Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie maila od Saturna, muszę przyznać, ze pracowników to mają oni średnio ogarniętych jeśli chodzi o informacje. Ale teraz konkrety, bo są rewelacyjne.

 

Twój Preorder PlayStation 4 (zamówienie nr xxxxxxxxxxx)

 

Szanowny Kliencie,

 

Serdecznie dziękujemy za zakup pre-ordera na konsolę Sony PlayStation 4. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy aż 8 różnych konfiguracji, spośród których możesz wybrać  najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Poniżej przedstawiamy wszystkie wersje do wyboru. Prosimy o odpowiedź na naszego maila, wraz z deklaracją, którą konfigurację konsoli wybierasz.

 

Liczba sztuk w poszczególnych konfiguracjach jest ograniczona. Szybka odpowiedź pozwoli nam na zapewnienie Ci dostępności zestawu jakiego oczekujesz.

 

 

Konfiguracja 1

PS4 - 1699zł

 

Konfiguracja 2

PS4 + Fifa 14   1899zł

 

Konfiguracja 3

PS4 + BF4 - 1899zł

 

Konfiguracja 4

PS4 + KZ SF - 1899zł

 

Konfiguracja 5

PS4 + BF4 + Fifa 14 - 1999zł

 

Konfiguracja 6

PS4 + ACIV  + KZ SF 1999zł

 

Konfuguracja 7

PS4 + Pad + Fifa 14 2099zł

 

Konfiguracja 8

Ps4 + pad + kamera + Killzone 2249 zł

 

 

IMO brakuje mi tylko zestawu KZ SF + Fifa, ale nie ma co narzekać :)

A kiedy zamawiałeś pre-order?

Odnośnik do komentarza

Info z Facebooka:

 

Saturn Polska Przemysław, od tej ceny zostanie odliczona wartość pre-orderu

 

Na moje pytanie:

 

Mam pytanie, właśnie otrzymałem maila z konfiguracjami PS4 do wyboru. Czy to są ceny pomniejszone już o preorder ? Czy też one będą jeszcze niższe o te 100 zł ?

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Haha... ale to się wszystko szybko zmienia. Najpierw MM wypuściło fajna ofertę, a teraz okazuje  się że w Saturnie i Euro będą podobne egzemplarze do wyboru. :)

Wy się bijcie a ja pójdę do zwykłego spożywczaka i zakupię golasa za 1600  :)) :P

Skąd info, że w Euro będą podobne zestawy?. Na razie co wiadomo na temat Euro, to, że są rozbieżne maile co do preorderów na bundle: PS4+KZ, Jedni otrzymali maile, że dostaną, inni, że nie ma gwarancji otrzymania w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Info z Facebooka:

 

Saturn Polska Przemysław, od tej ceny zostanie odliczona wartość pre-orderu

Miejmy nadzieję, że się nie walnął i faktycznie chciał napisać "odliczona", a nie "doliczona". Saturn staje się faworytem w koczowaniu przed wejściem 29 listopada. Pytanie czy wspomniane konfiguracje dostępne będą też w dniu premiery na sklepach, czy to tylko taka wersja dla pre-orderowców, dla których można przygotować stosowne paczki.

Odnośnik do komentarza

Dobra, mamy już raczej pewniak :)  Wybrałem konfigurację z zapytaniem o cenę.

 

Panie Przemysławie,

 

W przypadku realizacji zamówienia z wykorzystaniem preordera, cena konsoli będzie obniżona o 100 zł.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Haha... ale to się wszystko szybko zmienia. Najpierw MM wypuściło fajna ofertę, a teraz okazuje się że w Saturnie i Euro będą podobne egzemplarze do wyboru. :)

Wy się bijcie a ja pójdę do zwykłego spożywczaka i zakupię golasa za 1600 :)) :P

Skąd info, że w Euro będą podobne zestawy?. Na razie co wiadomo na temat Euro, to, że są rozbieżne maile co do preorderów na bundle: PS4+KZ, Jedni otrzymali maile, że dostaną, inni, że nie ma gwarancji otrzymania w dniu premiery.

Ja na razie nie dostałem żadnego maila...

Odnośnik do komentarza

 

 

Haha... ale to się wszystko szybko zmienia. Najpierw MM wypuściło fajna ofertę, a teraz okazuje się że w Saturnie i Euro będą podobne egzemplarze do wyboru. :)

Wy się bijcie a ja pójdę do zwykłego spożywczaka i zakupię golasa za 1600 :)) :P

Skąd info, że w Euro będą podobne zestawy?. Na razie co wiadomo na temat Euro, to, że są rozbieżne maile co do preorderów na bundle: PS4+KZ, Jedni otrzymali maile, że dostaną, inni, że nie ma gwarancji otrzymania w dniu premiery.

