Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Co to w ogóle za gówniana akcja promocyjna, czego taki stoisk nie zrobili w innych dużych miastach ?

Czyżby w Krakowie przestraszyli się nożowników :D ? :pirate: (żarcik oczywiście) ale czuje się trochę zażenowany tą sytuacją.

 

Bo nie mogli sobie przypomnieć jakie w Polsce są jeszcze inne miasta :) więc wygoglowali POLSKA+EURO 2012 i masz wynik 

Odnośnik do komentarza

Wiec dziwne ze Wrocka zabraklo, ktory 100x bardziej niz Kato sie nadaje

No nie wiem na Slasku Kato+ okoliczne miasta w aglomeracji mieszka 4,5 mln ludzi so to taki Wrocek x 7-8 z punktu widzenie korpo ruch jak najbardziej sensowny...Anyway byl ktos juz na tych stoiskach promocyjnych?? Duzo"bydla" ??;P Pojechalbym sam z checia dorwac wkoncu nowego duala ale stac i patrzec jak jakis 12latek skonczy killzona to mi sie nie chce...

Odnośnik do komentarza

Wiadomości z ostatniej chwili :D 

Wróciłem właśnie z Galerii i Matarni

W Galerii Bałtyckiej miałem okazję popykać w COD-a, który graficznie nie robi wrażenia ale działa płynnie w 60 klatkach. Grałem jeszcze w AC IV i tam z kolei grafika była ładniejsza tyle że gra nie działała już tak płynnie. Do Killzona się nie dopchałem ale widziałem jak typek grał i tam to lepiej wyglądało.

Co do pada to jest on lżejszy i wygodniej sie go trzyma, touchpada w AC IV można używać do wejścia w tryb mapy (dwa razy należy kliknąć) po czym można nim przechadzać się po całej mapie, ogólnie fajny bajer. Pad jest wykonany z innego materiału niż DS3, gałki, spusty również zostały wg mnie poprawione i w FPS-ach będzie się lepiej grało.

 

Co do Matarni to pytałem gościa w MM ile będą mieli egzemplarzy i odpowiedział mi ze spokojem że ok 80. Jestem spokojny bo jeżeli z rana wbije przed MM to powinno starczyć, a i jeszcze zapytałem ile osób jest zainteresowane tą premierą to powiedział że bardzo dużo :D

Kolejnego rzutu konsol spodziewają się jakoś 13 grudnia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mój lokalny MM - 40 sztuk. Z czego 36 to pre-ordery i tylko 4 sztuki będą wystawione na sklep od 9:00. Na szczęście udało się dodzwonić do Avansa, który jest 30 km ode mnie w małej mieścinie. Będzie 10 sztuk, z czego 4 pre-ordery. Miły Pan w sklepie zapewnił, że odłoży dwie sztuki dla mnie i znajomego. Golas za 1799 zł. Dodał też, że w piątek w Avansach gry na PS4 mają być w dużych promocjach, w cenach około 190-200 zł. Będą to jednak tylko ceny na ten jeden dzień, 29 listopada.

Odnośnik do komentarza

male info dla ludzi poza polska. jesli macie u siebie sieciowke thomas brown (napewno jest w IE) to wiem ze rzucili tam konsole wczoraj i przedwczoraj. mozna kupic teraz i gwaratuja odbior 29go. minus taki ze trzeba od razu wplacic kase. na dublin poszlo chyba 300 sztuk. kurde gdyby nie to ze mam preorder w gs to bym tam kupil:(

Odnośnik do komentarza

Ehh nie ma to jak wschód i za(pipi)e polski. Tutaj nikt się nie bije o PS4 więc konsol będzie pod dostatkiem. Czuje się w pełni wyluzowany i gotowy na przyjęcie PS4.

 

Chociaż dzisiaj przeżyłem lekki szok zauważyłem że konsola nie ma AV MULTI OUT, będę musiał przeorganizować swoje podłączenia do amplitunera żeby znaleźć HDMI dla PS4 .

