Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam hearthstone decktracker  do grania na piecu. Nie dosc ze przydaje sie przy dluzszych grach bo caly czas widac co nam zostalo i co zagral przeciwnik to jeszcze pokazuje np. poziom cthuna. Do tego lapie staty decka ktorym gramy oraz sam uklada deck w calosci, wystarczy tylko podac link z hearthpwn i jak mamy karty to w 10 sekund mamy zlozony deck

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim patchu mam bugfieste.

 

Z ciekawszych rzeczy:

 

W trybie arena rzucilem na stol argent commander. Nie moglem nim atakowac, pomimo zielonej poswiaty. 

Wczoraj mialem pusty Questlog. Wchodze do HS'a dzisiaj, dropie nowego questa. Na jego miejsce wskakuja mi 2 nowe (meek shall inherit oraz warrior dominance). Gram 2 rundy, questy dzialaja prawidlowo. Wychodze z gry. Po 2-3h znowu uruchamiam HSa. Poprzednie 2 questy zniknely. Na ich miejsce pojawil sie 3 - zupelnie nowy.

Odnośnik do komentarza

No kompletna padaka, ogólnie nie lubię tego ciągłego narzekania przez graczy na Blizzard ale to jest pewne osiągnięcie, ile rzeczy udało im się zepsuć tym patchem (a te, które miały być naprawione, w większości i tak nie chodzą).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No jedyne co wymyśliłem to zmienić język na inny, a potem z powrotem na polski i jest jak było. Sporo różnych błędów dalej się utrzymuje.

 

 

Wybieram tego spaczonego worgena. "Uwielbiam krrew". No i o to chodzi.

 

 

 

P.S. Dziś wyrzuciło mnie z meczu na arenie przy dwóch porażkach (argh...) i przy ponownym włączeniu zaczęło aktualizację na 1,6 GB. Genius.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Okej, dzisiaj włączam i nawet faktycznie zaczął się wieszać. Przegrywam mecze przez rozłączenie, gdy wszystko inne z internetem działa normalnie (więc tym razem to chyba nie kwestia internetu...). Czasami rozłącza mnie tylko na chwilę, ale wystarczy żeby skasować historię, zabrać mi minutę z ruchu itp. W najlepszym razie wygrywam mecz, ale zamiast przechodzić dalej, gra stoi na ekranie z fanfarami (to też niby zmieniono na lepsze, że jak masz 60 poziom to nie pojawia się ten pasek z zyskiem doświadczenia - ale fix!).

 

Jestem mało obeznany z pecetowym graniem, dla mnie to jest najlepszy patch w historii.

 

 

Grałem dziś przeciwko Morglowi, jest zarąbisty. Czy znacie jakieś... nie wiem, fora gdzie można znaleźć osoby, które można polecić i zrobią mi te levele itp.?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No aż tak fajny to nie jest żeby mi się chciało to robić. Bohater za zakładanie drugiego konta, jeez... Co dalej, bohater za patrzenie się bez ruchu w ścianę przez godzinę?

 

 

Gra działa kompletnie do kitu. Regularnie gram w Hearthstone'a i to może być ten moment, gdy Blizzard go zabił dla mnie. Wszystko działa w komputerze, tylko Hearthstone staje i rozłącza mnie podczas partii, w której mam ogromną przewagę. "Twoja ostatnia parta skończyła się przegraną". I kurna wydawaj 150 złota na Arenę, żeby taką dostać "nagrodę". Bez komentarza. Dwuletnią czy tym trzyletnią grę tak zjechać patchem, który nie naprawia praktycznie niczego, co miał naprawić... No nadal jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dzisiaj wyszedł pacz i gra mi działa o wiele lepiej. btw na redditcie pojawił się kilka dni temu wpis z "wyciekiem" każdy go zlał do czasu jak nie sprawdziła się skórka do szamana za rekrutacja przyjaciela. uwaga prawdopodobny spoiler o następnej przygodzie

 

http://www.hearthhead.com/news=254141/new-hearthstone-adventure-leaked-points-to-karazhan-or-ulduar

 

Originally reported by CelestialSinn and further explained by a user on Reddit, the post is now receiving a lot of attention. "The next adventure is a 3-Chinese characters raid," the user says. 

