Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kiedyś pracowałem w sklepie RTV AGD i wiem jak w Polsce ludzie mogą nabrać rozpędu. Kiedy mieliśmy otwarcie z ciekawymi ofertami gazetkowymi to 2 szyby poszły na 20 sekund po wpuszczeniu ludzi do środka. Polak potrafi ;]

 

Ogólnie nie różniło się to zbytnio z tego co na gifie od Codename'a ;)

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jak kiedyś pracowałem w sklepie RTV AGD i wiem jak w Polsce ludzie mogą nabrać rozpędu. Kiedy mieliśmy otwarcie z ciekawymi ofertami gazetkowymi to 2 szyby poszły na 20 sekund po wpuszczeniu ludzi do środka. Polak potrafi ;]

 

 

Wtedy pewnie  były na składzie wysokiej klasy nołnejmoswkie TV i wspomniane PCty  za 700 ziko wiec sie nie dziwie .

Jednak przy premierze sprzetu za 2000  klientela jest bardziej ogarnięta.

Odnośnik do komentarza

Raport z Opola Media Markt, tydzień przedpremierą

Sprzedali 6 preorderów, mają na magazynie 10 sztuk. Do kupienia będzie tylko bundle z KZ SF i AC IV za 1999 zł. Osoby bez preordera nie mają szans na konsole, niby Sony zabroniło sprzedaży konsol. Można to przeczytać na dwa sposoby, wiedzą, że zawalili z premierą i chcą obsłużyć die hard fanów w pierwszej kolejności, fajnie bo mam ten kartonik i raczej powinien być sukces z kupieniem konsoli 29.11. Może też być tak, że reszta jest już zarezerwowana dla pracowników lub ich znajomych.

 

EDIT

Aem, zaoszczędziłem Ci trochę czasu z objazdówką electro marketów.

Dziś nie zastałem w MM nikogo, ale inne sieciówki w Opolu ponoć mają coś mieć dla ludzi z ulicy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Witam. Śledzę wątek od około dwóch tygodni i udzieliła mi się szajba:) Jestem z Gdańska i dwa tygodnie ćwiczyłem siłę spokoju, bo bylem pewny ,ze 29.11 pojade o 9 tej do media markt ( tak jak to miało miejsce z ps3 za 2600zl :) o ile mnie pamiec nie myli) i wejde sam ,tak jak wtedy i odbiore konsole. Dziś byłem u rodziców w mieście 35 tys mieszkańców i wszedłem do media expert i zapytałem o konsole. Zaproponowali mi preorder za 100zl . Twierdzą ,ze beda konsole na premiere ale radzili ,zeby go wykupić bo wtedy mam pewność a jak przyjde w dniu premiery to juz mogą być rozdane..... Więc kupilem......I po sile spokoju :)

Odnośnik do komentarza

mekelele: Mieli jakieś info co do zestawów? Trochę zazdroszczę, bo nie chce mi się napierdzielać z dzieciakami pod sklepem. Wolał bym mieć pewnego preordera nawet jakbym miał 100zł dopłacić w stosunku do ceny w MM.

Są trzy opcje. Goła konsola 1789, Ps4+killzone1999 , ps4+kamerka plus cos tam jeszcze chyba pad i killzone za 2399. Powiedzialem ,ze chce tą z kilzonem to babeczka zapisala ,ze mi odloży.

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam od mm w galerii a potem do manufaktury do saturna jeżeli nie dostałbym w mm. Nie jestem tylko zorientowany czy czasem saturna też w galerii nie ma bo już dawno tam nie byłem.

 

Ps. Bo pomyślałem, że można wysłać sobie smsa z info jak sytuacja stoi zaraz po otwarciu danego sklepu ;)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

 

mekelele: Mieli jakieś info co do zestawów? Trochę zazdroszczę, bo nie chce mi się napierdzielać z dzieciakami pod sklepem. Wolał bym mieć pewnego preordera nawet jakbym miał 100zł dopłacić w stosunku do ceny w MM.

Są trzy opcje. Goła konsola 1789, Ps4+killzone1999 , ps4+kamerka plus cos tam jeszcze chyba pad i killzone za 2399. Powiedzialem ,ze chce tą z kilzonem to babeczka zapisala ,ze mi odloży.

 

 

 

Daleko to od Gdańska? xD

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam od mm w galerii a potem do manufaktury do saturna jeżeli nie dostałbym w mm. Nie jestem tylko zorientowany czy czasem saturna też w galerii nie ma bo już dawno tam nie byłem.

 

Ps. Bo pomyślałem, że można wysłać sobie smsa z info jak sytuacja stoi zaraz po otwarciu danego sklepu ;)

 

W galerii masz MM, Saturn w Porcie i w Manufakturze, cóż ja wbijam do Manu, bo mam niby preorder, ale póki co, nie odzywają się, czy wybrana przeze mnie konfiguracja jest dla mnie zaklepana.

 

UP.

 

Z objazdami nie jest źle, z rana nie ma jeszcze takich korków, cyrk się zaczyna koło 15 :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Też najpierw uderzałbym do manu ale w MM ciekawsze zestawy (o ile będą) z ACIV. Może od tyłu da się jakoś do galerii podjechać (przez rozkopane drogi może mniej ludzi dotrze;d), no cóż będę kombinował a jak nie to od razu do manu :)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...