Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek atakuje lokalny oddzial MM Opole odnosnie informacji, czuje ze co mniejsze miasta moga miec mniej, ale I luzniej. Na wszelki wypadek planuje wyslac kumpla do Wrocka ;) O ile sie zdecyduje na ten za 1999 z 2 gierkamy, bo ciagle nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza

Czyli licząc. że sprzedamy AC (230zł) i Killzone (210zł) to mamy konsolkę za 1560zł. Niezły deal! Spokojnie Panowie i tak 95% będzie kupione przez handlarzy jeszcze przed otwarciem media a po 1-2 sztukę rzucą dla ludu, niech się ludzie dobijają.

Jak ja w 2007 stałem w grudniu od 3:30 w nocy przed carrefourem z kumplem to już wcześniej był tam handlarz, który pozwolił nam kupić po jednej sztuce dla siebie a on kupił całą resztę, powiedział, że jego znajomi z giełdy obstawili wszystkie carrefury na śląsku i o 7:01 nigdzie już nie będzie dostępna.

Dodam, że w grudniu 2007 roku kupiłem X360 + Lost Planet za 469zł w carrefurze, jestem za(pipi)isty xD.

Odnośnik do komentarza

Byłem przed chwilą w RTV Euro AGD. Trafiłem na bardzo miłego gościa i powiedział mi tak :

- Wszystkie preordery do 4 września dostaną ( jestem tym szczęśliwcem bo zamówiłem w sierpniu :D )

-Na moją miejscowość nie jest ona duża ( Inowrocław pod Toruniem) mają dostać na stan ok 12-15 konsol z tego 10 ma być na preordery,więc z 2,3 konsole będą wystawione

- On myśli,że SONY nie chce wysłać wszystkich konsol dlatego,że właśnie na to czekają aż ludzie zacznąmówić OCH ACH JAKIE TO PS4 JEST DOBRE i wtedy ludzie na prawde będą się o nie zabijać :)

Powiedział mi również,że w największych miastach dostaną o wiele więcej konsol bo tam będzie wielkie BUM i zastanawia się jak to będzie wyglądać w moim mieście.

Kazał mi przyjść nie muszę rano obojętnie ale 29 LISTOPADA i NAPEWNO konsola będzie na mnie czekać powiedział również, że napewno będzie dostęp do gier w premierę i podobno dostali 9 zamówień na gry :) 2 na FIFE ,4 na Kilzone 2 na DRIVECLUB ( to na później już ) i 1 na KNACKA ( ale nie wie czy dostaną to na premierę ;) ) POZOSTAŁO MI WIĘC CZEKAĆ W SUMIE 9 dni i będzie się DZIAŁO !!! :D

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy zrezygnują z preorderów na rzecz gazetkowej oferty się sfrajerzą :P Tak jak to bywa z gazetkami. Dostępne jest po 3 sztuki, a chętnych 50. Tym bardziej że jest szansa że wezmą je sobie sami pracownicy, albo ludzie z preorderami od MM.

 

Ja bym z chęcią przygarnął bezpiecznego preorderka, żeby mieć nerwówę z głowy.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy zrezygnują z preorderów na rzecz gazetkowej oferty się sfrajerzą :P Tak jak to bywa z gazetkami. Dostępne jest po 3 sztuki, a chętnych 50. Tym bardziej że jest szansa że wezmą je sobie sami pracownicy, albo ludzie z preorderami od MM.

 

Ja bym z chęcią przygarnął bezpiecznego preorderka, żeby mieć nerwówę z głowy.

Ja tak samo, wolę bezpiecznego pre-ordera i z głowy niż się denerwować. Jak ktoś chce anulować pre-order w pobliżu Gliwic z gwarancją dostępności (przed 3.09.13) to możemy się dogadać ;)

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie sobie porozmawiać o telewizorach to już jest taki temat na forum: http://www.psxextreme.info/topic/81921-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone

 

Ja rozumiem szajbę i że ten temat jest bardzo luźny z powodu właśnie tego dopisku "szajba" ale trzymajmy się pewnych granic... Temat jest o premierze PS4 a nie jaki najlepiej TV kupić do konsoli... A uzasadnienia "bo tutaj więcej osób zagląda" nie usprawiedliwiają tego aby niepotrzebny bałagan robić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...