Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Z Łęczycy najbliżej masz do manu, a MM masz bliżej na w M1 na Brzezińskiej.

 

up. nigdzie już nie znalazłem żeby ktoś online prowadził jeszcze przedsprzedaż na pierwszy rzut PS4.

w sumie zapomniałem o brzezińskiej ;D dzięki wielkie, w takim razie najpierw tam pojadę a później jakby nie było to do manu ;D

Oba sklepy otwierają o 10 rano.

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

 

 

Lębork kojarzysz? skrótem 67 km. Jedziesz na letnich czy zimowych:)?

 

Kojarzę, ale tak daleko mi się nie opłaca jednak jechać :)

 

Ale dalej twierdze,ze na matarni bez problemu dostaniesz, tam kupilem ps3 i tam sie wybierałem. Ciekawy bede w piatek jak to wyglądało w trójmiescie, daj znaka.

 

Też mam zamiar odwiedzić matarnie tylko w przyszłym tygodniu będę chciał jakoś przed 29 wbić i popytać o ilość.

Tak w ogóle to ktoś wcześniej pisał o MM że będzie sporo, to była właśnie matarnia czy MM na Grunwaldzkiej?

Edytowane przez Krystian03
Odnośnik do komentarza

Łodzianie, jedźcie wszyscy do Portu, Manu albo Galerii a ja sobie skoczę do M1 :D A propo M1 to tam pre ordery już dawno temu wycofane więc podejrzewam że może być krucho. Niestety nie mam pre ordera ale liczę że coś mi skapnie. Sprint do działu z konsolami, zahaczam jakiegoś czopa w czerwonej koszuli i "panie ten tego, nie mam pre ordera ale masz pan tu 5 dych i skołuj PiEsFor" :P

Odnośnik do komentarza

Reklamy były również w US a konsol tam nie starczyło dla wszystkich ;). Czytałem, że jakaś sieć sklepów wyliczyła, że aktualnie na PS4 w USA czeka 2,3 mln graczy. Bardziej mnie zastanawia kwestia kiedy dowiemy się ile sklepy otrzymają towaru. Jakieś przecieki muszą być. To pozwoli ocenić czy jest się czym przejmować czy nie. Ciekawi mnie też kiedy sklepy zaczną rozsyłać info (wiem, że w momencie otrzymania towaru na magazyn), czy dany klient konsolę otrzyma czy nie. Znajomy z pracy ma preordera w Electro. Dwa dni temu mówili, że konsola będzie na 100%, dziś kazali dzwonić w środę... Oby tak nie było, że powtórzy się sytuacja z muve.pl ;)

Odnośnik do komentarza

 

Produkcje multiplatformowe kosztują nawet 304 złote i o ile nie jest to jakiś błąd czy cena chwilowa, to już widzę te masowe głosy niezadowolenia.

Ceny pełnych wersji prezentują się następująco:

  • Call of Duty: Ghosts - 304 zł
  • FIFA 14 - 304 zł
  • Battlefield 4 - 304 zł
  • Need for Speed: Rivals - 304 zł
  • Assassin's Creed IV: Black Flag - 304 zł
  • Madden NFL 25 - 304 zł
  • Killzone: Shadow Fall  - 264 zł
  • Knack - 264 zł
  • LEGO Marvel Super Heroes - 264 zł
  • Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - 264 zł
  • Just Dance 2014 - 224 zł
  • Angry Birds Star Wars - 159 zł
  • Trine 2: Complete Story - 71 zł
  • Putty Squad - 67 zł
  • Resogun - 63 zł
  • Contrast - 63 zł
  • Super Motherload - 58 zł

http://www.pssite.com/news-29596-ruszyl_europejski_playstation_store_dla_ps4__gry_kosztuja_nawet_304_zlote_.html

 

i trochę już mi szajba przeszła :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...