Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa karcianka od Blizzarda w świecie Warcrafta, trochę w stylu Magic the Gathering, obecnie w zamkniętej becie. Pomyślałem, że warto o niej założyć temat, bo już teraz wydaje się bardzo popularną pozycją wśród gier f2p, a niedługo można oczekiwać otwartej bety.

 

Osobiście bardzo mnie Hearthstone zainteresował i cały czas siedzę na Twitchu oglądając ludzi i czając się na giveawaye. Bardzo długo czegoś takiego szukałem i czuję, że jak w końcu się do niej dorwę, to długo nie wypuszczę :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Słyszałem coś o wersji mobile. Oglądałem sporo streamów i ludzie jednogłośnie mówili, że wszystkie postacie są całkiem zbalansowane, z wyjątkiem Priesta, który trochę odstaje w negatywnym tego słowa znaczeniu. Nie jest to jednak moje zdanie, bo i nigdy w Hearthstone'a nie grałem, powtarzam tylko to co mi się o uszy obiło.

Odnośnik do komentarza

Polecam najpierw pograć/pooglądać streamy przed wypowiadaniem się na temat balansu.

Póki co jedyny problem jest z Łotrzykiem - Defias cośtam jest OP + mechanizm niektórych Comb, ale Blizz już zapowiedział znerfienie tego (fajny cast z dev gościem - http://www.youtube.com/watch?v=L9etlHqliPg).

Do poprawienia lekkiego też są Priest i Warrior, bo póki co są trochę słabi, reszta jest ok.

 

Co do f2p to w rankingu będzie ciężko. Wygląda na to, że można dobrze grać podstawowymi kartami, ale niektóre epici ownują ostro.

Dodatkowo najlepsze comba też nie łatwo złożyć.

Karty nie są tak drogie jak w Magicu więc pewnie się skuszę na jakąś paczkę.

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest Arena. Trzeba za nią płacić, ale masz dostęp do all kart. Wydaje mi się, że mogli by trochę nagrody zwiększyć, tak żeby po dobrym runie można z nagród jeszcze raz Arene odpalić.Jeżeli będzie można tak robić + jakąś przyzwoitą kasę z grania rankingów to będzie super.

Myślę, że dość fajne Areny TB - http://www.youtube.com/watch?v=OE5ULrd5sr8

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

@luk_ash

Poruszając kwestię areny - Jeśli będziesz miał dobry run i odrobinę szczęścia, to dostaniesz wystarczającą ilość złota, aby znów wstąpić na Arenę + nawet paczkę kart/złotą kartę/legendarną, więc jak najbardziej się opłaca. Do Areny trzeba jednak mieć umiejętności układania decku i spore pokłady logicznego myślenia aby coś ugrać.

 

Ponadto Priest nie wydaje mi się jakiś under-powered. Sporo buffów dla minionów, heal (albo 2/3 dmg z shadow formem, jeśli dostępny) i ma jedną z najbardziej wkurzających kart w całej grze, która pomimo swojego niskiego kosztu many, może wygrać całe early game (tak, mówię o pani "is someone injured?" ;p). Osobiście Priest jest chyba moją ulubioną klasą. Beznadziejnie się gra szczególnie przeciwko klasom z dużym removalem. Mage, Rogue z assassinate i sap, od biedy Warlock są najgorsi.

 

Ten moment, kiedy twój 14/14 mogu'shan warrior zmienia się w owieczkę ;<<<

Odnośnik do komentarza

Osiągają 200 zł.... pytanie czy są idioci Tyle płacący za nie, bo aż wątpię. Klucz to mógłbym se wystawić nawet i za 500 zł - nie znaczy że zejdzie.

A jednak są:

http://allegro.pl/hearthstone-kod-klucz-closed-beta-szybka-wysylka-i3653549880.html - 199zł

http://allegro.pl/hearthstone-kod-klucz-closed-beta-szybka-wysylka-i3656889996.html - 99zł

http://allegro.pl/hearthstone-heroes-of-warcraft-i3664025094.html - 79zł

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny casualowy fanservice dla blizzowych nerdów  :pirate: Nie wciągnęło mnie jakoś strasznie ale te kilka meczyków w ciągu dnia i daily questy robię z przyjemnością. Booster packi wpadają szybko, bałem się że co 2 mecz będzie pełen pay2win epików ale póki co każdy kto sra epikami nie ogarnia zupełnie gry, więc jest ok!

Odnośnik do komentarza

Mam dosyć ważne pytanie. Dostałem dzisiaj na maila kod do bety prosto od Blizz, tylko że jest on na wersję amerykańską, nie wiedzieć czemu.

 

 

 

"Welcome to the Hearthstone™: Heroes of Warcraft™ beta test for the Americas! We're thrilled to have you join us and we look forward to hearing your feedback, which will help us get the final touches in before the game is ready to launch!"

 

I tutaj mam problem, bo nie wiem czy będzie działać na Europejskim koncie. Słyszałem, że klucze są 'region-free', tzn można użyć keya z wersji amerykańskiej, ale nie wiem czy tak jest na pewno. W dodatku później w mailu czytamy:

 

 

 

Outside the U.S.

Please note that the Hearthstone closed beta is currently only available to players from North America, South America, Australia, New Zealand, and Southeast Asia. We are planning to launch a separate closed beta for players in Europe and Asia, and will have more to share on those tests in the weeks to come.

 

:(

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

@Ruther

To jest stary FAQ. Jeżeli odpalisz owy FAQ na oficjalnej stronie HSa to Ci pokaże info, że jedynie USA, ale beta jest już w EU od dość dawna. Nawet gdzieś indziej było to chyba opisane. Nie wiem czy nie na HearthPwn (http://www.hearthpwn.com/). Samemu gram od 2 tygodni czy coś chyba. Wczoraj opchnąłem kolejny Beta Key za Season Pass do Batmana i koleś tez był z Europy i mu działa. Tak więc Beta w EU jest. Czy keye są International czy nie, ciężko mi powiedzieć. Mój key nie miał nic wspomnianego na temat regionów etc, więc może faktycznie Twój jest tylko dla US.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Skąd Wy te klucze bierzecie?

 

1. Zarejestrować się jako beta tester na swoim profilu na battle necie i liczyć na klucz od Blizzarda. Od czasu do czasu rzucają nową partie.

2. Brać udział w losowaniach na facebooku czy twitchu (niektórzy streamerzy rozdają losowo klucze), gdzie można wygrać klucz

3. Kupić

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzisz Kruczek. Byś poprosił wcześniej to bym oddał keya koledze. Tak to go wymieniłam na gierkę :(

Daj spokój, przecież ja i tak w to za wiele pogram, a wymieniłeś na dobrą gierkę :). Ale dziękuję!

 

Scuffie, dobre :D!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.