 

Ja na razie nie dostałem żadnego maila...

 

...chodzi o odpowiedzi na zadane im pytanie, czy dana rezerwacja zostanie zrealizowana w dniu premiery, zgodnie z tym co piszą na swoim Facebooku. Więc jeśli chcesz maila, musisz się sam do nich zgłosić.

Odnośnik do komentarza

Znajomy właśnie otrzymał potwierdzenie od Saturna, że podane ceny w konfiguracjach są dla wszystkich (nie tylko dla pre-orderowców). Wniosek? Gołe PS4 29 listopada w Saturnach za 1699 złotych. Pytanie tylko ile z nich faktycznie za tą cenę zostanie wystawionych, a jaka ilość połączona zostanie z grami za wyższą kwotę :)

Edytowane przez miragepl89
Odnośnik do komentarza

Haha... ale to się wszystko szybko zmienia. Najpierw MM wypuściło fajna ofertę, a teraz okazuje się że w Saturnie i Euro będą podobne egzemplarze do wyboru. :)

Wy się bijcie a ja pójdę do zwykłego spożywczaka i zakupię golasa za 1600 :)) :P

Skąd info, że w Euro będą podobne zestawy?. Na razie co wiadomo na temat Euro, to, że są rozbieżne maile co do preorderów na bundle: PS4+KZ, Jedni otrzymali maile, że dostaną, inni, że nie ma gwarancji otrzymania w dniu premiery.

 

Ja na razie nie dostałem żadnego maila...

 

...chodzi o odpowiedzi na zadane im pytanie, czy dana rezerwacja zostanie zrealizowana w dniu premiery, zgodnie z tym co piszą na swoim Facebooku. Więc jeśli chcesz maila, musisz się sam do nich zgłosić.

Aaa to w takim razie twierdzą, że otrzymam w dniu premiery bo się pytałem.

Odnośnik do komentarza

Gdy to wszystko czytam to mam ochotę razem z wami z samego rana 29-tego wybrać się do nowosądeckiego MM-u i porwać swoje niebieskie pudło (najlepiej w bundlu z KZ), ale martwi mnie to, że pewnie pograłbym chwilę, dokładnie tydzień, a 6 grudnia na długi czas zapomniał o next-genach, bo wychodzi GT6... Gdyby tak nowe Gran Turismo wyszło jako tytuł startowy to bym się nawet nie zastanawiał, a tak jest trochę smutno : <

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Haha... ale to się wszystko szybko zmienia. Najpierw MM wypuściło fajna ofertę, a teraz okazuje się że w Saturnie i Euro będą podobne egzemplarze do wyboru. :)

Wy się bijcie a ja pójdę do zwykłego spożywczaka i zakupię golasa za 1600 :)) :P

Skąd info, że w Euro będą podobne zestawy?. Na razie co wiadomo na temat Euro, to, że są rozbieżne maile co do preorderów na bundle: PS4+KZ, Jedni otrzymali maile, że dostaną, inni, że nie ma gwarancji otrzymania w dniu premiery.

 

Ja na razie nie dostałem żadnego maila...

 

...chodzi o odpowiedzi na zadane im pytanie, czy dana rezerwacja zostanie zrealizowana w dniu premiery, zgodnie z tym co piszą na swoim Facebooku. Więc jeśli chcesz maila, musisz się sam do nich zgłosić.

 

Aaa to w takim razie twierdzą, że otrzymam w dniu premiery bo się pytałem.

 

Zobaczycie że euro także wyskoczy z takimi egzemplarzami. Po drugie jako jedyni chyba dalej przyjmowali preordery w listopadzie ( no MM na allegro parę sztuk miało.). Podejrzewam że będą mieli największy nakład konsol w dniu premiery. Do tego twierdzą ze wszystkie preordery będą rozdane.

Zamówiłem 6.11 mejl z dzisiaj:

 

Witam,

 

Dostawa odbędzie się w dniu premiery.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

 

 

 

Sklep Internetowy: www.euro.com.pl

Najpierw wiadomości są rozsyłane do tych którzy mają wysyłkę. Później odbiór osobisty.

Edytowane przez bolek456
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnośnie pre order który nabyłem w sony centre, czy jakbym z niego zrezygnował to czy by oddali mi kasę te 100 zł, jak to wygląda prawnie. Pytam ponieważ u mnie w mieście mamy MM a jak już wiecie jest ten zestaw z dwiema grami za 1999 a w sony centre mam tylko z killzonem, zamierzam rano uderzyć do MM i spróbować go kupić, jak się nie uda to wtedy wezmę ten z sony gdzie mam na 100% zapewniony w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...