Odnośnik do komentarza

hehe to i ja dopisze coś dla was kupujących na premierę :) Byłem w MM aby zakupić szczoteczkę do zębów i przy okazji na dział multimedia wpadłem :D Zapytałem się jak to z tym ps4 w MM jest. Pan mi powiedział że u nich w MM jest 5 zamówień przedpremierowych i nie wie ile konsol dostaną a każdy kto mówi że wie kłamie. Powiedział że najwcześniej dostaną informacje w środę jak nie w czwartek.

Powiedział też że jak w gazetce coś jest to musi być przynajmniej 1-2 egzemplarze na sklep rzucone :)

 

Mówię o MediaMarkt w Olsztynie :)

Odnośnik do komentarza

Mój lokalny MM - 40 sztuk. Z czego 36 to pre-ordery i tylko 4 sztuki będą wystawione na sklep od 9:00. Na szczęście udało się dodzwonić do Avansa, który jest 30 km ode mnie w małej mieścinie. Będzie 10 sztuk, z czego 4 pre-ordery. Miły Pan w sklepie zapewnił, że odłoży dwie sztuki dla mnie i znajomego. Golas za 1799 zł. Dodał też, że w piątek w Avansach gry na PS4 mają być w dużych promocjach, w cenach około 190-200 zł. Będą to jednak tylko ceny na ten jeden dzień, 29 listopada.

Nie wiesz jakie gry będą dostępne w promocji? Dzwoniłem do kolegi, który jest kierownikiem Avansu w Łodzi. Preordery ma jeszcze na półce w sklepie. Nie wie ile będą mieli sztuk. Zastanawiam się czy nie kupić kartonika za 100 PLN tak asekuracyjnie. Ktoś ma jakieś informacje od Euro czy będą realizować preordery złożone do 07/11 w dniu premiery?

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Galerii Bałtyckiej, stanowiska oczywiście oblegane, a że nie miałem wiele czasu udało mi się pograć tylko w Knacka. Szczerze mówiąc z tego co widziałem największe wrażenie zrobiła na mnie koszykówka od 2kSports, po prostu wizualnie coś pięknego, tak jak nigdy nie grałem w żadne NBA tak teraz mam cheć sobie to zakupić!!! Jeśli chodzi o pada, masakra jest idealny na serio w tym temacie zrobiono bardzo wiele, świetnie leży w dłoni a trigery spełniają swoje zadanie znacznie lepiej. W Poniedziałek udam się jeszcze raz liczę, że większośc ludu będzie w szkołach lub pracy a ja mając przewagę i będąc na urlopie obadam sobie wszystkie pozycje przed premierą w Piątek:) Trzeba pochwalić Sony Polska za te stendy, które zwiększają hype(hajp).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teramitzu: Ja bym brał. W Łodzi może być gorąco :P

 

 

 

czarek250885: No... Ładnie to zrobili. Jutro pojadę sprawdzić jak trochę się zluzuje. Poza tym wolał bym jakby w Gdańsku dodatkowego Hype'u nie robili. Cały czas mam nadzieje, że kupie swoją konsole po otwarciu sklepu.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Informacje ode mnie:

 

Byłem dzisiaj w Neonet w Bytomiu (koło kauflandu i media expert), u nich sytuacja jest bardzo klarowna. Pan nawet pokazał mi maila od centralnego kierownika sieci. Mają 300 konsol na całą sieć Neonet, jednak konsole otrzymają jedynie sklepy, która są w rankingu Top 50 w sprzedaży artykułów do grania (konsole etc.) Na śląsku chyba jedynym takim jest właśnie oddział w Bytomiu (dzwoniłem do rudy, tych i rybnika i tam nie mają konsol). Każdy z tych sklepów dostanie wg. zapotrzebowania. Wpłacenie 10% wartości zamówienia gwarantuje dostępność na premierę. Aktualnie są jeszcze tu miejsca, więc polecam jeżeli ktoś chce do piątku mieć spokój. Pytać o p. Mariusza Kaczmarka (najlepiej zorientowany w sytuacji PS4 w Neonet). ( z tego co wiem to jeszcze ok. 18 szt. zostało, ponieważ mają dostać 20 na ten sklep).

