Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

ofc mediv nie pasuje do każdego decku ale już taki priest na mind controlach może zamieszać czy mag na yogim (chętnie wywale ronina). nie ma decku idealnego i zawsze jest mechtup kontrujący deck, zrobiłem sobie rakowego maga i aggro decki lub otk decki sie odbijają, gorzej z kontrolami. a mediv wydaje się być spoko kartą odwracającą przebieg gry, podobny do antonidasa tyle ze zamiast kuli ogni na łape daje minionka, antonidas sie sprawdzał w tempo to czemu nie mediv.

Odnośnik do komentarza

No fajnie, ze daja takiego Medivha czy Malchezara, ale powiedzmy sobie wprost - kto przy zdrowych zmyslach bedzie nimi gral, gdy obecnie na laderze mozna zginac w 6-7 turze? Narazie nie pokazali ani jednej karty anti aggro, a zblizamy sie do polowy setu.

 

Jutro ma byc stream ujawniajacy sporo kart w meczach pokazowych (4 w nocy naszego czasu w sobote). Moze zrzuca jakies megatonowe karty, ale poki co u mnie hype train nawet jeszcze nie opuscil zajezdni.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Agro zawsze bylo w tej grze ale i tak aktualnie mi sie przyjemnie gra. Imo aktualny zoolock czy szaman agro idzie ograc latwiej niz takiego facehuntera za czasow gvg czy miracle rogala przypominam 8 tura nie wazne co masz na stole i ile hp i armoru miales zgon

Odnośnik do komentarza

No tak jak mówię, bogowie mają meeeega mocne efekty (bo dużo, dużo szybsze) w porównaniu z tym, a nadal w sumie na ten moment nie są jakoś dominujący w grze. Wymaganie rzucenia silnego zaklęcia (pasującego do sytuacji), żeby Medivh faktycznie przyniósł duży zysk, to jednak bardzo specyficzny warunek - chyba tak naprawdę bardziej specyficzny, niż ma Cho'gall.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok są już wszystkie karty chyba. kto zamawiał porcję raka? kolejka z izotopów dla wszystkich! na mój koszt!

636060319097636005.png

 

XDDDDD

nie ma jak połączyć rakowego secret paladyna z rakowym facehunterem. ogólnie doszło wchui kart z synergią z secretami.

najlepsze kart dostał hunter (duh) potem długo nic mag/warrior/palladyn potem guwno obesrane, reszta klas i  na samym dnie szamba szaman  XD 

Odnośnik do komentarza

Zaluje, ze wstalem w nocy zeby to ogladac. Pomijam juz sama realizacje streama na zalosnym poziomie, glowny producent czy tam designer gry ktory "lubi grac priestem" ale chyba na 25 randze sadzac po jego ogarnieciu.

 

Najslabszy dodatek do tej pory, nie zdziwie sie jak sprzedaz poleci na leb na szyje. Praktycznie samo rng, najciekawsze karty dostal oczywiscie warrior ktory i tak jest juz najbardziej wszechstronny. Mag i rogue byli za slabi na arenie, potrzebowali buffa w postaci portalu i nowej broni :facepalmz:

 

Generalnie mozna zmienic nazwe gry na tempostone. Nie dobierzesz kart na start - przegrywasz. No ale casuale beda wniebowzieci winami z kapelusza.

 

Chyba pora na dluzsza przerwe od HS'a.

Odnośnik do komentarza

Reakcja Hearthstone'owego internetu na nowe, beznadziejne karty kapłana - bezcenna. Niektórym psycha siadała już dawno bo kapłan jest słaby, teraz chyba uznają, że w grę nie da się grać.

 

 

Ostatnia karta, Purify, wręcz zniesmaczyła ludzi i obraziła ich matki. 2 many za wyciszenie własnego stronnika i dobór karty. Ałć.

 

 

 

 

Łowcowe "nie twoja sprawa" to karta z potencjałem na niesamowite frustru i wygranie meczu w 3. turze. Oczywiście, to nie jest jednak dr 6 - trzeba mieć te sekrety w ręce, więc szanse na "choinkę" są minimalne. Sekrety Łowcy nie są aż tak powalająco mocne, no i da się je w większości "przeczekać" (najgorszy w tym względzie to oczywiście zamrażąjący). Ale nadal, jak na obecne standardy karta z tylko 3 ataku w 3. turze to żadna masakra, wręcz oddech.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no teraz doszedł nowy sekret z panterą 4/2 ukrycie. deck pod huntera obstawiam wyglądać będzie na zasadzie zbieramy sekrety i szukamy w decku tego zakapturzonego łowcy 7 tura wysrywamy się z sekretów, 8 tura call of the wild i zaczyna się magia :)))) grywalne sekrety to pewnie węże 3 x 1/1 niedźwiedź 3/3 z prowo kot 4/2 no i fire z ice trapem. w jednej turze mamy ładny spam minionków dodać buffy i bronie huntera to :)))))))))) jest potencjał na raka.

