Skocz do zawartości

Yakuza Ishin


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

@ronin1985: a tak z twojego doświadczenia to takie kombo napisy z neta+granie właściwe bardzo rozprasza od rozgrywki czy może nie ma z tym tak źle i da się przyzwyczaić do ciągłego zaglądania na kartkę/monitor? Chodzi mi o taką swego rodzaju płynność rozgrywki czy nie odczuwa się, że to takie skakanie i mało się człowiek skupia na graniu?

 

@czarek: łap, chodzi o to:

http://www.khhsubs.com/projectsrggishin.html

 

A co się tyczy nowej Nobunagi to też chętnie bym w to pyknął ale jednak jeśli chodzi o taki gatunek jak strategie to myślę, że nawet fanowskie tłumaczenie wiele nie da grze tak rozbudowanej przy której trzeba jednak bardziej się skupić. Nie wspominając o setkach linijek tekstu,statusach,dialogach, wiadomościach itd

 

 

No właśnie przy tego typu grze może być zonk. Kurde jeśli rozgrywka oparta była by tylko o serię Kessen może i bym się skusił z tym tłumaczeniem, jednakże tu dochodzi jeszcze cała rozbudowa, totalna gra strategiczno - ekonomiczna;/ Szkoda, że wiele fajnych gier nie opuszcza KKW;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trochę nie na temat ale...

Nowa gra twórców Yakuzy zostanie zapowiedziana pod koniec roku

 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Yakuza. Deweloperzy odpowiedzialni za ten niezwykle popularny w Japonii cykl ogłosili, że pracują nad nową grą, o której więcej dowiemy się pod koniec 2014 roku.

Producent Masayoshi Yokoyama oraz dyrektor Daisuke Sato udzielili niedawno wywiadu japońskiemu magazynowi Dengeki PlayStation. Z ostatniego numeru pisma dowiadujemy się, że duet dłubie nad nad kolejnym projektem, prawdopodobnie przeznaczonym na konsole nowej generacji.

Według Sato studio „ciężko pracuje” nad czymś nowym, a pierwsze, bardziej konkretne informacje powinniśmy usłyszeć pod koniec tego roku. Yokoyama dodał, że obaj panowie są pracusiami i bezczynne siedzenie nie jest w ich stylu.

Na konkrety będzie trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy. Twórcy nie chcieli zdradzić, czy ich nowy projekt to kolejna odsłona Yakuzy, czy też być może zupełnie nowa marka. W każdym razie można dość bezpiecznie założyć, że gra tworzona jest z myślą o platformach nowej generacji.

Źródło: www.dualshockers.com

http://www.pssite.com/news-32610-nowa_gra_tworcow_yakuzy_zostanie_zapowiedziana_pod_koniec_roku.html

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony szkoda Yakuzy bo jak by nie spojrzeć zmarnowany potencjał jeśli chodzi o sprzedaż , bo przy odrobinie dobrej woli i wysiłku mogło by zejść jej więcej. Z drugiej istniało by ryzyko że w momencie komercyjnego sukcesu Yakuza jaka obecnie znamy mogła by przepaść w imię trafienia do szerszego grona. (pipi)a nadal nie mogę przeboleć braku wydań w englishu heh

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Leonid: Will Yakuza Ishin ever get a western release considering the fact that it’s the #1 PlayStation 4 game in Japan?

Sega Japan: There are currently no plans at this time.


Read more at http://gamingbolt.com/yakuza-ishin-interview-ps4-benefits-western-release-and-no-plans-for-xbox-one-version#Jh7K2UtrTXc7oL4k.99

 

 

frustrated.gif

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Skończyłem wersję na PS4. Fabułę, wszystkie misje poboczne (67), ściganych i trochę innych umilaczy - w 48 godzin.

 

Jak zawsze w przypadku tej serii bawiłem się świetnie, jednak po ograniu absolutnie wszystkich odsłon na duże konsole, muszę stwierdzić, iż dostałem po raz ósmy to samo - niemal dosłownie. Oczywiście są tutaj małe zmiany, trochę kosmetyki, dodano też kilka rozwiązań dzięki którym jest przystępniej, ale mimo wszystko trzon rozgrywki to w sumie leciwa "jedynka", a technologia pamięta wydane w 2008 roku Kenzan!. Już pewnie wiecie, o co chodzi: cutscenka, tutorial, cutscenka, czas wolny na mieście i potem już na przemian cutscenki i bitki - albo z bossami (tym razem mało QTE), albo w korytarzach pełnych wrogów z obowiązkowym koksem z jakimś dużym przedmiotem w przejściu. Archaizmy, z którymi boryka się Yakuza, znajdują się tutaj w komplecie, ale w sumie większość wad można mieć gdzieś - historia i sposób jej prowadzenia wciąga niczym wir, bitka jest bardzo miodna i nie pozbawiona głębi, w dodatku jest tu tyle do roboty, że platynę zdobędą chyba tylko szaleńcy i rozbitkowie z bezludnych wysp.

 

Kenzan! dostał ode mnie 8, tutaj dam więc 8+. W tym momencie najlepsza gra na PS4 - polecam i czekam z niecierpliwością na numeryczną "szóstkę", nawet jeśli znów dostanę to samo z inną historią. Bo Yakuza to po prostu grywalnościowy potwór.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Kasias

24.08. Sega zaprezentuje nową odsłonę Yakuzy na PS4 i PS3. Skoro wychodzi też na past-gena, to żadnej rewolucji bym się nie spodziewał, ale jak dla mnie to mogą robić kolejne odsłony tak jak teraz do końca świata i PlayStation :) - importowałem każdą niewydaną część i importował będę dalej - znów szykują się dziesiątki godzin unikatowej zabawy. Nie wiadomo, czy będzie to numeryczna odsłona, choć ponoć ma nie być spin-offem. To jak? Akcja we współczesności, ale bez numerka w tytule? Byłoby klawo, bo jednak dużo więcej atrakcji i klimatu (gangsterka) jest w częściach numerycznych niż w Kenzan i Ishin.

 

Po zapowiedzi założy się w dziale PS4 stosowny temat.

 

1407149165-next-yakuza.jpg

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W listach nawet nie mam 'papieru' na to, a to jeden z kryteriów, by gość się pojawił. Wczoraj przez kwadrans wchodziłem do domu, wychodziłem, zmieniałem lokację, wracałem do domu, wychodziłem itd. A listonosz wciąż nie przyszedł. Fabularnie jestem przed ostatnią jatką :/.

Odnośnik do komentarza

Ok, zajrzałem do opisu:

 

http://kouryakutsushin.com/ryu-ishin/%E3%82%A2%E3%83%8A%E3%82%B6%E3%83%BC%E3%83%A9%E3%82%A4%E3%83%95

 

Jest napisane, że pierwszy list dostanę po zarobieniu 5 ryo na haruce wysyłanej na posyłki. Zaraz przetestuje, bo brakuje mi dwóch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...