Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi szajba stopniowo opadla. Nie ide juz nawet na nocna premiere w GAME - pojde tam spokojnie o 13:00 w piatek, a w zasadzie pojade, bo rano zmieniam auto :) Wisi mi nawet, czy moja konsole do tego czasu sprzedadza komus innemu, czy nie - jak jej nie bedzie, nic sie nie stanie. Powaznie, mam juz dosyc PS4, a nawet premiery UK jeszcze nie bylo :) GAME trzyma preorder przez 48 godzin - jesli delikwent nie przyjdzie po niego to przepada depozyt i konsola. Ojej  :morning1: Spodziewam sie slabego transferu, sredniego gameplay'u w Killzone, chwilowego 'wow' w Resogun i troche zabawy z Remote Play.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/podstawka_sony_do_playstation_4/i14942/ Złodzieje !!!  120 zł ???? za kogo oni się uważają?? Za największy sklep internetowy z grami, ZŁODZIEJE !!!!

 

W Media Expert widziałem wczoraj w gazetce za 90 zł, bez wysyłki bez dodatkowych opłat. Może dla was to tylko 30 zł różnicy ale skoro podstawka w ME kosztować może tylko 90 zł to dlaczego ULTIMA żąda aż 120 zł

 

Jeśli nie znajdę tej podstawki w ten piątek w żadnym sklepie w Białymstoku albo za taką samą cene jak 120 zł to ktoś z was mi ją kupi w Media Expert za 90zł grzecznie poproszę  :yes: 

Odnośnik do komentarza

Jaram się!!!! Nie mogę się doczekać aż pogram w Knaczka i Killzone!!!! DAYONE!!! :)

 

Wybrałem na początek cztery gierki (bo jeszcze CoD Ghosts i NFS Rivals) ale zupełnie zapomniałem o promocji dla posiadaczy wersji na PS3. Czyli dojdzie Asasyn. Nice! Co do podstawki to trzeba patrzeć na różne sklepy, w Ultimie przeginają. Szajba utrzymuje się u mnie na stałym, wysokim poziomie. Chcę posmakować nowej generacji natychmiast i mam wyklepane ile będzie klatek na sekundę, czy grafika urywa głowę, czy jest sens brać sprzęt na premierę. W piątek przychodzi stary znajomy z flachą, będziemy grać całą noc i będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie płacić za kawałek plastiku nawet 90 zł to grzech ;) Lepiej daj na biednych a konsolę postaw sobie bez niej. No chyba że masz dzieciaki...

 

Mam dwie konsole playstation z podstawkami, stoją obok siebie, czadersko to wygląda. Więc chce też trzecią. Taki czarny ołtarzyk. W piątek pokaże zdjęcie jak to wygląda o ile dostane podstawkę. 

 

 

 

Jaram się!!!! Nie mogę się doczekać aż pogram w Knaczka i Killzone!!!! DAYONE!!! :)

 

Wybrałem na początek cztery gierki (bo jeszcze CoD Ghosts i NFS Rivals) ale zupełnie zapomniałem o promocji dla posiadaczy wersji na PS3. Czyli dojdzie Asasyn. Nice! Co do podstawki to trzeba patrzeć na różne sklepy, w Ultimie przeginają. Szajba utrzymuje się u mnie na stałym, wysokim poziomie. Chcę posmakować nowej generacji natychmiast i mam wyklepane ile będzie klatek na sekundę, czy grafika urywa głowę, czy jest sens brać sprzęt na premierę. W piątek przychodzi stary znajomy z flachą, będziemy grać całą noc i będzie fajnie.