 

przypominam zasade rng, zawsze naszemu przeciwnikowi siada najbardziej poyebany scenariusz ZAWSZE. zawsze jak gracie z szamanem to w 1 turze jest trog potem totem golem w drugiej :))) wasz przeciwnik zawsze ma perfekcyjne rozdanie i zawsze ma odpowiedź na was ruch :))))))))) ile razy wasze arcane missiles nie trafiały w jedno stwora z 1 hp mimo posiadania dwóch zarżycieli na stole :)))))) ile razy nie siadło wam "ujawnienie stronnika" a twojemu przeciwnikowi zawsze to siada :))))))))) więc przygotujcie chusteczki na łzy.

 

no i troche racja z priestem imo najsłabsze karty dostał na równi z szamanem.

Odnośnik do komentarza

 

 

8 tura call of the wild

 

aż sprawdziłem

 

 

xD od dawna to jest?

 

w mojej głowie narodziło się na poczekaniu kilka erotycznych scenariuszy związanych z tą kartą, a przecież na oczy nie widziałem żadnej nowej od premiery wielkiego turnieju

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

chyba od początku maja z pradawnymi bogami wpadło call of the wild. Ragi jak nie jestes na bierzaco to aktualnie największa beka:
Flamewreathed-Faceless.gif 

do szamana common xd na arenie sukinsnyy potrafią 5 picknąć do decku

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

podobno można dostać 10$ do wydania na hs-a (m.in.) - http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/167067-amazon-10-credit-promotion (podobno, bo niby 0-48h oczekiwania więc jeszcze nie potwierdzę).

 

co do nowej przygody to to tylko przygoda więc nie wiele zmieni.

szykuje się kilka nowych decków - mill warlock, steal rogue i pewnie kilka innych. meta pewnie nie zmieni się specjalnie i dobrze, bo jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza

Kupilem dzisiaj League of Explorers. Tak wiem poniewczasie xD. Do tej pory gralem przez lwia czesc control deckami. WOTOG Zoo i Shaman na 7/7 jest tak latwy do pilotowania, ze nie jest to nawet smieszne. W Zoo nawet 2 brawle nie robia wrazenia. A byl czas kiedy divine zoo wydawalo sie mocne. Ludzie chyba maja juz dosc tego zestawu, co 3-4 mecz mialem ostre BM. Smuci mnie troche opinia Thijs'a ktory twierdzi, ze nowy adventure da kolejnego buffa temu archetypowi.

Odnośnik do komentarza

Na Arenia założyłem sobie trackera, by zobaczyć wyniki na dłuższą metę. Czasami się rozłącza, jak i gra (bywa i tak, że trzy razy mi się gra rozłączy i jest wynik 0-3...), ale ogólnie wyniki są raczej dość trafnym odzwierciedleniem. Rozegrałem na ten moment 150 serii z tym. Na początku było różnie, bo najwięcej zwycięstw miałem czy to wojownikiem (którym zanotowałem tuż po premierze rozszerzenia nawet 12-0 - później się kapnąłem, ile miałem fuksa z masakrycznie dobrą kombinacją na start w postaci paru kopii Mata N'Zotha i tego pirata, co ci daje +1/+1 do broni i paru innych piratów - to się nie powtórzyło...), czy druidem, czy paladynem.

 

Ale z czasem oliwa wypływa i po tej ilości mam zaiste najwięcej wygranych magiem, uważanym za najlepszą klasę. Mimo wszystko różnice nie są duże. Magiem mam średnio 5,3 wygranej, łotrem 5, a "najgorszym" czarnoksiężnikiem - 4. Oprócz tego odważyłem się zagrać dosłownie kilka serii klasami-wyrzutkami, czyli łowcą i kapłanem, wyniki jak na razie nie najlepsze. Łowca - trzy razy i średnio 1,33 wygranej xd. Kapłanem dwie serie, raz 2 wygrane, raz 4. Mimo wszystko mam ochotę spróbować jeszcze, bo to oczywiście za mała próbka, żebym coś powiedział na pewno.

