenzan nie miał chyba dema to chociaż z Ishin się będzie można zaznajomić jeśli chodzi o klimaty samurajów w wydaniu Yakuzy.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dałem demko do ściągania już rano jak wróciłem z nocki.

Póki co popykałem troszkę i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo dobrze. Więcej napiszę jak bardziej je ogram.

Na plus można napisać, że grupa KHHsubs odpowiedzialna za tlumaczenie Kenzan,Yakuzy 5 będzie też i tłumaczyło Ishin :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja dałem demko do ściągania już rano jak wróciłem z nocki.

Póki co popykałem troszkę i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo dobrze. Więcej napiszę jak bardziej je ogram.

Na plus można napisać, że grupa KHHsubs odpowiedzialna za tlumaczenie Kenzan,Yakuzy 5 będzie też i tłumaczyło Ishin :thumbsup:

 

Mozna wiedziec w jakiej formie sa te suby ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja dałem demko do ściągania już rano jak wróciłem z nocki.

Póki co popykałem troszkę i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo dobrze. Więcej napiszę jak bardziej je ogram.

Na plus można napisać, że grupa KHHsubs odpowiedzialna za tlumaczenie Kenzan,Yakuzy 5 będzie też i tłumaczyło Ishin :thumbsup:

 

Mozna wiedziec w jakiej formie sa te suby ?

 

Proszę bardzo tu akurat Y5:

http://www.dailymotion.com/video/x19pnzs_khh-ryu-ga-gotoku-5-cutscenes-with-english-subtitles-part-1-38_videogames

Edytowane przez Karas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...