 

Ja mam tak samo !!! Tyle że bez flaszki u mnie Monstery leją się litrami, wiem że to nie zdrowe ale bez Tauryny nie przetrwam nocy :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozmawiałem z kumplem, który jest kierownikiem jednej z galerii na podkarpaciu. Rozmawiał z kierowniczką media expert-u który znajduje się w tejże galerii i kierowniczka bez problemu odłoży dla mnie PS4 w zestawie z drugim padem, kamerką i Killzone-m. Sam nie wiem, brać pewniaka za 2300 + jakiś rabat, nie znam szczegółów rabatu. Ew. mogę łyknąc golasa za 1779zł. Chociaż chodzi mi po głowie szturm na Krakowskiego saturna lub MM. Sam nie wiem.. co robić ?? myślicie ze warto dać szansę saturnowi czy mm ?

Edytowane przez PIR_PL
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Właśnie rozmawiałem z kumplem, który jest kierownikiem jednej z galerii na podkarpaciu. Rozmawiał z kierowniczką media expert-u który znajduje się w tejże galerii i kierowniczka bez problemu odłoży dla mnie PS4 w zestawie z drugim padem, kamerką i Killzone-m. Sam nie wiem, brać pewniaka za 2300 + jakiś rabat, nie znam szczegółów rabatu. Ew. mogę łyknąc golasa za 1779zł. Chociaż chodzi mi po głowie szturm na Krakowskiego saturna lub MM. Sam nie wiem.. co robić ?? myślicie ze warto dać szansę saturnowi czy mm ?

a ja rozmawiałem z kumplem co ma kumpla, co ma kupla, który jest synem prezesa Sony Polska i ten powiedział że konsol będzie tyle że każdy kupi sobie po 3

 

a jak myślisz jechać na letnich czy zimowych oponach, hm ?

 

czytam ten temat od dawna, ale niektóre posty to k***a jest szok, wali gimbazą na odległość, jak masz konsole to siedź na (pipi)e albo kup sobie drugą

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z tu obecnych zaklepał sobie konsolę w jakiś sposób a nie miał wcześniej pre ordera? Jeśli tak to podzielcie się sposobem.

Pisałem parę stron wcześniej - Neonet w Bytomiu ma jeszcze z 17 szt. (trzeba wpłacić zaliczkę).

Piękna aukcja :Dhttp://allegro.pl/playstation-4-500gb-pad-nowe-ps4-gratis-hdmi-mic-i3742617432.html Ale co mnie rozbawiło to że dorzuca kabel hdmi i zestaw słuchawkowy :D Polewa xd

Chętnie bym potrollowal tego przedsiębiorczorczego Janusza.

 

Urziel: Dla mnie gimbaza bije równie mocno od takich postow jak Twój.

Odnośnik do komentarza

 @Drantzell: sory, ale to co się dzieje to dokładnie to co napisał humano w poście 1186:


Nie wiem co się stało z tym tematem, wszystko szło ok aż tu (pipi) Z DZIDY! Random assult, ktoś na o2.pl czy innym kwejku podał linka do tego forum czy co? Jakiś koova fenomen bo czytać sie nie da.

Gadka typu:

"mam preorder a wy?"

"myśle ze bedzie problem z dostepnością, a jak sądzicie?"

"dzwoniłem na infolinie ale niewiele mi powiedzieli"

"podobno ma byc 500szt na całą Polskę bo portal zdoopy.pl tak napisał"

"kurde ale kpina z tą dostępnością, co nie?"

"a konsole będa stały na półkach bokiem czy frontem?"

"nie wiem czy iść do MM w sandałach czy w najkach, jak idziecie?"

 

Każdy kiedyś był nowym użytkownikiem, wiem. Ponadto jak odmiemam część nowoprzybyłych to sweet 16teen i okolice, ale pojmijcie i że forum ma czat i jest on na stronie głownej a nie tutaj. Jak widzę nowy post w temacie to wchodze oczekując ze ktoś dzieli się jakąś informacją a nie textem "hejka..." i szybciej to pojmiecie nowi koledzy - tym lepiej - zwłaszcza dla innych .

Jak po premierze cały ten RandomAssultTeam wypełźnie na tematy o grach to ja się poddaje.

Nothing_To_Do_Here-koszulka-tshirt-1808,

 

ps. sorry za offtop.

 

 

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...