 

Szaman, nawet gdy dostanie się kilka tych 7/7, to tak wiele nie znaczy. Przynajmniej to jest moje doświadczenie. Po prostu ludzie zazwyczaj robią wszystko, by mieć jakąś kartę, która rozwala dużych stronników - kulę ognia czy inne czary zabierające dużo hp, +4/+4, czy kilka kart łotra, które doskonale potrafią go rozwalić tanio i sprawić, że tak naprawdę tracisz tempo. No niby szaman ma wiele dobyrch kart z podstawki i ostatnich rozszerzeń, ale jak go wybieram to jakoś zazwyczaj kończy się tak, że większość to padaka i mam wyjątkowo wiele ruchów, gdzie nie mam nic dobrego do zagrania. W 4. turze nie rzucam 7/7 na pustą planszę, tylko on już ma przewagę, bo rozwalił moje 0/2 totemy "za darmo". No serio parę dni temu grałem szamanem, bo myślałem: a pora kuć żelazo, póki 7/7 pojawia się najczęściej, i miałem dwa w talii i... 1-3, co w otoczeniu serii, gdy wojownikiem, magiem czy łotrem robisz 5-10 zwycięstw, było bolesne. Moje wyniki przeciw szamanowi też są doskonałe - na ponad 100 meczów przeciw szamanom, wygrałem 69%. Lepszy jest tylko wynik przeciw kapłanom, 73%. Najgorzej z łotrem, a potem magiem - oba poniżej 60%.

 

O dziwo najmniej meczów w tym czasie grałem przeciwko nie klasom-wyrzutkom, a wojownikowi, który może faktycznie ma najgorszą moc specjalną, ale ma dobre karty, włącznie z doskonałym ghoulem, najlepszymi kartami na świecie jak egzekucja i topór 3/2, czy ogólnie ma sporo broni, które na arenie zazwyczaj są wspaniałe. Kula ognia jest super? Broń która za 4 many wali dwa razy za 4, albo za 5 many dwa razy za 5, to dopiero się przydaje.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Podobno ostatnio pojawiło się jakoś o północy, 1 w nocy naszego czasu. Ale pewnie serwery zajęte na start. Raczej jutro będzie do pogrania.

 

W ogóle to dziwne uczucie, tak na bieżąco śledzić wychodzącą przygodę, pierwszy raz tak mam. W sensie że ogłosili wszystkie karty, ale na razie tylko kilka dostajesz, bodaj 10-15. Inne planowane będą dopiero za jakiś czas dostępne.

 

Ale dzisiaj będzie można odkryć dr. 3 łowcy, więc spodziewam się wśród graczy zalewu talii próbujących wycyckać go na maksa. Tak jak mówiłem, średnio w to wierzę, bo różnica między "zagraj za 0" a "zagraj sekret z talii" jest jednak duża - łowca nie ma za bardzo metod, żeby mieć aż tyle kart, by móc regularnie wyprzytkać dr. 3.

 

 

Bójka bardzo fajna, jedna z niewielu które zagrałem więcej niż raz (fakt, że dla zrobienia zadania, ale jednak, było spoko). Fajne, że grasz naprawdę sensownymi, gotowymi taliami, a nie zazwyczaj losowym, bardzo powolnym męczycielem. Idealne dla casuali - możesz pograć mniej więcej tym, co najczęściej było grane w rankingach, a ja prawie w ogóle tymi rzeczami nie grałem, a są dość dobre.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

W ogóle to dziwne uczucie, tak na bieżąco śledzić wychodzącą przygodę, pierwszy raz tak mam.

 

A ja pierwszy raz mam tak, że kompletnie wywalone - tak słaba jest ta przygoda.

 

 

 

podobno można dostać 10$ do wydania na hs-a (m.in.) - http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/167067-amazon-10-credit-promotion (podobno, bo niby 0-48h oczekiwania więc jeszcze nie potwierdzę).

 

10$ właśnie wpłynęło - w sam raz na nową przygodę będzie.

 

w Polsce premiera 12.08 czyli jutro

 

 

Ta promocja dotyczy tylko kont na NA? Jeśli nie to mógłbyś napisać w skrócie krok po kroku jak ogarnąć tą promkę na EU?

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...