Skocz do zawartości

Yakuza Ishin


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

W PlayAsia brałem wcześniej wszystkie Yakuzy niedostępne poza Japonią i z doświadczenia wiem, że lepiej zapłacić kilka dolców za przesyłkę w paczuszce - 1&2 HD szło do mnie za free 3 tyg., a piątka z opłatą za przesyłkę zaledwie tydzień.

 

BTW; kasę na import już możesz szykować, bo szanse na lokalizację Ishin wynoszą niestety jakieś, hmm, 0,1%.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

no chyba Kasias masz rację Ishin- najlepiej sprzedająca się gra na ps4 w Japonii, a Sega dalej milczy. Gdyby mieli to zlokalizować to już dawno by się ogarnęli. z tego co czytałe wcześniej to też szykujesz się na import tak ? To jakby co będziemy sobie pomagać w razie utknięcia :D

Edytowane przez ronin1985
Odnośnik do komentarza

 

bo szanse na lokalizację Ishin wynoszą niestety jakieś, hmm, 0,1%

To i tak dużo tych % szansy :teehee:

 

Ja bym chętnie przygarnął Ishin tak jak Y5 i Kenzan ale póki co mam dość gier do kupienia z tych wydanych po ang, że zakup kolejnych części RGG ciągle się odkłada czasie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Masochista ... Tyle mogę powiedzieć o podjęciu decyzji zakupu zakrzaczonej produkcji ...  :shok:

 

Pożądam tej gry, nie mniej niż własnej kobiety. Ale nawet w najgłębszym akcie desperacji, nie podjąłbym tak radykalnej decyzji  :D  

 

 

Ja myślę, że jednak doczekamy się wersji angielskojęzycznej. Wszystko kwestią czasu. Sega nie pogardzi w żadnym wypadku szeleszczącym papierem ...

Odnośnik do komentarza

Ale proszę, bez dziwnych czcionek, źle się to później czyta :confused:

 

Mówisz i masz :)

 

 

 

Też tak myslałem, ale Kenzan nigdy nie wyszedł poza granice Japonii, a oceny miał świetne i dobrze się u nich sprzedał. Tak więc nie, Sega nie wyda jej ani w Europie ani w USA. Takie jest moje zdanie,ale mogę się mylić  :) Poza tym traktuję tą grę jak wyzwanie i pomoc w nauce języka  :)

 
 
No cóż, jeśli jest to w ramach naukowych, to pełen szacun ... Gratuluję samozaparcia i ambicji. Ja jednak nadal wierzę, że gra pojawi się w wersji anglojęzycznej ...
Edytowane przez MrHellios
Odnośnik do komentarza

 

Ale proszę, bez dziwnych czcionek, źle się to później czyta :confused:

 

Mówisz i masz :)

 

 

 

Też tak myslałem, ale Kenzan nigdy nie wyszedł poza granice Japonii, a oceny miał świetne i dobrze się u nich sprzedał. Tak więc nie, Sega nie wyda jej ani w Europie ani w USA. Takie jest moje zdanie,ale mogę się mylić  :) Poza tym traktuję tą grę jak wyzwanie i pomoc w nauce języka  :)

No cóż, jeśli jest to w ramach naukowych, to pełen szacun ... Gratuluję samozaparcia i ambicji. Ja jednak nadal wierzę, że gra pojawi się w wersji anglojęzycznej ...

 

Dziękuję. Ja też chciałbym żeby Ishin wyszedł po angielsku. Jest mało gier na PS4 obecnie więc może większa ilość skusiłaby się na tą zacną grę i przekonała się do tej serii, bo moim zdaniem to jedna z lepszych w obecnych czasach i właśnie dla takich wirtualnych przygód warto mieć konsole. Jeżeli będę już na odpowiednim poziomie i będę miał czas to postaram się robić coś takiego jak khh subs tylko,że po polsku, jeżeli będzie sens, bo z angielskim chyba nie ma problemów w tych czasach nikt :)

Edytowane przez ronin1985
Odnośnik do komentarza

No z tym angielskim, to jest sprawa mocno dyskusyjna ... Jestem pewien, że inteligentnych inaczej nie brakuje. Swoją drogą, nie każdy ma też predyspozycje do języków obcych. Jak to się jednak mówi, dla chcącego nic trudnego. Dla mnie seria Yakuza, jest kultową. Pamiętam jak dzisiaj, mój opad szczęki, gdy zobaczyłem na PS2 - Ryu ga gatoku. To było totalne zauroczenie. I tak już zostało. Zresztą kultura Japońska, od zawsze wywierała na mnie olbrzymie wrażenie. Gdzieś tam, głęboko we mnie jest tęsknota do tego co orientalne i na swój sposób fascynujące. No ale to rozmowa na zgoła inny temat  ;) 

Edytowane przez MrHellios
Odnośnik do komentarza

Gra przyszła w środę :) Zaskoczyło mnie to, bo tylko tydzień czejania na paczkę z Chin. Coś ciężkie wydawało mi się pudło. Wpadam do mieszkania i rozpakowuję, a w środku gra, książka z tłumaczeniem kompletnej fabuły na język chiński, ścieżka dźwiękowa i kupon rabatowy na 5$ na następne zakupy w Play Asia. Miło z ich strony.Co do samej gry to po 2 godzinach grania mogę powiedzieć tylko tyle, żejest mega dobra jak na mój gust. Klimat Japonii u schyłku wejścia w nową erę wylewa się z ekranu. Z dokładnym zrozumieniem dialogów wiadomo - jest problem, ale z pomocą przychodzi khhsubsi problem znika :) Nie żałuję ani złotówki wydanej na tą wirtualną opowieść,a i jako pomoc naukowa sprawdza się znakomicie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie doszedłem do momentu z dema. Pozaliczałem tutoriale, podlevelowałem trochę Ryome i trafiłem na jedną nimi gierkę- rąbanie drewna :) nie to co na żywo, ale też się bardzo przyjemnie zalicza:)