 

Podszedłem obok do Media Expert i tam pan powiedział cytuję ''Na pewno jakieś konsole będą. Mamy zestaw z JAKĄŚ GRĄ za chyba tysiąc osiemset. Będzie dużo bo na pewno sobie dużo zamówiliśmy'', czyli koleś słabo zorientowany, nie polecam wierzyć w takie info.

 

Sytuacja w Sony Centre (dystrybucja KSK na śląsku)- Dzisiaj byłem finalnie spytać się o sprawę mojego pre-orderu, Pan Michał powiedział ''no... premiera jest w piątek i będziemy mieć z 3-4 egzemplarze, reszta po 12 grudnia'' i po tych słowach zwróciłem mój preorder.

 

Jeżeli to propaganda z tą małą ilością to świetnie im idzie do samego końca. Bardzo mało osób konkretnie odpowiada na pytania. Wielkie sieciówki jak MM czy Saturn oczywiście mówią, że coś będzie, ale co mają powiedzieć? ''Nie, proszę nie przyjeżdżać, nie będzie''- przecież najwyżej ktoś przyjedzie i może kupi coś innego jak konsolę, muszą tak mówić. Komputronik, Sony Centre, Neonet- ogólnie sklepy dostają tyle ile mają preorderów + kilka (1-3) szt. na wystawę. Reklamy w TV mają na celu zagonić klientów przed świętami (na drugi rzut). 

 

Życzę wszystkim, żebyście swoje konsole dostali, ale na prawdę może być ciężko z otrzymaniem swojej sztuki na premierę bez żadnego pre-ordera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mój lokalny MM - 40 sztuk. Z czego 36 to pre-ordery i tylko 4 sztuki będą wystawione na sklep od 9:00. Na szczęście udało się dodzwonić do Avansa, który jest 30 km ode mnie w małej mieścinie. Będzie 10 sztuk, z czego 4 pre-ordery. Miły Pan w sklepie zapewnił, że odłoży dwie sztuki dla mnie i znajomego. Golas za 1799 zł. Dodał też, że w piątek w Avansach gry na PS4 mają być w dużych promocjach, w cenach około 190-200 zł. Będą to jednak tylko ceny na ten jeden dzień, 29 listopada.

Nie wiesz jakie gry będą dostępne w promocji? Dzwoniłem do kolegi, który jest kierownikiem Avansu w Łodzi. Preordery ma jeszcze na półce w sklepie. Nie wie ile będą mieli sztuk. Zastanawiam się czy nie kupić kartonika za 100 PLN tak asekuracyjnie. Ktoś ma jakieś informacje od Euro czy będą realizować preordery złożone do 07/11 w dniu premiery?

 

 

 

Pre Ordery w Euro są już dawno wycofane. Przynajmniej ja nigdzie ich nie widzę, musiałbyć jakiś deadline na sprzedaż pre orderów po czym je wycofano. Mając świadomość że akurat tyle konsol trzeba będzie sprowadzić. Ale to indywidualna sprawa sklepów. 

Odnośnik do komentarza

Teramitzu: Ja bym brał. W Łodzi może być gorąco :P

 

 

 

czarek250885: No... Ładnie to zrobili. Jutro pojadę sprawdzić jak trochę się zluzuje. Poza tym wolał bym jakby w Gdańsku dodatkowego Hype'u nie robili. Cały czas mam nadzieje, że kupie swoją konsole po otwarciu sklepu.

 

Ja też mam nadzieję w piątek kupić zestaw dwa pady, kamerka i Killzone. Innej opcji nie przewiduje:P Jedyny zonk, że w piątek mam BHP do 14;/ więc peszek i inni mogą podebrać mi pudełka z półki;/

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...