Skocz do zawartości

Yakuza Ishin


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bialy chlebak w smoki cudem ? xD

Na pewno lepsza jak ta z Ishin:D

 

Reklama Ishin na stacji Shinigawa w Tokio:

http://yakuzafan.com/post/77073971987/shinigawa-station-in-tokyo-is-now-featuring-ryu-ga

Sega potrafi robić dobrą reklamę jeśli tylko się jej chce. Szkoda, że na zachodzie praktycznie nie istniało żadne porządne promowanie poszczególnych części.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Demo wersji na PS4 już dzisiaj:

 

A Yakuza: Ishin demo will go live on the PlayStation 4 PlayStation Store in Japan later today, Sega announced.

The demo will be the same as the PlayStation 3 version offered last week. Players will get a taste of the opening story and four battle styles, as well as some sub-story and play spots like the karaoke bar and fishing.

Read more at http://gematsu.com/2014/02/yakuza-ishin-playstation-4-demo-coming-today#V4dYh4UuZFgYdva1.99

 

 

 

Launch trailer:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Wiecie może jak pobrać demo z japońskiego ps store ? Widziałem stojącego sobie Ryome Sakamoto, ale klikając w Ishin nic się nie dzieje..Nie wiem czy też macie taki problem, ale jeśli nie to z góry dziękuję za pomoc. Tak w ogóle to nazywam się Paweł i tak jak Wy czekam na Ishin w Europie lub USA. Gdyby jednak SEGA nie zdecydowała się na wydanie to jest ktoś zainteresowany importem?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ishin zapewne nie doczeka się lokalizacji. Ja zaimportuję latem - podobnie jak wcześniej piątkę, 1&2 HD i Kenzan - jak tylko zacznie się sezon ogórkowy w branży, a na forum Segi poświęconemu Yakuzie chłopaki wyjaśnią te kilka momentów (o ile takie będą), w których bez znajomości japońskiego nie wiadomo dokąd pójść.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

@up:na wykup praw bym nie liczył bo w Japonii seria z tego co się orientuję jest stosunkowo popularna i się dobrze sprzedaje. A to, że na zachodzie Sega dała ciała to już temat na inną rozmowę :confused:

Pomarzyć zawsze można , wykup byłby możliwy pewnie dopiero wtedy gdy Sega zaliczyła by ten sam los co THQ :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ok. Demo jest uż na dysku i zaraz będę ogrywał :thumbsup:  już od dawna sobie myślałem, że jeżeli na razie na PS4 jest susza z grami to może jednak SEGA zdecyduje się na wydanie Yakuzy w języku angielskim, chociaż z drugiej strony gdyby mieli coś takiego w planach to chyba już dawno podaliby tą informacje do wiadomości...pożjemy zobaczymy czekam do wakacji i jeśli nic się ruszy w temacie to pozostaje import.

Odnośnik do komentarza

Już pograne.Jak napisał Figaro - system walki mega, a klimat aż wylewa się z ekranu.Nie wiem czy to widzieliście czy nie, ale w każdym razie jeżeli możecie to wypełnijcie tą petycje i zanim posypią się głosy, że to nic nie da to i tak sądzę,że nic nie zaszkodzi spróbować :)  http://www.change.org/en-GB/organisations/segalization

Edytowane przez ronin1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie wiem ze troche off-topic ale mam kur.. tego dosyc.

 

Mozecie mi polecic najlepsza/pewna stronke do importowania gier ? Sprobuje zaczac przygode od Kenzan bo na KKH jest praktycznie wszystko przetlumaczone.

 

Proszę, sprawdzone sklepy z których zamawiam różne rzeczy:

Play-Asia

CD-Japan

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yakuza Ishin to absolutnie JEDYNA gra, dla ktorej moglbym zdecydowac sie na natychmiastowy zakup PS4, ale bezwzglednym warunkiem sine qua non jest  lokalizacja tej gry na jezyk angielski. Nie mam kategorycznie najmniejszego zamiaru uczyc sie japonskich krzaczkow na stare lata...Innymi slowy zapowiedziane Anczartedy, Infamousy Sekend Sany, Drajwkluby i inne Ordery oblewam ciepłą żółtą strugą. Nie warto kupować (dla mnie) konsoli Sony wlasnie dla nich. Dla Yakuzy z angielskimi napisami to zupelnie co innego...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...