 

 

Kurde zrobiłbym też takie zamówienie, ale kurde nie wiedziałbym nic patrząc na krzaczki;/ Zero zrozumienia fabuły;/

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze nie doszedłem do momentu z dema. Pozaliczałem tutoriale, podlevelowałem trochę Ryome i trafiłem na jedną nimi gierkę- rąbanie drewna :) nie to co na żywo, ale też się bardzo przyjemnie zalicza:)

 

 

Kurde zrobiłbym też takie zamówienie, ale kurde nie wiedziałbym nic patrząc na krzaczki;/ Zero zrozumienia fabuły;/

 

 Odpalasz khh subs i nie ma problemu ze zrozumieniem fabuły,a ta jest na serio wciągająca. Czuję się jak za czasów pierwszego PS. Już dawno żadnagra nie sprawiła mi tyle frajdy co nowa Yakuza. Jak dla mnie rewelacja i gorąco polecam każdemu, bo nie zawiedziecie się chłopaki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeszcze nie doszedłem do momentu z dema. Pozaliczałem tutoriale, podlevelowałem trochę Ryome i trafiłem na jedną nimi gierkę- rąbanie drewna :) nie to co na żywo, ale też się bardzo przyjemnie zalicza:)

 

 

Kurde zrobiłbym też takie zamówienie, ale kurde nie wiedziałbym nic patrząc na krzaczki;/ Zero zrozumienia fabuły;/

 

 Odpalasz khh subs i nie ma problemu ze zrozumieniem fabuły,a ta jest na serio wciągająca. Czuję się jak za czasów pierwszego PS. Już dawno żadnagra nie sprawiła mi tyle frajdy co nowa Yakuza. Jak dla mnie rewelacja i gorąco polecam każdemu, bo nie zawiedziecie się chłopaki :)

 

 

 

Czekaj nie kumam są angielskie napisy? Myśląc o zamówieniu z Play Asia bardziej zależałbym mi na http://www.play-asia.com/nobunaga-no-yabou-souzou-paOS-13-49-en-70-7ezl.html boję się jednak, że zagubie się w tych krzaczkach. Od zawsze byłem fanem seri Kessen, ale po drugiej części o Europie zapomniano;/ Teraz widzę, że na ps4 znów mógłbym pograc w coś czego brakowało mi od dawna. Gdyby były napisy angielskie cieszyłbym się jak małe dziecko:)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jeszcze nie doszedłem do momentu z dema. Pozaliczałem tutoriale, podlevelowałem trochę Ryome i trafiłem na jedną nimi gierkę- rąbanie drewna :) nie to co na żywo, ale też się bardzo przyjemnie zalicza:)

 

 

Kurde zrobiłbym też takie zamówienie, ale kurde nie wiedziałbym nic patrząc na krzaczki;/ Zero zrozumienia fabuły;/

 

 Odpalasz khh subs i nie ma problemu ze zrozumieniem fabuły,a ta jest na serio wciągająca. Czuję się jak za czasów pierwszego PS. Już dawno żadnagra nie sprawiła mi tyle frajdy co nowa Yakuza. Jak dla mnie rewelacja i gorąco polecam każdemu, bo nie zawiedziecie się chłopaki :)

 

 

 

Czekaj nie kumam są angielskie napisy? Myśląc o zamówieniu z Play Asia bardziej zależałbym mi na http://www.play-asia.com/nobunaga-no-yabou-souzou-paOS-13-49-en-70-7ezl.html boję się jednak, że zagubie się w tych krzaczkach. Od zawsze byłem fanem seri Kessen, ale po drugiej części o Europie zapomniano;/ Teraz widzę, że na ps4 znów mógłbym pograc w coś czego brakowało mi od dawna. Gdyby były napisy angielskie cieszyłbym się jak małe dziecko:)

Gra jest w całości po japońsku. Khh subs to strona gdzie gość tłumaczy wszystko. Fabułę, wątki poboczne, zdolności postaci, dosłownie wszystko :)

Odnośnik do komentarza

@ronin1985: a tak z twojego doświadczenia to takie kombo napisy z neta+granie właściwe bardzo rozprasza od rozgrywki czy może nie ma z tym tak źle i da się przyzwyczaić do ciągłego zaglądania na kartkę/monitor? Chodzi mi o taką swego rodzaju płynność rozgrywki czy nie odczuwa się, że to takie skakanie i mało się człowiek skupia na graniu?

 

@czarek: łap, chodzi o to:

http://www.khhsubs.com/projectsrggishin.html

 

A co się tyczy nowej Nobunagi to też chętnie bym w to pyknął ale jednak jeśli chodzi o taki gatunek jak strategie to myślę, że nawet fanowskie tłumaczenie wiele nie da grze tak rozbudowanej przy której trzeba jednak bardziej się skupić. Nie wspominając o setkach linijek tekstu,statusach,dialogach, wiadomościach itd

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...