With that in mind the following raids have been determined by the community to be possibilities:

  • 卡拉赞 Karazhan
  • 奥杜尔 Ulduar
  • 永春台 Terrace of Endless Spring
  • 悬槌堡 Highmaul

It's worth noting that adventures average 15 bosses per release and this means that unless Blizzard makes up or promotes some minor minions to boss status, it's unlikely that Terrace of the Endless Spring and Highmaul - at four and seven bosses, respectively - would be selected. And considering many WoW players cite Karazhan and Ulduar as some of the best raids to ever exist, they're far more likely in our eyes.

 

 

 

oczywiście ploty no ale murlock sie potwierdził

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu wszystkie questy mozna wbijac przez friendinvite. Dodatkowo pojawil sie nowy, staly, quest, wart 80g. Zagraj partie z przyjacielem. Po jego ukonczeniu kazdy z graczy dostaje 80g. Na forach HS juz pieknie kwitnie cebula i ludzie z tym questem szukaja osob z tym samym zadaniem tak aby do kieszeni wpadlo 160g XD

 

Gorzej niz zwierzeta.

Odnośnik do komentarza

Głupio trochę przyznać, ale... myślałem nad różnymi rzeczami, w końcu zmieniłem antywirusa i gra działa znacznie lepiej. Nie wiem, jak, ale widocznie jakoś ten antywir zaczął coś "chwytać" w Hearthstone'ie... być może.

 

Dzisiejsza bójka to klasyczny przykład czegoś, co nazywam... głupią bójką. Chodzi o to, że dodawane są graczom karty, i to losowe. W ten sposób wszystko idzie w ślimaczym tempie. Grałem wręcz pół godziny - i wygrałem o włos. Miałem bodaj 8 życia (a już ze dwa razy uciekłem śmierci, losując leczenie czy pancerz w odpowiednim momencie), koleś grał łowcą i miał Kel'Thuzada na planszy. Ja potrzebowałem wylosować coś, co zada obrażenia w tej turze, albo śmierć... Aha, to była moja przedostatnia karta w talii. Jakbym przegrał to by ładna irytacja była. Aż żal kolesia co przegrał. Szkoda, że zlikwidowano emotkę "przepraszam". Użyłbym jej.

 

W sumie jak tak opowiadam cały ten mecz to fajna bójka... ale długa. Żałuję, że Blizzard nie robi praktycznie w ogóle bójek z gotowymi taliami, robionymi pod kątem dobrego tempa. Nie losowymi - ale nastawionymi na jakiś sensowny cel. Gdy usłyszałem o bójkach, myślałem w pierwszej kolejności o np. różnorakich synergiach czy taliach zrobionych tak, by użyć kart, które są zbyt wolne/sytuacyjne, by ktokolwiek ich używał w normalnych meczach, ale są ciekawe. Owszem, dawałoby to mniej możliwości rozwoju sytuacji, niż obecne bójki, ale dla kogoś, kto nie gra w nie wielokrotnie, byłoby ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Ta bójka faktycznie jest straszna. Gra się długo i przegrywa albo wygrywa o włos i dobre/złe wylosowanie tej ostatniej karty. Nie znoszę tego, zwłaszcza jak mam quest na bójki. Godzinami można to wbijać...

 

Co do problemów z grą to na iPadzie nie uświadczyłem żadnych. Ale chyba mam fart, bo ludzie narzekają

 

Meta się zabetonowała. Połowa gier to różne rodzaje wojowników. Potem sporo zoo, troszkę szamanów i hunterów. Od święta jakiś rogal, mag albo druid. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...